Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

LFAP Ārsta palīgs 3. studiju gads

Grupa: LFAP2021v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
piektd.
01.09.2023
09:00 - 10:30 Pētniecība (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
10:30 - 12:00 Pētniecība (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
pirmd.
04.09.2023
18:00 - 19:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
19:30 - 21:00 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
ceturtd.
07.09.2023
13:30 - 15:00 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
15:15 - 16:45 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
piektd.
08.09.2023
09:00 - 10:30 Pētniecība (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
10:30 - 12:00 Pētniecība (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
sestd.
09.09.2023
16:00 - 17:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Rušeniece
pirmd.
11.09.2023
18:00 - 19:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
19:30 - 21:00 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
otrd.
12.09.2023
14:00 - 15:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
15:45 - 17:15 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
trešd.
13.09.2023
09:00 - 10:30 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Alda Dzērve
10:30 - 12:00 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Alda Dzērve
ceturtd.
14.09.2023
13:30 - 15:00 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
15:15 - 16:45 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
piektd.
15.09.2023
09:00 - 10:30 Pētniecība (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
12:30 - 14:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Gunta Bēta
sestd.
16.09.2023
16:00 - 17:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Rušeniece
pirmd.
18.09.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
18:00 - 19:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
19:30 - 21:00 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
otrd.
19.09.2023
14:00 - 15:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
15:45 - 17:15 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
ceturtd.
21.09.2023
13:30 - 15:00 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
15:15 - 16:45 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
piektd.
22.09.2023
12:30 - 14:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Gunta Bēta
sestd.
23.09.2023
16:00 - 17:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Rušeniece
pirmd.
25.09.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
18:00 - 19:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
19:30 - 21:00 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 10:30 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
10:30 - 12:00 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
12:00 - 13:30 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
13:30 - 15:00 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
piektd.
29.09.2023
12:30 - 14:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Gunta Bēta
16:00 - 17:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Rušeniece
pirmd.
02.10.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
otrd.
03.10.2023
11:30 - 13:00 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
13:15 - 14:45 Valodas kultūra un profesionālā komunikācija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
15:00 - 16:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Liene Preisa
16:30 - 18:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Liene Preisa
19:00 - 20:30 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
ceturtd.
05.10.2023
13:30 - 15:00 Pētniecība (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
piektd.
06.10.2023
12:30 - 14:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Gunta Bēta
sestd.
07.10.2023
12:00 - 13:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Bēta
13:30 - 15:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Bēta
pirmd.
09.10.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
17:00 - 18:30 Intensīvā terapija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Edvīns Bergmanis
otrd.
10.10.2023
15:00 - 16:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Liene Preisa
16:30 - 18:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Liene Preisa
18:30 - 20:00 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
trešd.
11.10.2023
17:00 - 18:30 Intensīvā terapija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Edvīns Bergmanis
ceturtd.
12.10.2023
13:45 - 15:15 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
sestd.
14.10.2023
12:00 - 13:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Bēta
13:30 - 15:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Bēta
pirmd.
16.10.2023
12:00 - 13:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Gunta Bēta
14:00 - 15:30 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
15:30 - 17:00 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
otrd.
17.10.2023
08:00 - 09:30 Onkoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Rigonda Kalna
15:00 - 16:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Liene Preisa
16:30 - 18:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Liene Preisa
19:00 - 20:30 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
trešd.
18.10.2023
15:00 - 16:30 Onkoloģija (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
17:00 - 18:30 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Edvīns Bergmanis
18:30 - 20:00 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Edvīns Bergmanis
ceturtd.
19.10.2023
13:45 - 15:15 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
pirmd.
23.10.2023
12:00 - 13:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Gunta Bēta
14:00 - 15:30 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
15:30 - 17:00 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
otrd.
24.10.2023
19:00 - 20:30 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Lekcija - video ieraksts)
Dita Role
trešd.
25.10.2023
13:15 - 14:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
14:45 - 16:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
17:00 - 18:30 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Edvīns Bergmanis
18:30 - 20:00 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Edvīns Bergmanis
ceturtd.
26.10.2023
09:00 - 10:30 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
pirmd.
30.10.2023
12:15 - 13:45 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
13:45 - 15:15 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
15:30 - 17:00 Onkoloģija (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
17:00 - 18:30 Onkoloģija (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
otrd.
