Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSF Zobārstniecība 2. studiju gads

Grupa: SSNSF2022v4

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
otrd.
29.08.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
trešd.
30.08.2023
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
31.08.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
01.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
sestd.
02.09.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
15:00 - 16:30 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
pirmd.
04.09.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
05.09.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Elizabete Jaunozola
trešd.
06.09.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-208.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
07.09.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
08.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
09.09.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
11.09.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
12.09.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Elizabete Jaunozola
trešd.
13.09.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-214.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
14.09.2023
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
15.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
16.09.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
15:00 - 16:30 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
18.09.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
19.09.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Elizabete Jaunozola
trešd.
20.09.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-214.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
21.09.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
22.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
15:00 - 16:30 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
25.09.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
26.09.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Elizabete Jaunozola
trešd.
27.09.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-214.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
28.09.2023
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
29.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
15:00 - 16:30 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 09:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
09:45 - 11:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
11:30 - 13:00 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
15:30 - 17:00 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Māra Pilmane
otrd.
03.10.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Sandra Bērziņa
trešd.
04.10.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
11:45 - 13:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vilnis Šķipars
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
05.10.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
06.10.2023
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
07.10.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
15:00 - 16:30 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
09.10.2023
15:30 - 17:00 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 313 / Kupola zāle.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Māra Pilmane
otrd.
10.10.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
11.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
11:45 - 13:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vilnis Šķipars
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
12.10.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
13.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
14.10.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
16.10.2023
15:00 - 16:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Alise Singha
otrd.
17.10.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
18.10.2023
11:45 - 13:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vilnis Šķipars
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
19.10.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:45 - 16:15 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Maija Rumaka
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
20.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: B-401.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
21.10.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
pirmd.
23.10.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
24.10.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
25.10.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-208.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Maija Rumaka
11:30 - 13:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
26.10.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
27.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
sestd.
28.10.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
pirmd.
30.10.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
31.10.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
01.11.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Maija Rumaka
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
02.11.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
03.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: B-401.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
04.11.2023
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
pirmd.
06.11.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
07.11.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
08.11.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Maija Rumaka
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
09.11.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
10.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
11.11.2023
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
14.11.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
15.11.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-214.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Maija Rumaka
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
16.11.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
17.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
otrd.
21.11.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Lāsma Asare
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
22.11.2023
08:00 - 09:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-208.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Rudīte Lagzdiņa
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
23.11.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
24.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
sestd.
25.11.2023
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
pirmd.
27.11.2023
12:00 - 13:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
otrd.
28.11.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
29.11.2023
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
ceturtd.
30.11.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
01.12.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Zariņa
15:00 - 16:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Maija Rumaka
otrd.
05.12.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
trešd.
06.12.2023
10:30 - 12:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Rudīte Lagzdiņa
ceturtd.
07.12.2023
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Māra Grīnfelde
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
08.12.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
11:00 - 12:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:45 - 14:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
14:30 - 16:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
pirmd.
11.12.2023
10:30 - 12:00 Embrioloģija (Eksāmens)
Māra Pilmane
12:30 - 14:00 (B) Medicīnas socioloģija (Eksāmens)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
otrd.
12.12.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
ceturtd.
14.12.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
piektd.
15.12.2023
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
piektd.
05.01.2024
08:00 - 09:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
09:30 - 11:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
11:15 - 12:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
piektd.
12.01.2024
08:00 - 09:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
09:30 - 11:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
11:15 - 12:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska