Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

FF Farmācija 3. studiju gads

Grupa: FF2021v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
29.08.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
sestd.
02.09.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīnas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Dambrova
pirmd.
04.09.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Reinis Vilšķērsts
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
05.09.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
06.09.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
sestd.
09.09.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
16:00 - 17:30 Medicīnas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Reinis Vilšķērsts
pirmd.
11.09.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Maija Dambrova
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 304.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
12.09.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
13.09.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
sestd.
16.09.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
16:00 - 17:30 Medicīnas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Reinis Vilšķērsts
pirmd.
18.09.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Maija Dambrova
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
19.09.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
20.09.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
23.09.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
13:00 - 14:30 Farmaceitiskā farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anna Gavrilova
16:00 - 17:30 Medicīnas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Reinis Vilšķērsts
pirmd.
25.09.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Reinis Vilšķērsts
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
26.09.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
27.09.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
30.09.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
13:00 - 14:30 Farmaceitiskā farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anna Gavrilova
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Reinis Vilšķērsts
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 304.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
03.10.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Anna Gavrilova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
04.10.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
07.10.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
pirmd.
09.10.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Reinis Vilšķērsts
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
10.10.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Anna Gavrilova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
11.10.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
14.10.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Bandere
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Reinis Vilšķērsts
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 304.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
17.10.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Anna Gavrilova
17.10.2023 - Tēma: Anafilaktiskais šoks - ar simulētu pacientu. Aprīkojums: 1. Dators ar projektoru, uz kura ir iespējams norādīt vitālus rādītājus un prezentāciju, 2. Sēdvietas studē'jošiem (12), 3. Gulta, 4. Dozētā spiediena inhalators (ja ir, salbutamolu saturošs) - 2 vienības, 5. EpiPen autoinjektors - 12 vienības.;
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
18.10.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Dace Bandere
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
21.10.2023
08:30 - 10:00 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Olga Kiseļova
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Līva Vanaga
11:30 - 13:00 Medicīniskā bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Nokalna
pirmd.
23.10.2023
09:00 - 11:15 Medicīnas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Reinis Vilšķērsts
otrd.
24.10.2023
08:30 - 11:30 Aptiekas zāļu formu tehnoloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Olga Kiseļova
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Anna Gavrilova
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
25.10.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
piektd.
27.10.2023
10:30 - 12:00 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-704.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
28.10.2023
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Līva Vanaga
pirmd.
30.10.2023
13:45 - 16:00 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
31.10.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
01.11.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
sestd.
04.11.2023
10:00 - 11:30 Farmācijas ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Līva Vanaga
pirmd.
06.11.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 306.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
07.11.2023
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Inga Urtāne
07.11.2023 - Tēma: Hipertoniskā krīze. Aprīkojums: 1. Dators ar projektoru, uz kura ir iespējams norādīt vitālus rādītājus un prezentāciju, 2. Sēdvietas studējošiem, 3. Krēsls pacientam, 4. Mehāniskie asinsspiediena mērītāji - 5 vienības, 5. Automātiskie asinsspiediena mērītāji (augšdelma, apakšdelma) - 2 vienības (no katra veida pa vienam), 6. Roka asinsspiediena mērīšanai - 1 vienība.;
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
08.11.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
12:00 - 13:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
pirmd.
13.11.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 306.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
15:00 - 16:30 Medicīniskā bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-703.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Ināra Nokalna
otrd.
14.11.2023
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Inga Urtāne
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
15.11.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
otrd.
21.11.2023
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Inga Urtāne
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
22.11.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
piektd.
24.11.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
pirmd.
27.11.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 306.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
28.11.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
29.11.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
pirmd.
04.12.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs; 306.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
05.12.2023
12:00 - 15:00 Farmaceitiskā farmakoloģija (Nodarbība)
Inga Urtāne
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
06.12.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
pirmd.
11.12.2023
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs
otrd.
12.12.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Teifurova
trešd.
13.12.2023
08:00 - 11:00 Farmācijas ķīmija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Līva Vanaga
pirmd.
08.01.2024
12:15 - 14:30 Farmakognozija ar fitoterapijas kursu (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Elvis Pumpurs