Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

LFAP Ārsta palīgs 1. studiju gads

Grupa: LFAP2023v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
09:00 - 10:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
30.10.2023
Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
06.11.2023
10:30 - 12:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
30.10.2023
Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
06.11.2023
11:30 - 13:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
23.10.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
11.09.2023 - 16.10.2023
30.10.2023 - 13.11.2023
27.11.2023 - 04.12.2023
13:15 - 14:45 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
23.10.2023
13:30 - 15:00 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
04.09.2023
11.09.2023 - 16.10.2023
30.10.2023 - 13.11.2023
27.11.2023 - 04.12.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
02.10.2023 - 09.10.2023
23.10.2023
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
04.09.2023 - 18.09.2023
Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
30.10.2023
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
02.10.2023 - 09.10.2023
23.10.2023
16:45 - 18:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
30.10.2023
18:00 - 19:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
04.09.2023
19:00 - 20:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
25.09.2023
19:30 - 21:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
04.09.2023
otrd.
09:00 - 10:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
02.01.2024 - 09.01.2024
12:00 - 13:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
31.10.2023
13:30 - 15:00 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
05.12.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
14.11.2023
Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
02.01.2024
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
Dace Zemīte
31.10.2023 - 07.11.2023
21.11.2023 - 12.12.2023
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
14.11.2023
17:30 - 19:00 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
26.09.2023
07.11.2023
17:45 - 19:15 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
Dace Zemīte
31.10.2023
21.11.2023
19:00 - 20:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
26.09.2023
19:30 - 21:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
05.09.2023
trešd.
09:00 - 10:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
04.10.2023
10:30 - 12:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
04.10.2023
12:00 - 13:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
04.10.2023 - 18.10.2023
Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Aleksejs Safonovs
22.11.2023
12:15 - 13:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
13.12.2023
13:30 - 15:00 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
06.09.2023
Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
04.10.2023 - 18.10.2023
Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Aleksejs Safonovs
22.11.2023
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
29.11.2023
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
06.09.2023 - 13.09.2023
Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
18.10.2023
01.11.2023
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
29.11.2023
16:45 - 18:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
18.10.2023
17:00 - 18:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
01.11.2023
18:15 - 19:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
06.12.2023
18:30 - 20:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
08.11.2023
19:00 - 20:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
27.09.2023
19:45 - 21:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
06.12.2023
20:00 - 21:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
08.11.2023
ceturtd.
08:30 - 10:00 Latīņu valodas terminoloģija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
07.09.2023 - 05.10.2023
08:45 - 10:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
07.12.2023
10:00 - 11:30 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
07.09.2023 - 12.10.2023
26.10.2023 - 16.11.2023
04.01.2024
10:15 - 11:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
31.08.2023
Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
23.11.2023 - 14.12.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
31.08.2023
Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
05.10.2023
14.12.2023
13:30 - 15:00 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
05.10.2023
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
09.11.2023 - 16.11.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
26.10.2023
15:30 - 17:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
23.11.2023
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
09.11.2023 - 16.11.2023
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
26.10.2023
Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
07.12.2023 - 14.12.2023
04.01.2024
17:15 - 18:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
23.11.2023
18:00 - 19:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
07.12.2023 - 14.12.2023
piektd.
09:00 - 10:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Līga Ēriksone
06.10.2023
10:00 - 11:30 Anatomija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
15.09.2023
10:30 - 12:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
17.11.2023
sestd.
08:00 - 09:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
09.09.2023 - 23.09.2023
Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Safonovs
07.10.2023 - 04.11.2023
09:30 - 11:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
09.09.2023 - 23.09.2023
12:15 - 13:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
09.09.2023 - 23.09.2023
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
09.09.2023 - 23.09.2023
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
09.09.2023 - 16.09.2023
17:00 - 18:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
23.09.2023 - 07.10.2023
17:15 - 18:45 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
09.09.2023
18:30 - 20:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
23.09.2023 - 07.10.2023
Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
23.09.2023