Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 5. studiju gads

Grupa: ASNMF2019z3

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 4.stāvs
Inese Mihailova
otrd.
29.08.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Zita Krūmiņa
trešd.
30.08.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Marija Rozevska
ceturtd.
31.08.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Marija Roddate
piektd.
01.09.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ieva Grīnfelde
20:00 - 20:45 Hematoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dārta Balode
21:00 - 21:45 Pneimonoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
01.09.2023 - Video lecture in e-studies.;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
09:30 - 11:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
11:00 - 12:30 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Zeiza
12:30 - 14:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Zeiza
14:00 - 15:30 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
15:30 - 17:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
17:00 - 18:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Hartmane
18:30 - 20:00 Dermatoloģija un veneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Hartmane
20:00 - 21:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
pirmd.
04.09.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Marija Rozevska
otrd.
05.09.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 4.stāvs
Inese Mihailova
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
09:45 - 11:15 Uroloģija (Lekcija)
Linards Rēdmanis
11:15 - 12:45 Uroloģija (Lekcija)
Linards Rēdmanis
12:45 - 14:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aivars Vētra
14:15 - 15:45 Klīniskā rehabilitoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aivars Vētra
15:45 - 17:15 Ģimenes medicīnas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Smuidra Žermanos
17:15 - 18:45 Ģimenes medicīnas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Andris Pūce
18:45 - 20:15 Ģimenes medicīnas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Dārta Geižāne
20:15 - 21:45 Ģimenes medicīnas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Skuja
pirmd.
11.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lelde Reinberga
otrd.
12.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība)
telpa: 107.telpa, Bruņinieku iela, 5 k-16, Rīga, 1.stāvs
Iveta Ivdra
trešd.
13.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Alise Balcere
13:00 - 16:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Lapiņa
ceturtd.
14.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība)
telpa: 107.telpa, Bruņinieku iela, 5 k-16, Rīga, 1.stāvs
Andra Dērveniece
piektd.
15.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Karīna Zavorina
sestd.
16.09.2023
09:00 - 10:30 Uroloģija (Lekcija)
Linards Rēdmanis
10:30 - 12:00 Uroloģija (Lekcija)
Linards Rēdmanis
pirmd.
18.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Karīna Zavorina
otrd.
19.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība)
telpa: 107.telpa, Bruņinieku iela, 5 k-16, Rīga, 1.stāvs
Iveta Ivdra
15:30 - 17:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
20.09.2023
08:15 - 10:30 Dermatoloģija un veneroloģija (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Alise Balcere
pirmd.
25.09.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 3.stāvs
Aigars Lācis
25.09.2023 - Angiosurgery;
otrd.
26.09.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 3.stāvs
Aigars Lācis
26.09.2023 - Angiosurgery;
13:30 - 15:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
16:30 - 18:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
27.09.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 1.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 3.stāvs
Aigars Lācis
27.09.2023 - Angiosurgery;
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Evita Saukāne
16:00 - 17:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
piektd.
29.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Evita Saukāne
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Evita Saukāne
otrd.
03.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Evita Saukāne
trešd.
04.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Evita Saukāne
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Evita Saukāne
16:30 - 18:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
pirmd.
09.10.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Arnis Eņģelis
otrd.
10.10.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Jānis Karlsons
trešd.
11.10.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Mohits Kakars
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Agnese Rekēviča
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Grauze
16.10.2023 - 5. Screening of malignant tumors. Symptomatic treatment of cancer patients in a family physician’s practice;
otrd.
17.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 121.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Jānis Blumfelds
17.10.2023 - 11. Cough syndrome in a family physician's practice;
15:45 - 17:15 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
18.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 121.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ludmila Terjajeva
18.10.2023 - 7. Elevated body temperature in primary care;
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Vija Siliņa
19.10.2023 - 13. The competences, equipment and functionality of a family physician’s practice.;
15:45 - 17:15 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
piektd.
20.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 121.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Dārta Geižāne
20.10.2023 - 6.Reproductive health and family planning in primary health care.;
sestd.
21.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Madara Tirzīte
21.10.2023 - Video lecture in e-study. "Practical issues of allergology.";
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Matīss Mežals
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Matīss Mežals
10:45 - 12:15 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Mārtiņš Purenkovs
21.10.2023 - Video lecture in e-study. "HIV related lung diseases.";
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Matīss Mežals
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Matīss Mežals
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Andris Pūce
23.10.2023 - 9. Chest pain in primary care;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 8.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Krista Grigoroviča
23.10.2023 - "Thoracic tumours.";
15:45 - 17:15 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Kanneniece
16:00 - 18:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Matīss Mežals
23.10.2023 - Bez īpaša aprīkojuma, bet noderīga būtu kušete;
16:00 - 19:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Līva Čaikovska
otrd.
24.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Marija Titova
24.10.2023 - Zoom session in e- studies GMK_002EN 8. Communication skills of a family physician and patient;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zaiga Kravale
24.10.2023 - ! Zoom. "Respiratory manifestations in connective tissue diseases";
15:45 - 17:15 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
16:00 - 18:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Matīss Mežals
24.10.2023 - Bez īpaša aprīkojuma, bet noderīga būtu kušete;
16:00 - 19:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Līva Čaikovska
trešd.
25.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Zane Berga
25.10.2023 - 12. Vaccination – topicality and daily practice;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Pauls Dzelve
25.10.2023 - ! Zoom. "Respiratory responses to extreme environment.";
16:00 - 18:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Maskavas iela, 40, Rīga, 2.stāvs
Mihails Arons
16:00 - 19:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Līva Čaikovska
16:30 - 18:00 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Kanneniece
ceturtd.
