Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMF Medicīna 1. studiju gads

Grupa: SSNMF2023v3

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
trešd.
30.08.2023
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-411.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Solveiga Čeirane
ceturtd.
31.08.2023
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
sestd.
02.09.2023
09:45 - 11:15 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
15:15 - 16:00 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
pirmd.
04.09.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-504.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
05.09.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
06.09.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
06.09.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Solveiga Čeirane
piektd.
08.09.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
09.09.2023
09:45 - 11:15 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
15:15 - 16:00 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
otrd.
12.09.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
13.09.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
13.09.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-411.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Solveiga Čeirane
ceturtd.
14.09.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
15.09.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā fizika (Lekcija - video ieraksts)
Didzis Lauva
09:45 - 11:15 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
15:15 - 16:00 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
pirmd.
18.09.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-504.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
19.09.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
20.09.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
20.09.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Solveiga Čeirane
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
21.09.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
22.09.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
15:15 - 16:00 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
otrd.
26.09.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
27.09.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
27.09.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-411.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Solveiga Čeirane
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
28.09.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
29.09.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
pirmd.
02.10.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: G-204D.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
03.10.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
04.10.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
04.10.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Solveiga Čeirane
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
05.10.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
06.10.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
07.10.2023
09:45 - 11:15 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
otrd.
10.10.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Juris Salaks
trešd.
11.10.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
11.10.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-411.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Solveiga Čeirane
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
11.10.2023 - Nepieciešams USG;
ceturtd.
12.10.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
13.10.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
14.10.2023
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
pirmd.
16.10.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-504.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
17.10.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Juris Salaks
trešd.
18.10.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
18.10.2023 - remotely;
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-411.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Solveiga Čeirane
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
19.10.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
20.10.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
21.10.2023
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
15:15 - 16:45 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Lekcija - video ieraksts)
Ivars Vanadziņš
otrd.
24.10.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Sergio Giudici, Juris Salaks
trešd.
25.10.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
25.10.2023 - remotely;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
26.10.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
27.10.2023
08:15 - 09:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edgars Edelmers
27.10.2023 - 3D printing;
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
28.10.2023
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
15:15 - 16:45 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Lekcija - video ieraksts)
Ivars Vanadziņš
pirmd.
30.10.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-504.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
31.10.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Juris Salaks
trešd.
01.11.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
01.11.2023 - remotely;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
02.11.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
03.11.2023
08:15 - 09:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edgars Edelmers
03.11.2023 - 3D printing;
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
04.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
04.11.2023 - 3D printing;
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
otrd.
07.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: RSU Anatomijas muz..telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Muzejs, Rīga, 2.stāvs
Ieva Lībiete
trešd.
08.11.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
08.11.2023 - remotely;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
09.11.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
10.11.2023
08:15 - 09:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Dzintra Kažoka
10.11.2023 - 3D printing;
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
11.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
11.11.2023 - 3D printing;
13:30 - 15:00 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
pirmd.
13.11.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-504.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
14.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ieva Lībiete
trešd.
15.11.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
15.11.2023 - remotely;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
16.11.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
17.11.2023
08:15 - 09:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edgars Edelmers
17.11.2023 - 3D printing;
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
20:00 - 21:30 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
otrd.
21.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ieva Lībiete
trešd.
22.11.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
22.11.2023 - remotely;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
23.11.2023
11:45 - 13:15 Bioētika (Eksāmens)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Bitiniece
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
24.11.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
25.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
25.11.2023 - 3D printing;
pirmd.
27.11.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-503.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
28.11.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
11:00 - 12:30 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Trudy Ilze Zagare, Juris Salaks
trešd.
29.11.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
29.11.2023 - remotely;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ergi Bufasi
ceturtd.
30.11.2023
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
01.12.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
sestd.
02.12.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
02.12.2023 - 3D printing;
otrd.
05.12.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
06.12.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
06.12.2023 - remotely;
13:00 - 15:15 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anastasija Fjodorova
06.12.2023 - Teacher is sick. Please watch video-lectures on e-studies about Basic CPR and Chocking;
15:45 - 17:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ergi Bufasi
ceturtd.
07.12.2023
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
08.12.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
pirmd.
11.12.2023
10:30 - 12:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Mihails Šatcs
otrd.
12.12.2023
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
13.12.2023
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
13.12.2023 - remotely;
13:00 - 15:15 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anastasija Fjodorova
13.12.2023 - Teacher is sick. Please watch video-lectures on e-studies about Basic CPR and Chocking;
ceturtd.
14.12.2023
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
piektd.
15.12.2023
14:30 - 17:30 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ilmārs Rikmanis
otrd.
02.01.2024
09:00 - 10:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Arta Grabčika
trešd.
03.01.2024
08:00 - 09:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
03.01.2024 - remotely;
13:00 - 15:15 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anastasija Fjodorova
03.01.2024 - Teacher is sick. Please watch video-lectures on e-studies about Basic CPR and Chocking;
ceturtd.
04.01.2024
13:45 - 15:15 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Miervaldis Karulis
trešd.
10.01.2024
13:00 - 15:15 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anastasija Fjodorova
10.01.2024 - Teacher is sick. Please watch video-lectures on e-studies about Basic CPR and Chocking;