Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

LFAP Ārsta palīgs 1. studiju gads

Grupa: LFAP2023v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
ceturtd.
31.08.2023
10:15 - 11:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
12:00 - 13:30 Anatomija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
pirmd.
04.09.2023
13:30 - 15:00 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
18:00 - 19:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
19:30 - 21:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
otrd.
05.09.2023
19:30 - 21:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
trešd.
06.09.2023
13:30 - 15:00 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
07.09.2023
08:30 - 10:00 Latīņu valodas terminoloģija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
09:30 - 11:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
12:15 - 13:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
17:15 - 18:45 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
pirmd.
11.09.2023
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
trešd.
13.09.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
14.09.2023
08:30 - 10:00 Latīņu valodas terminoloģija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
piektd.
15.09.2023
10:00 - 11:30 Anatomija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
09:30 - 11:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
12:15 - 13:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
pirmd.
18.09.2023
15:15 - 16:45 Anatomija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Berloviene
trešd.
20.09.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
21.09.2023
08:30 - 10:00 Latīņu valodas terminoloģija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
09:30 - 11:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
12:15 - 13:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Lekcija - video ieraksts)
Egija Urbāne
17:00 - 18:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
18:30 - 20:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
pirmd.
25.09.2023
19:00 - 20:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
otrd.
26.09.2023
17:30 - 19:00 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
19:00 - 20:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
trešd.
27.09.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
19:00 - 20:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Lekcija - video ieraksts)
Dace Zemīte
ceturtd.
28.09.2023
08:30 - 10:00 Latīņu valodas terminoloģija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
sestd.
30.09.2023
17:00 - 18:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
18:30 - 20:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
otrd.
03.10.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
trešd.
04.10.2023
09:00 - 10:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
10:30 - 12:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
05.10.2023
08:30 - 10:00 Latīņu valodas terminoloģija (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
15:15 - 16:45 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
16:45 - 18:15 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
piektd.
06.10.2023
09:00 - 10:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Līga Ēriksone
12:00 - 13:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
13:30 - 15:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Safonovs
17:00 - 18:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
18:30 - 20:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Līga Ēriksone
otrd.
10.10.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
trešd.
11.10.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
12.10.2023
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
piektd.
13.10.2023
12:00 - 13:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
13:30 - 15:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Safonovs
otrd.
17.10.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
trešd.
18.10.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
15:15 - 16:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
16:45 - 18:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
piektd.
20.10.2023
12:00 - 13:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
13:30 - 15:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Safonovs
ceturtd.
26.10.2023
08:45 - 10:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
10:15 - 11:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
piektd.
27.10.2023
12:00 - 13:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
13:30 - 15:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Safonovs
pirmd.
30.10.2023
15:15 - 16:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
16:45 - 18:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
otrd.
31.10.2023
13:45 - 15:15 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
Dace Zemīte
17:45 - 19:15 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
Dace Zemīte
trešd.
01.11.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
15:15 - 16:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
17:00 - 18:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
ceturtd.
02.11.2023
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
piektd.
03.11.2023
12:00 - 13:30 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
13:30 - 15:00 Bioloģija un medicīnas ģenētika (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Safonovs
otrd.
07.11.2023
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
17:30 - 19:00 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
trešd.
08.11.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
15:15 - 16:45 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
16:45 - 18:15 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
ceturtd.
09.11.2023
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
otrd.
14.11.2023
15:00 - 16:30 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Higiēna (veselības aprūpes iestādēs) (Lekcija)
telpa: 208.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
trešd.
15.11.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
16.11.2023
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
piektd.
17.11.2023
09:00 - 10:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
otrd.
21.11.2023
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
17:45 - 19:15 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
trešd.
22.11.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
ceturtd.
23.11.2023
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
15:30 - 17:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
17:15 - 18:45 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
otrd.
28.11.2023
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
13:30 - 15:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
trešd.
29.11.2023
14:00 - 15:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
15:45 - 17:15 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
ceturtd.
30.11.2023
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
pirmd.
04.12.2023
12:00 - 13:30 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
13:30 - 15:00 Anatomija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
otrd.
05.12.2023
12:00 - 13:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
trešd.
06.12.2023
15:15 - 16:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
16:45 - 18:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
ceturtd.
07.12.2023
10:15 - 11:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
16:30 - 18:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
18:00 - 19:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
piektd.
08.12.2023
10:30 - 12:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
pirmd.
11.12.2023
17:00 - 18:30 Civilā un vides aizsardzība, pirmā palīdzība (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
18:30 - 20:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
otrd.
12.12.2023
16:00 - 17:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
ceturtd.
14.12.2023
11:45 - 13:15 Latīņu valodas terminoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dagnija Deimante
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
16:30 - 18:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
18:00 - 19:30 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
otrd.
02.01.2024
15:00 - 16:30 Mikrobioloģija ar virusoloģiju un parazitoloģiju (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dace Zemīte
ceturtd.
04.01.2024
16:30 - 18:00 Fizioloģija (bioķīmija, biofizika) (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Antra Trandafira
trešd.
10.01.2024
17:00 - 18:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs