Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

ZF Zobārstniecība 2. studiju gads

Grupa: ZF2022v6

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
otrd.
29.08.2023
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
ceturtd.
31.08.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
01.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
16:00 - 17:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
otrd.
05.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
06.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Luisa Dombrovska
14:30 - 16:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
07.09.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
08.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
16:00 - 17:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
11.09.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
11.09.2023 - Kolokvijs;
otrd.
12.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
13.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Luisa Dombrovska
14:30 - 16:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
14.09.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
15.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Preklīnika zobu protezēšanā I (Lekcija - video ieraksts)
Baiba Spriņģe
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
18.09.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
18.09.2023 - Kolokvijs;
otrd.
19.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
20.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Luisa Dombrovska
14:30 - 16:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
21.09.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
22.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
25.09.2023 - Kolokvijs;
otrd.
26.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
27.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
ceturtd.
28.09.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
29.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 09:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Māra Pilmane
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
02.10.2023 - Kolokvijs;
otrd.
03.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Marija Lazovska
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
04.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
ceturtd.
05.10.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
06.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
sestd.
07.10.2023
09:45 - 11:15 Embrioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Māra Pilmane
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 09:30 Embrioloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Māra Pilmane
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
09.10.2023 - Kolokvijs;
otrd.
10.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Marija Lazovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
trešd.
11.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
ceturtd.
12.10.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
13.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
sestd.
14.10.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
16.10.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
16.10.2023 - Kolokvijs;
otrd.
17.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Marija Lazovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
trešd.
18.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
ceturtd.
19.10.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
20.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā I (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Linards Grieznis
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
sestd.
21.10.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
23.10.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
23.10.2023 - Kolokvijs;
19:30 - 21:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lelde Latkovska
otrd.
24.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Zariņa
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
25.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
14:00 - 15:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Indra Miķelsone
25.10.2023 - Kolokvijs;
ceturtd.
26.10.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
27.10.2023
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
sestd.
28.10.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
30.10.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
30.10.2023 - Kolokvijs;
otrd.
31.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
01.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
14:15 - 15:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Aleksejs Rutkovskis
ceturtd.
02.11.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
03.11.2023
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
16:30 - 18:00 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
sestd.
04.11.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
06.11.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
06.11.2023 - Kolokvijs;
otrd.
07.11.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
16:30 - 18:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Olga Posredņikova
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
08.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
11:15 - 12:45 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-307.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Kate Anohina
08.11.2023 - Kolokvijs;
13:30 - 15:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Olga Posredņikova
ceturtd.
09.11.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
10.11.2023
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
sestd.
11.11.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 09:30 Embrioloģija (Eksāmens)
Māra Pilmane
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
13.11.2023 - Kolokvijs;
otrd.
14.11.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
16:30 - 18:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Olga Posredņikova
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
trešd.
15.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
13:30 - 15:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Olga Posredņikova
(B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 113B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
ceturtd.
16.11.2023
10:15 - 12:30 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ināra Kantāne
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
17.11.2023
11:30 - 13:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
17.11.2023 - Daļa nodarbības notiek 006 telpā.;
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
otrd.
21.11.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Zariņa
12:30 - 14:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Lelde Latkovska
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
16:30 - 18:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Olga Posredņikova
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
17:30 - 19:00 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
22.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
(B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
13:30 - 15:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mārtiņš Ļuļļa
(B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Olga Posredņikova
ceturtd.
23.11.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
24.11.2023
11:30 - 13:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mārtiņš Ļuļļa
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Brinkmane
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
sestd.
25.11.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
pirmd.
27.11.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
27.11.2023 - Kolokvijs;
otrd.
28.11.2023
12:00 - 13:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: A-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; A-208.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Leons Blumfelds
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
16:30 - 18:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Olga Posredņikova
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
trešd.
29.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
(B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
13:30 - 15:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Olga Posredņikova
(B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 113B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
ceturtd.
30.11.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
01.12.2023
11:30 - 13:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
01.12.2023 - Daļa nodarbības notiek 006 telpā.;
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
19:00 - 20:30 Normālā fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Leons Blumfelds
pirmd.
04.12.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
04.12.2023 - Kolokvijs;
otrd.
05.12.2023
14:30 - 16:00 Karioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
16:30 - 18:45 (B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Olga Posredņikova
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
trešd.
06.12.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
(B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
13:30 - 15:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 018.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
(B) 3D printēšana zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Olga Posredņikova
ceturtd.
07.12.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
08.12.2023
11:30 - 13:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
08.12.2023 - Daļa nodarbības notiek 006 telpā.;
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
pirmd.
11.12.2023
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kate Anohina
11.12.2023 - Kolokvijs;
19:30 - 21:00 Normālā fizioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lelde Latkovska
otrd.
12.12.2023
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
trešd.
13.12.2023
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
11:00 - 12:30 Normālā fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Māra Pakalnišķe
13:30 - 15:00 (B) Pilates (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
13:30 - 15:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 018.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
ceturtd.
14.12.2023
14:30 - 17:30 Operatīvās zobārstniecības preklīniskais kurss II (Nodarbība)
telpa: A-104B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Kožuhova
piektd.
15.12.2023
11:30 - 13:45 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 019.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
15.12.2023 - Daļa nodarbības notiek 006 telpā.;
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
otrd.
02.01.2024
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
trešd.
03.01.2024
08:15 - 09:45 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Signija Santa
(B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
ceturtd.
04.01.2024
10:00 - 12:15 (B) 3D modelēšana medicīniskajiem pielietojumiem zobārstniecībā (Eksāmens)
telpa: 147A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Ļuļļa
04.01.2024 - Daļa nodarbības notiek 006 telpā.;
piektd.
05.01.2024
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
pirmd.
08.01.2024
16:30 - 18:00 Patoloģija (Nodarbība)
Kate Anohina
08.01.2024 - Kolokvijs;
otrd.
09.01.2024
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
trešd.
10.01.2024
08:15 - 09:45 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča
11:15 - 12:45 Patoloģija (Nodarbība)
Kate Anohina
10.01.2024 - Kolokvijs;
piektd.
12.01.2024
17:00 - 18:30 (B) Pilates (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Gauruča