26.10.2023
11:00 - 14:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: B-212.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Smuidra Žermanos
26.10.2023 - 10. Peculiarities of the eldery care.;
16:00 - 17:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
16:00 - 18:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 5 / Zirņa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Linda Zvaune
16:00 - 19:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Līva Čaikovska
piektd.
27.10.2023
08:00 - 11:00 Ģimenes medicīnas pamati (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Skuja
27.10.2023 - 15.Multimorbidity and polypharmacy in family medicine;
pirmd.
30.10.2023
11:30 - 13:45 Hematoloģija (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
30.10.2023 - H1 + Gal Rosen;
otrd.
31.10.2023
12:00 - 14:15 Hematoloģija (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
31.10.2023 - H2 + Gal Rosen;
16:00 - 17:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
trešd.
01.11.2023
09:00 - 11:15 Hematoloģija (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
01.11.2023 - H3 + Gal Rosen;
ceturtd.
02.11.2023
09:30 - 11:45 Hematoloģija (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
02.11.2023 - H4 + Gal Rosen;
16:00 - 17:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
piektd.
03.11.2023
11:30 - 13:45 Hematoloģija (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
03.11.2023 - H5 + Gal Rosen;
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Aivars Vētra
15:45 - 17:15 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
otrd.
07.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 22.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-2, Rīga, 4.stāvs
Zane Dambe
16:30 - 18:45 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Maskavas iela, 40, Rīga, 2.stāvs
Mihails Arons
trešd.
08.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Zane Dambe
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Gunta Kristapsone
16:30 - 18:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Inese Kanneniece
16:30 - 18:45 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 4.auditorija, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Matīss Mežals
09.11.2023 - Bez īpaša aprīkojuma, noderīgi būtu kušete;
18:45 - 21:00 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 4.auditorija, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Matīss Mežals
09.11.2023 - Bez īpaša aprīkojuma, noderīgi būtu kušete;
piektd.
10.11.2023
17:30 - 19:45 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Matīss Mežals
10.11.2023 - Bez īpaša aprīkojuma, noderīgi būtu kušete;
pirmd.
13.11.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Olga Fjodorova
otrd.
14.11.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Olga Fjodorova
trešd.
15.11.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Olga Fjodorova
ceturtd.
16.11.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Olga Fjodorova
otrd.
21.11.2023
08:00 - 10:15 Psihosomatika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
15:00 - 18:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Eva Mediņa
trešd.
22.11.2023
08:00 - 10:15 Psihosomatika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
15:00 - 18:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Eva Mediņa
ceturtd.
23.11.2023
08:00 - 10:15 Psihosomatika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Elīna Zelča
15:00 - 18:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Eva Mediņa
piektd.
24.11.2023
08:00 - 10:15 Psihosomatika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
15:00 - 18:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 109.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Eva Mediņa
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 10:15 Psihosomatika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
19:00 - 21:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
otrd.
28.11.2023
09:00 - 11:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
28.11.2023 - 9:00 - 11:15. P1. Imaging techniques in pneumonology.;
19:00 - 21:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
trešd.
29.11.2023
09:00 - 11:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
29.11.2023 - 9:00 - 11:15. P2. Pneumonias: types, clinical presentation, diagnostic methods, assessment, treatment and possible complications.;
13:45 - 16:00 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Madara Tirzīte
29.11.2023 - ! 29.11.2023 13:45 -16:00. *P3. Pleural diseases and pleural effusion: mechanisms, assessment, differential diagnosis and treatment. Pneumothorax: aetiology, classification and treatment (* Pleural puncture manikin + ultrasound required).;
19:00 - 21:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
ceturtd.
30.11.2023
16:30 - 18:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Inese Kanneniece
19:00 - 21:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
piektd.
01.12.2023
19:00 - 21:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
pirmd.
04.12.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Ozoliņa
14:30 - 16:45 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 211 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs; 210 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arta Legzdiņa, Jūlija Černišenko
04.12.2023 - 14:30-16:45. P5. Branch of METC Study Campus, Simulations of clinical situations. Emergencies in pneumonology ( SimMan equipment).;
19:00 - 21:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
otrd.
05.12.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Ozoliņa
trešd.
06.12.2023
08:00 - 10:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Kaļva
15:00 - 17:15 Pneimonoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Diāna Ērgle
06.12.2023 - ! ZOOM, 06.12.23., 15:00 - 17:15. P4. Diffuse parenchymal lung diseases. ''+'' Anika Nawar Bashori, 040841@rsu.edu.lv no ASNMF2019z13;
ceturtd.
07.12.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dins Šmits
piektd.
08.12.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
otrd.
02.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Bērziņš
trešd.
03.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arvis Freimanis
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Ivars Kukulis
piektd.
05.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Linards Rēdmanis
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
pirmd.
08.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 208 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Linards Rēdmanis
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
otrd.
09.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Juris Jansons
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
trešd.
10.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Alberts Belovs
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
ceturtd.
11.01.2024
09:00 - 11:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Bērziņš
trešd.
24.01.2024
14:00 - 16:15 Pneimonoloģija (Eksāmens)
24.01.2024 - ! Exam date: 24.01.2024 from 14:00-16:15. Arrival: 13:45 At the beginning of January, I will send a list to which RSU address students will have to come in person to take the exam.;