Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSF Zobārstniecība 3. studiju gads

Grupa: SSNSF2021v3

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
trešd.
30.08.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
31.08.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Līva Blumfelde
12:30 - 14:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
31.08.2023 - 3.nod. Gastroenteroloģija: instrumentālās izmeklēšanas metodes - videogastro-, videokolonoskopija, US-izmeklēšana (28.09).;
piektd.
01.09.2023
18:30 - 20:00 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Neatliekamā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Fjodorova
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
11:30 - 13:00 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Stāmers
13:15 - 14:45 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Šalma
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
16:45 - 18:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
18:30 - 21:30 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
pirmd.
04.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
trešd.
06.09.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
07.09.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Miķelsone
piektd.
08.09.2023
18:30 - 20:00 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija)
Ilze Šalma
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
11:30 - 13:00 Mutes ķirurģija (Lekcija)
Ilze Akota
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
16:45 - 18:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
18:30 - 21:30 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
pirmd.
11.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
trešd.
13.09.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
14.09.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Miķelsone
12:30 - 14:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
14.09.2023 - 3.nod. Gastroenteroloģija: instrumentālās izmeklēšanas metodes - videogastro-, videokolonoskopija, US-izmeklēšana (28.09).;
piektd.
15.09.2023
18:30 - 20:00 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
sestd.
16.09.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
16:45 - 18:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
18:30 - 21:30 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
pirmd.
18.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
otrd.
19.09.2023
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Elizabete Ribalkina
trešd.
20.09.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Liene Zamure-Damberga
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Miķelsone
piektd.
22.09.2023
18:30 - 20:00 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
16:45 - 18:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
18:30 - 21:30 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
pirmd.
25.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
otrd.
26.09.2023
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Ribalkina
trešd.
27.09.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
16:15 - 19:15 Karioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Miķelsone
12:30 - 14:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
28.09.2023 - 3.nod. Gastroenteroloģija: instrumentālās izmeklēšanas metodes - videogastro-, videokolonoskopija, US-izmeklēšana (28.09).;
piektd.
29.09.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
16:45 - 18:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Vladimirs Voicehovskis
18:30 - 21:30 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
pirmd.
02.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
otrd.
03.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Ribalkina
trešd.
04.10.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
05.10.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Miķelsone
piektd.
06.10.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža, Marija Šubina
sestd.
07.10.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
15:00 - 16:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
09.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
otrd.
10.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Ribalkina
trešd.
11.10.2023
13:00 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Agnese Miķelsone
12:30 - 14:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
12.10.2023 - 3.nod. Gastroenteroloģija: instrumentālās izmeklēšanas metodes - videogastro-, videokolonoskopija, US-izmeklēšana (28.09).;
piektd.
13.10.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
sestd.
14.10.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Strazdiņa-Ščerbakova
pirmd.
16.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
otrd.
17.10.2023
15:45 - 18:45 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Ribalkina
trešd.
18.10.2023
16:15 - 19:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Evija Melbārde
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
piektd.
20.10.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
11:30 - 13:00 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B-116.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Sabīne Grīnberga
sestd.
21.10.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anete Vaškevica
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
23.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs
otrd.
24.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Ribalkina
ceturtd.
26.10.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
12:30 - 14:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
26.10.2023 - 3.nod. Gastroenteroloģija: instrumentālās izmeklēšanas metodes - videogastro-, videokolonoskopija, US-izmeklēšana (28.09).;
piektd.
27.10.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
11:30 - 13:00 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
13:15 - 14:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
sestd.
28.10.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anete Vaškevica
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
30.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Reiņikovs, Arnolds Bite
otrd.
31.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Roberts Matulis
ceturtd.
02.11.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
piektd.
03.11.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
11:30 - 13:00 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
13:15 - 14:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
sestd.
04.11.2023
09:45 - 11:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anete Vaškevica
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
06.11.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
07.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
13:30 - 15:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
piektd.
10.11.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Marija Šubina
11:30 - 13:00 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B-116.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Maija Eglīte
13:15 - 14:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B-116.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Maija Eglīte
sestd.
11.11.2023
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
13.11.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
14.11.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
16.11.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
piektd.
17.11.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Anda Mindere-Gūbele
11:30 - 13:00 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B-116.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Maija Eglīte
otrd.
21.11.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
23.11.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
13:30 - 15:45 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
piektd.
24.11.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
11:30 - 13:00 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
sestd.
25.11.2023
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
27.11.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Arnolds Bite
otrd.
28.11.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
30.11.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
piektd.
01.12.2023
08:00 - 10:15 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Laila Ludbārža
sestd.
02.12.2023
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
04.12.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
05.12.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
07.12.2023
08:00 - 10:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miķelsone
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
sestd.
09.12.2023
15:00 - 16:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
11.12.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
12.12.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
ceturtd.
14.12.2023
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ņina Princeva
otrd.
02.01.2024
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova
pirmd.
08.01.2024
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Sanita Grīnberga
otrd.
09.01.2024
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 224B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Olga Sļepcova