Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 2. studiju gads

Grupa: SSNMFz2022z8

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
20:00 - 21:30 Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dina Bite
otrd.
29.08.2023
08:00 - 10:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Lise Berentsen
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
30.08.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
piektd.
01.09.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
16:45 - 18:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
18:15 - 19:45 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Viktorija Truškova
02.09.2023 - Demo lekcija;
20:00 - 21:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Viktorija Truškova
02.09.2023 - Demo lekcija;
pirmd.
04.09.2023
20:00 - 21:30 Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dina Bite
otrd.
05.09.2023
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
06.09.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
08.09.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
11.09.2023
11:30 - 13:00 Embrioloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Mārtiņš Vaivads
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Helēna Freijere-Pope
20:00 - 21:30 Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dina Bite
otrd.
12.09.2023
08:00 - 10:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Olena Hopta
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
13.09.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
15.09.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
13:30 - 15:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
16:45 - 18:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Katrīna Tomiņa
16.09.2023 - Demo lekcija;
18:15 - 19:45 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
16.09.2023 - Demo lekcija;
20:00 - 21:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
pirmd.
18.09.2023
11:30 - 13:00 Embrioloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
20:00 - 21:30 Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dina Bite
otrd.
19.09.2023
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
20.09.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
22.09.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
25.09.2023
20:00 - 21:30 Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dina Bite
otrd.
26.09.2023
08:00 - 10:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Olena Hopta
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
27.09.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
29.09.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
18:00 - 19:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
30.09.2023 - Demo lekcija;
pirmd.
02.10.2023
11:30 - 13:00 Embrioloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Sandra Skuja
20:00 - 21:30 Medicīnas socioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dina Bite
otrd.
03.10.2023
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
04.10.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
06.10.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
07.10.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
09.10.2023
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
otrd.
10.10.2023
08:00 - 10:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Lise Berentsen
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
11.10.2023
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
13.10.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
14.10.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
18:00 - 19:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
20:00 - 21:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Lauris Avotiņš
14.10.2023 - Demo lekcija;
pirmd.
16.10.2023
11:30 - 13:00 Embrioloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
otrd.
17.10.2023
12:30 - 14:45 Medicīniskā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Bekers-Ančipolovskis
trešd.
18.10.2023
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
20.10.2023
08:30 - 11:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-214.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Antra Jurka
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
21.10.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
11:30 - 13:00 Ievads klīniskajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Valdis Ģībietis
21.10.2023 - Video Lecture in E-studies (narrated by Dr. S. Babikovs);
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
23.10.2023
08:30 - 10:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
23.10.2023 - Kolokvijs visai ASNMFII-4 plūsmai;
11:30 - 13:00 Embrioloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
trešd.
25.10.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Indra Bojkovska
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
ceturtd.
26.10.2023
11:00 - 13:15 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
piektd.
27.10.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
28.10.2023
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
30.10.2023
11:30 - 13:00 Embrioloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
otrd.
31.10.2023
08:00 - 10:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Lise Berentsen
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
trešd.
01.11.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
03.11.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
04.11.2023
09:30 - 11:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
15:00 - 16:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
16:30 - 18:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Reinis Rugājs
04.11.2023 - Demo lekcija;
18:00 - 19:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Veronika Baltmane-Veckalne
19:30 - 21:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
pirmd.
06.11.2023
14:00 - 15:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
otrd.
07.11.2023
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
trešd.
08.11.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
13:30 - 15:00 Medicīnas socioloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
ceturtd.
09.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-706.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jānis Kungs
piektd.
10.11.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
14.11.2023
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
trešd.
15.11.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Aļona Vikentjeva
15.11.2023 - H1;
ceturtd.
16.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-706.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jānis Kungs
19:00 - 20:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
piektd.
17.11.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
21.11.2023
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
trešd.
22.11.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Aļona Vikentjeva
22.11.2023 - H2;
ceturtd.
23.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
Reičela Heinrihsone
piektd.
24.11.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
25.11.2023
16:00 - 17:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
18:00 - 19:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
19:30 - 21:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
25.11.2023 - Demo lekcija;
otrd.
28.11.2023
08:00 - 10:15 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Lise Berentsen
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
trešd.
29.11.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Aļona Vikentjeva
29.11.2023 - H3;
ceturtd.
30.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-706.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jānis Kungs
piektd.
01.12.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
02.12.2023
16:00 - 17:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
18:00 - 19:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
19:30 - 21:00 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
pirmd.
04.12.2023
16:00 - 17:30 Medicīnas mikrobioloģija un imunoloģija (Lekcija)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
04.12.2023 - Kolokvijs visai ASNMFII-4 plūsmai.;
otrd.
05.12.2023
12:30 - 14:45 Ievads klīniskajā medicīnā (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Anhelina Herasymova
trešd.
06.12.2023
08:00 - 11:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Gita Gersone
ceturtd.
07.12.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-706.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jānis Kungs
piektd.
08.12.2023
18:30 - 20:00 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
trešd.
13.12.2023
10:30 - 12:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Aija Strode
piektd.
15.12.2023
08:30 - 11:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Maija Rumaka