31.10.2023
12:00 - 13:30 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Gunta Bēta
15:30 - 17:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
17:00 - 18:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Aleksejs Safonovs
trešd.
01.11.2023
12:00 - 13:30 Intensīvā terapija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
13:30 - 15:00 Intensīvā terapija (Lekcija)
telpa: 110.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
15:00 - 16:30 Onkoloģija (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Onkoloģija (Lekcija)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
ceturtd.
02.11.2023
13:45 - 15:15 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dita Role
pirmd.
06.11.2023
09:00 - 10:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
10:30 - 12:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
12:15 - 13:45 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
13:45 - 15:15 Uzņēmējdarbības pamati un projektu izstrāde (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Uldis Drišļuks
otrd.
07.11.2023
08:30 - 10:00 Veselības aprūpes organizācija un juridiskie aspekti (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Gunta Bēta
trešd.
08.11.2023
10:15 - 11:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Solvita Smilgzieda
13:45 - 15:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Solvita Smilgzieda
15:30 - 17:00 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
17:00 - 18:30 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
pirmd.
13.11.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
12:00 - 13:30 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
13:30 - 15:00 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
otrd.
14.11.2023
10:30 - 12:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
trešd.
15.11.2023
10:15 - 11:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
12:00 - 13:30 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Solvita Smilgzieda
13:45 - 15:15 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Solvita Smilgzieda
15:30 - 17:00 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
17:00 - 18:30 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
ceturtd.
16.11.2023
15:30 - 17:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
17:00 - 18:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
piektd.
17.11.2023
09:00 - 10:30 Toksikoloģija (Lekcija)
Anete Geršmane
17.11.2023 - Lekcija Liepājas reģionālajā slimnīcā;
10:30 - 12:00 Toksikoloģija (Lekcija)
Anete Geršmane
12:15 - 13:45 Toksikoloģija (Lekcija)
Anete Geršmane
trešd.
22.11.2023
12:15 - 13:45 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
15:00 - 16:30 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
ceturtd.
23.11.2023
10:30 - 12:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
15:30 - 17:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
17:00 - 18:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
pirmd.
27.11.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
trešd.
29.11.2023
15:00 - 16:30 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
ceturtd.
30.11.2023
15:30 - 17:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
17:00 - 18:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
18:30 - 20:00 Profesionāli tehniskās iemaņas (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Līga Ēriksone
piektd.
01.12.2023
17:30 - 19:00 Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anete Geršmane
19:15 - 20:45 Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anete Geršmane
pirmd.
04.12.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
trešd.
06.12.2023
15:00 - 16:30 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
16:30 - 18:00 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Rigonda Kalna
pirmd.
11.12.2023
08:30 - 10:00 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
10:15 - 11:45 Statistikas pamati (Nodarbība)
telpa: 119.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Dina Barute
12:00 - 13:30 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
13:45 - 15:15 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
otrd.
12.12.2023
15:30 - 17:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
17:00 - 18:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
trešd.
13.12.2023
11:00 - 12:30 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
12:45 - 14:15 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
ceturtd.
14.12.2023
15:30 - 17:00 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
17:00 - 18:30 Psihiatrija un mentālā aprūpe (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Liene Preisa
piektd.
15.12.2023
17:30 - 19:00 Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anete Geršmane
19:00 - 20:30 Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anete Geršmane
otrd.
02.01.2024
09:00 - 10:30 Toksikoloģija (Nodarbība)
Anete Geršmane
02.01.2024 - Nodarbības notiek Liepājas reģionālajā slimnīcā;
10:30 - 12:00 Toksikoloģija (Nodarbība)
Anete Geršmane
12:15 - 13:45 Toksikoloģija (Lekcija)
Anete Geršmane
ceturtd.
04.01.2024
11:00 - 12:30 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
12:45 - 14:15 Intensīvā terapija (Nodarbība)
telpa: 111.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Mihails Dolguševs
piektd.
05.01.2024
09:00 - 10:30 Toksikoloģija (Lekcija)
Anete Geršmane
05.01.2024 - Liepājas reģionālajā slimnīcā;
10:30 - 12:00 Toksikoloģija (Nodarbība)
Anete Geršmane
12:15 - 13:45 Toksikoloģija (Nodarbība)
Anete Geršmane
18:00 - 19:30 Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Anete Geršmane
piektd.
12.01.2024
16:30 - 18:00 Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Anete Geršmane
18:00 - 19:30 Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Anete Geršmane