Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 4. studiju gads

Grupa: MF2020v14

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
otrd.
29.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Artjoms Soboļevs
29.08.2023 - Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā, likumdošana un juridiskie aspekti. Pacienta intervēšana un klīniskā apraksta noformēšana psihiatrijā. Uztveres, domāšanas, afektīvie, trauksmes un kognitīvie traucējumi;
trešd.
30.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Artjoms Soboļevs
30.08.2023 - Šizofrēnijas un citu psihotisko traucējumu vispārējie simptomi, klasifikācija un diagnostika SSK-10, ārstēšanas un rehabilitācijas pamatprincipi;
ceturtd.
31.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Artjoms Soboļevs
31.08.2023 - Organisko psihisko traucējumu vispārējās izpausmes. Demenču klīnika, diferenciālā diagnostika, aprūpe un ārstēšanas iespējas;
piektd.
01.09.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artjoms Soboļevs
01.09.2023 - Psihiskās attīstības, uzvedības un emocionālie traucējumi bērniem un pusaudžiem;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ludmila Vīksna
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Māris Taube
02.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Īss ieskats psihiatrijas vēsturē. Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā;
pirmd.
04.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Jānis Sokolovs
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
05.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Romāns Dzalbs
trešd.
06.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Arturs Barščevskis
ceturtd.
07.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
07.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
piektd.
08.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
08.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Žodžika
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Elmārs Rancāns
09.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Šizofrēnija un tās ārstēšana gadsimtu gaitā;
pirmd.
11.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Diāna Katoviča
11.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
12.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Romāns Dzalbs
12.09.2023 - Onkoloģijas nodarbība;
trešd.
13.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Arturs Barščevskis
ceturtd.
14.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
14.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
piektd.
15.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
15.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
pirmd.
18.09.2023
13:00 - 15:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Jānis Sokolovs
18.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
19.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
trešd.
20.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
ceturtd.
21.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Amanda Smildzere
piektd.
22.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Indra Zeltiņa
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Amanda Smildzere
pirmd.
25.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Amanda Smildzere
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve, Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
26.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
trešd.
27.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
ceturtd.
28.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
piektd.
29.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Briedīte
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Aleksejeva
pirmd.
02.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Nokalna
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
03.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
trešd.
04.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Liepiņš
ceturtd.
05.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Nokalna
piektd.
06.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Puķīte
pirmd.
09.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Roberts Lovčinovskis
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
10.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ineta Grantiņa
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Agita Jēruma
Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Lubaua
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Aleksandrs Černušenko
otrd.
17.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Oksana Koļesova
trešd.
18.10.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Liāna Linda Skrauča
18.10.2023 - HIV infekcija / AIDS – diagnostika, klīniskās norises raksturojums, ārstēšana, profilakse. Indikātorslimības, oportūnistiskās slimības. HIV/AIDS simulācija;
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aija Leidere-Reine
piektd.
20.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Aija Leidere-Reine
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Gundars Lācis
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elizabete Cebura
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Aija Leidere-Reine
23.10.2023 - Hemorāģiskie drudži – jēdziens, klasifikācija, etioloģiskās grupas, klīniskā aina, diagnozes verifikācija, ārstēšanas principi. Tropu infekcijas - Ebolas vīrusa simulācija;
otrd.
24.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: Mācību telpa, Šarlotes iela 1B, Centrālā laboratorija
Evija Skrode
trešd.
25.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Jānis Seilis
25.10.2023 - N 1;
ceturtd.
26.10.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
26.10.2023 - G 1;
piektd.
27.10.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
27.10.2023 - G 2;
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Derkevica
pirmd.
30.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Mikus Saulīte
30.10.2023 - N 2;
otrd.
31.10.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
31.10.2023 - G 3;
trešd.
01.11.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nikola Krūmiņa
01.11.2023 - G 4;
ceturtd.
02.11.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
02.11.2023 - G 5;
piektd.
03.11.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
03.11.2023 - G 6;
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
pirmd.
06.11.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
06.11.2023 - G 7;
otrd.
