Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSF Zobārstniecība 5. studiju gads

Grupa: ASNSF2019v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
otrd.
29.08.2023
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
piektd.
01.09.2023
11:15 - 14:15 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Lekcija - video ieraksts)
Anna Ivanova
09:45 - 11:15 Integrētā zobārstniecība (Lekcija - video ieraksts)
Inguna Rence-Bambīte
13:15 - 14:45 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
04.09.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
16:00 - 17:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ilona Viduskalne
otrd.
05.09.2023
08:00 - 11:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Andris Bīgestāns
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
15:00 - 18:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Ģirts Šalms
ceturtd.
07.09.2023
09:00 - 12:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Anna Ivanova
12:15 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Anna Ivanova
piektd.
08.09.2023
11:15 - 14:15 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Lekcija - video ieraksts)
Anna Ivanova
11:30 - 13:00 Integrētā zobārstniecība (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
13:15 - 14:45 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
16:00 - 17:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ilona Viduskalne
otrd.
12.09.2023
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
13.09.2023
08:00 - 11:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Ilze Akota
ceturtd.
14.09.2023
09:00 - 12:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
Anna Ivanova
piektd.
15.09.2023
11:15 - 14:15 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Integrētā zobārstniecība (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
13:15 - 14:45 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Lekcija)
Ģirts Šalms
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
16:00 - 17:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ilona Viduskalne
otrd.
19.09.2023
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 12:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Anna Ivanova
piektd.
22.09.2023
11:15 - 14:15 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Integrētā zobārstniecība (Lekcija - video ieraksts)
Linards Grieznis
13:15 - 14:45 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Lekcija)
Ģirts Šalms
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Guna Siliņa
16:00 - 17:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ilona Viduskalne
otrd.
26.09.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
15:00 - 18:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Ģirts Šalms
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 12:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Anna Ivanova
piektd.
29.09.2023
11:15 - 14:15 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
30.09.2023
13:15 - 14:45 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Guna Siliņa
otrd.
03.10.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
15:00 - 18:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Ģirts Šalms
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 12:00 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Anna Ivanova
piektd.
06.10.2023
10:00 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
07.10.2023
13:15 - 14:45 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Guna Siliņa
otrd.
10.10.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
trešd.
11.10.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
piektd.
13.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
pirmd.
16.10.2023
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Guna Siliņa
14:30 - 17:30 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Alberts Mhitarjans
otrd.
17.10.2023
15:45 - 18:45 Mutes, sejas un žokļu ķirurģija I (Nodarbība)
telpa: 324.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ģirts Šalms
trešd.
18.10.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
pirmd.
23.10.2023
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Guna Siliņa
14:30 - 17:30 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Alberts Mhitarjans
otrd.
24.10.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
25.10.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
31.10.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
14:30 - 16:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
01.11.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
14:30 - 17:30 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
07.11.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
11:15 - 13:30 Profilakse zobārstniecībā III (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
14:30 - 16:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
08.11.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
sestd.
11.11.2023
08:00 - 09:30 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
15:30 - 17:00 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bitnere
otrd.
14.11.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Guna Siliņa
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
15:00 - 16:30 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bitnere
16:45 - 18:15 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bitnere
trešd.
15.11.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
otrd.
21.11.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
15:00 - 16:30 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bitnere
16:45 - 18:15 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bitnere
trešd.
22.11.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
28.11.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
29.11.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
14:30 - 16:45 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Nodarbība)
telpa: A-104A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bitnere
17:00 - 19:15 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Nodarbība)
telpa: A-104A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bitnere
otrd.
05.12.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
17:45 - 20:00 (B) Mikroprotezēšana jeb Zobu netiešā terapeitiskā restaurācija (Nodarbība)
telpa: A-104A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bitnere
trešd.
06.12.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
ceturtd.
07.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 11:00 Integrētā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
12.12.2023
08:00 - 10:15 Pierādījumos balstīta zobārstniecība mutes veselības aprūpes sistēmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
12:00 - 13:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
13:30 - 15:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
13.12.2023
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ingrīda Čēma
14:30 - 17:30 Ortodontija II (Nodarbība)
Irina Jefimova
trešd.
10.01.2024
09:00 - 12:00 Kompleksa mutes patoloģijas ārstēšana (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Džagriti Kakare