Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSF Zobārstniecība 4. studiju gads

Grupa: ASNSF2020v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
piektd.
01.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
10:30 - 13:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
18:00 - 19:30 Infekcijas slimības (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
09:45 - 11:15 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Stāmers
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
04.09.2023
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
05.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
trešd.
06.09.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
ceturtd.
07.09.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ieva Gavare
piektd.
08.09.2023
11:30 - 13:00 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Miksons
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
16:45 - 18:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Bubko
09.09.2023 - Pre-recorded video lecture. Auditorium is mentioned for the use of lecturer.;
18:30 - 20:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
11.09.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
trešd.
13.09.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
ceturtd.
14.09.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ieva Gavare
piektd.
15.09.2023
08:00 - 10:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
Gundars Lācis
15.09.2023 - 15.09. - PSKUS Block A. Gathering on 1st floor lobby.;
11:30 - 13:00 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Miksons
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Bāgante
09:45 - 11:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
18:30 - 20:00 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Mauliņa
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
18.09.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Znotiņa
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
trešd.
20.09.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
ceturtd.
21.09.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
22.09.2023
11:30 - 13:00 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Miksons
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Bāgante
09:45 - 11:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Jankovska
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
25.09.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
26.09.2023
16:00 - 17:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Znotiņa
17:45 - 19:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Znotiņa
trešd.
27.09.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Anna Žilde
ceturtd.
28.09.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
piektd.
29.09.2023
11:30 - 13:00 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Miksons
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
09:45 - 11:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Gundega Jākobsone
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
16:45 - 18:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Bubko
30.09.2023 - Pre-recorded video lecture. Auditorium is mentioned for the use of lecturer.;
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dmitrijs Kustovs
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Sergio Andres Uribe Espinoza
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
trešd.
04.10.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Indra Zeltiņa
ceturtd.
05.10.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
09:45 - 11:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Gundega Jākobsone
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
16:45 - 18:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Bubko
07.10.2023 - Pre-recorded video lecture. Auditorium is mentioned for the use of lecturer.;
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 10:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Iveta Ozere
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
10.10.2023
10:00 - 12:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
trešd.
11.10.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
ceturtd.
12.10.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
piektd.
13.10.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
13.10.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
09:45 - 11:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Karlīna Kienkas
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
16.10.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Maldupa
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
trešd.
18.10.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Anna Žilde
ceturtd.
19.10.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
20.10.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
20.10.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
09:45 - 11:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
13:15 - 14:45 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Ābeltiņš
15:00 - 16:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
23.10.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Sergio Andres Uribe Espinoza
23.10.2023 - Online aktivitāte;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
24.10.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
trešd.
25.10.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
ceturtd.
26.10.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
27.10.2023
08:00 - 10:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Guntis Karelis
27.10.2023 - 15.09. - PSKUS Block A. Gathering on 1st floor lobby.;
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
27.10.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
28.10.2023
08:45 - 10:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
30.10.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Maldupa
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
31.10.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
trešd.
01.11.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Normunds Sūna
ceturtd.
02.11.2023
11:15 - 13:30 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Iveta Jankovska
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
03.11.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
03.11.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
04.11.2023
08:45 - 10:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
11:30 - 13:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dmitrijs Kustovs
06.11.2023 - Kolokvijs 06.11.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Sergio Andres Uribe Espinoza
06.11.2023 - Online aktivitāte;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
07.11.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
trešd.
08.11.2023
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Anna Žilde
ceturtd.
09.11.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
piektd.
10.11.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs; 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
10.11.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
11.11.2023
08:45 - 10:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
13.11.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Maldupa
13.11.2023 - Online aktivitāte;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
14.11.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
trešd.
15.11.2023
12:00 - 14:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Vanaga
ceturtd.
16.11.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
17.11.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
17.11.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
otrd.
21.11.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
ceturtd.
23.11.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
24.11.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
24.11.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
25.11.2023
08:45 - 10:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
27.11.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
11:00 - 12:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Sergio Andres Uribe Espinoza
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
28.11.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
ceturtd.
30.11.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
01.12.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
01.12.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
sestd.
02.12.2023
08:45 - 10:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
04.12.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
05.12.2023
11:00 - 12:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Džagriti Kakare
ceturtd.
07.12.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
piektd.
08.12.2023
13:45 - 15:15 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Gromova
08.12.2023 - 13.10. ,3.11.,and 08.12. independt work days – lesson on-site do not take place.;
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Dmitrijs Kustovs
11.12.2023 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;
14:30 - 17:30 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Arnolds Bite
ceturtd.
14.12.2023
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
ceturtd.
04.01.2024
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
pirmd.
08.01.2024
08:00 - 10:15 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
Dmitrijs Kustovs
08.01.2024 - Kolokvijs 06.11; Kolokvijs 11.12. Kolokvijs 08.01.;