07.11.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
07.11.2023 - G 8;
trešd.
08.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Mikus Saulīte
08.11.2023 - N 3;
ceturtd.
09.11.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Inga Balcere
09.11.2023 - E 1;
piektd.
10.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Oļesja Basina
10.11.2023 - G 9;
sestd.
11.11.2023
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Apine, Ilze Apine
pirmd.
13.11.2023
14:00 - 16:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Dace Osīte-Kovaļova
13.11.2023 - N 4;
otrd.
14.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Laura Rācene
14.11.2023 - 15.tēma. pasn. J.Isakova;
trešd.
15.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Laura Rācene
15.11.2023 - 16.tēma. pasn. J.Isakova;
ceturtd.
16.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Laura Rācene
16.11.2023 - 17.tēma. pasn. J.Isakova;
piektd.
17.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Laura Rācene
17.11.2023 - 18.tēma. pasn. J.Isakova;
otrd.
21.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Sandra Eihenberga
21.11.2023 - 20.tēma. pasn. M.Lilo;
trešd.
22.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Sandra Eihenberga
22.11.2023 - 21.tēma. pasn. M.Lilo;
ceturtd.
23.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zane Grabe
23.11.2023 - 19.tēma. pasn. M.Lilo;
piektd.
24.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zane Grabe
24.11.2023 - 24.tēma. pasn. M.Lilo;
18:30 - 20:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
25.11.2023
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Tarass Ivaščenko
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
27.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olga Plisko
27.11.2023 - 25.tēma. pasn. I.Pitkēviča;
otrd.
28.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Kristians Šušpanovs
28.11.2023 - 22.tēma;
trešd.
29.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Kristians Šušpanovs
29.11.2023 - 23.tēma;
ceturtd.
30.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Kristians Šušpanovs
30.11.2023 - 26.tēma;
piektd.
01.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Kristians Šušpanovs
01.12.2023 - 27.tēma;
sestd.
02.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nellija Seimuškina
04.12.2023 - 28.tēma, pasn. V.Bule;
ceturtd.
07.12.2023
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
07.12.2023 - CL1;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jānis Mičāns
07.12.2023 - CL2;
piektd.
08.12.2023
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Toms Reinsons, Ance Lazdiņa
08.12.2023 - CL3 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · S-MARCH (CRAWL, WALK) · Massive haemorrhage;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Toms Reinsons, Ance Lazdiņa
08.12.2023 - CL4 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Airways;
sestd.
09.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
12.12.2023
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
14.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
15.12.2023
08:30 - 10:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
16.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
02.01.2024
09:00 - 10:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
10:45 - 12:15 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
trešd.
03.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Logina
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
12:00 - 13:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Funkcionālas gremošanas trakta slimības - mīti un realitāte;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
13:30 - 15:00 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Gastrīti un gastropātija. Duodenīti.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Dace Sniedze
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
04.01.2024 - Mākslīgais intelekts vai datorasistēta gastroenteroloģija https://rsu.zoom.us/j/98345652608?pwd=bDdKWkxQRkhGR08yNWZJR3JwVWFZUT09;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
piektd.
05.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Kristīne Rasnača
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
sestd.
06.01.2024
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
08.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 15:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
08.01.2024 - Elektrolītu traucējumi;
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
otrd.
09.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aivars Pētersons
09.01.2024 - Glomerulopātiju klīniski morfoloģiskā korelācija;
trešd.
10.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 14:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
11.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
10:45 - 12:15 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Vita Skuja
11.01.2024 - Digestīvā trakta endoskopiju mūsdienu izmeklēšanas metodes un to modifikācijas;
piektd.
12.01.2024
09:00 - 11:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ance Lazdiņa, Marika Daila Birzniece
12.01.2024 - CL5 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Respiration · Circulation;
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
11:45 - 14:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ance Lazdiņa, Marika Daila Birzniece
12.01.2024 - CL6 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Circulation Warm/Cold zone – MARCH · Work in pairs: static scenario w/legend in simulated military reality (CRAWL, WALK) · Debrief;
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
sestd.
13.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš