Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSF Zobārstniecība 2. studiju gads

Grupa: SSNSF2022v5

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:00 - 09:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
02.10.2023
09:45 - 11:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
02.10.2023
10:30 - 12:00 Embrioloģija (Eksāmens)
Māra Pilmane
11.12.2023
11:30 - 13:00 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
02.10.2023
Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Zariņa
04.12.2023
12:30 - 14:00 (B) Medicīnas socioloģija (Eksāmens)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
11.12.2023
15:00 - 16:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Alise Singha
16.10.2023
04.12.2023
15:30 - 17:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
04.09.2023 - 25.09.2023
23.10.2023 - 06.11.2023
27.11.2023
Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Māra Pilmane
02.10.2023 - 09.10.2023
otrd.
11:15 - 14:15 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Elizabete Jaunozola
29.08.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Sandra Bērziņa
05.09.2023 - 12.12.2023
trešd.
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
11.10.2023
10:30 - 12:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: G-204D.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Maija Rumaka
06.12.2023
12:00 - 13:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-208.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
06.09.2023 - 04.10.2023
25.10.2023 - 22.11.2023
13:30 - 15:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vilnis Šķipars
04.10.2023 - 18.10.2023
14:30 - 17:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Evija Ņikitina
25.10.2023 - 13.12.2023
20:00 - 21:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
30.08.2023 - 29.11.2023
ceturtd.
09:30 - 11:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Natālija Protasa
05.10.2023 - 07.12.2023
14:30 - 16:00 (B) Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Māra Grīnfelde
14.09.2023
28.09.2023
12.10.2023
26.10.2023 - 30.11.2023
07.12.2023
14:45 - 16:15 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: G-204D.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Alise Singha
19.10.2023
18:15 - 19:45 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Imants Bebris
31.08.2023 - 14.12.2023
piektd.
08:00 - 09:30 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Laizāne
01.09.2023 - 29.09.2023
13.10.2023 - 15.12.2023
(B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
05.01.2024 - 12.01.2024
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
15.12.2023
09:30 - 11:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
05.01.2024 - 12.01.2024
10:00 - 11:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
08.09.2023 - 13.10.2023
03.11.2023 - 10.11.2023
15.12.2023
11:00 - 12:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
08.12.2023
11:15 - 12:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
05.01.2024 - 12.01.2024
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
15.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
08.09.2023 - 20.10.2023
03.11.2023 - 01.12.2023
12:45 - 14:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
08.12.2023
12:45 - 15:00 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Asare
15.09.2023 - 24.11.2023
14:30 - 16:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
08.12.2023
sestd.
09:45 - 11:15 Karioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
02.09.2023 - 04.11.2023
13:15 - 14:45 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Miki Nakazawa (Miklasevica)
02.09.2023 - 11.11.2023
25.11.2023
15:00 - 16:30 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
02.09.2023
16.09.2023 - 07.10.2023
18:45 - 20:15 (B) Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
09.09.2023 - 14.10.2023