Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

PSb Psiholoģija 2. studiju gads

Grupa: PSb2022v3

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
(B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
11:00 - 12:30 Pētījums psiholoģijā (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Šneidere
12:45 - 14:15 Pētījums psiholoģijā (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Šneidere
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Anna Kašina
16:30 - 18:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Anna Kašina
otrd.
29.08.2023
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
30.08.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
13:45 - 15:15 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
31.08.2023
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
piektd.
01.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
12:45 - 14:15 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
pirmd.
04.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
(B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
12:00 - 13:30 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
13:45 - 15:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
05.09.2023
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Ušacka
trešd.
06.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
13:45 - 15:15 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
07.09.2023
12:30 - 14:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
14:15 - 15:45 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
piektd.
08.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
12:45 - 14:15 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
pirmd.
11.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
13:00 - 14:30 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
16:30 - 18:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
otrd.
12.09.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Ušacka
14:00 - 15:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
13.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
13:45 - 15:15 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
14.09.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:30 - 14:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
14:15 - 15:45 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
piektd.
15.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
13:00 - 14:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:45 - 16:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
pirmd.
18.09.2023
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
(B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
12:30 - 14:00 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
16:30 - 18:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
19.09.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
15:30 - 17:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
20.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
13:45 - 15:15 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
21.09.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:30 - 14:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Sanita Šuriņa
14:15 - 15:45 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
piektd.
22.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
11:45 - 13:15 Psihofizioloģija (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Agnese Ušacka
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
16:30 - 18:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
pirmd.
25.09.2023
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-203.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Anna Kašina
otrd.
26.09.2023
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Ušacka
trešd.
27.09.2023
13:30 - 15:00 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
ceturtd.
28.09.2023
12:30 - 14:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
14:15 - 15:45 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
piektd.
29.09.2023
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:45 - 12:15 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-203.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Reinvalde
13:00 - 14:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība)
Anna Kašina
15:00 - 16:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
otrd.
03.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
trešd.
04.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
ceturtd.
05.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:30 - 14:00 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Sanita Šuriņa
14:15 - 15:45 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Sanita Šuriņa
piektd.
06.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
16:15 - 17:45 (B) Franču valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
pirmd.
09.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
13:00 - 14:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Anna Kašina
15:00 - 16:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
otrd.
10.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:45 - 15:15 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
11.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
ceturtd.
12.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:30 - 14:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Sanita Šuriņa
14:15 - 15:45 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Sanita Šuriņa
piektd.
13.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
11:45 - 13:15 Psihofizioloģija (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Agnese Ušacka
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
16:15 - 17:45 (B) Franču valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
13:00 - 14:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Anna Kašina
15:00 - 16:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
17:00 - 18:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
otrd.
17.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
13:45 - 15:15 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
18.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
ceturtd.
19.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:00 - 14:30 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
14:45 - 16:15 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
piektd.
20.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
16:15 - 17:45 (B) Franču valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
pirmd.
23.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
13:00 - 14:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ludmila Jermakoviča
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
15:00 - 16:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
17:00 - 18:30 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Sanita Šuriņa
18:45 - 20:15 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Sanita Šuriņa
otrd.
24.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
13:45 - 15:15 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
25.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
17:00 - 18:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
18:45 - 20:15 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Sanita Šuriņa
20:30 - 22:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
ceturtd.
26.10.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
piektd.
27.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
11:00 - 12:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
14:30 - 16:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
16:15 - 17:45 (B) Franču valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
pirmd.
30.10.2023
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
16:30 - 18:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
31.10.2023
18:45 - 20:15 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
20:30 - 22:00 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
ceturtd.
02.11.2023
11:45 - 13:15 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
13:30 - 15:00 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
piektd.
03.11.2023
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
11:45 - 13:15 Psihofizioloģija (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Agnese Ušacka
18:00 - 19:30 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
pirmd.
06.11.2023
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
(B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
16:30 - 18:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
07.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
15:30 - 17:00 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
08.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
09.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
piektd.
10.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
13:00 - 14:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:45 - 16:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
17:00 - 18:30 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
pirmd.
13.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
16:30 - 18:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
14.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
14:30 - 16:00 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
15.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
16.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
piektd.
17.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
17:00 - 18:30 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
otrd.
21.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
14:30 - 16:00 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
trešd.
22.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
(B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
12:00 - 13:30 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
13:45 - 15:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
23.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:00 - 14:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
piektd.
24.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
(B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
11:45 - 13:15 Psihofizioloģija (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Agnese Ušacka
pirmd.
27.11.2023
09:00 - 10:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
28.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
trešd.
29.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
10:00 - 11:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
(B) Vācu valoda (Nodarbība)
telpa: B-405.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Ludmila Jermakoviča
10:15 - 11:45 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
16:00 - 17:30 (B) Franču valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Aleksandrs Timofejevs
ceturtd.
30.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Krievu valoda (Nodarbība)
telpa: 106 (Aud. Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
piektd.
01.12.2023
08:00 - 09:30 (B) Spāņu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Timofejevs
08:30 - 10:00 (B) Spāņu valoda (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Reinvalde
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
14:30 - 16:00 (B) Vācu valoda (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Reinvalde
pirmd.
04.12.2023
11:45 - 13:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
otrd.
05.12.2023
12:00 - 13:30 Psihofizioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Agnese Ušacka
trešd.
06.12.2023
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
16:00 - 17:30 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
17:45 - 19:15 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
piektd.
08.12.2023
17:00 - 18:30 Pētījums psiholoģijā (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
pirmd.
11.12.2023
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Anna Kašina
otrd.
12.12.2023
09:00 - 10:30 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
10:45 - 12:15 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
trešd.
13.12.2023
15:30 - 17:00 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
17:15 - 18:45 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
piektd.
15.12.2023
10:00 - 11:30 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
11:45 - 13:15 Pētījums psiholoģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
otrd.
02.01.2024
12:00 - 13:30 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
13:45 - 15:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
15:30 - 17:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
trešd.
03.01.2024
12:00 - 13:30 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
13:45 - 15:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
15:30 - 17:00 Sociālā psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
ceturtd.
04.01.2024
12:30 - 14:00 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
piektd.
05.01.2024
09:00 - 10:30 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
pirmd.
08.01.2024
14:45 - 16:15 Sociālā psiholoģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anna Kašina
trešd.
10.01.2024
12:00 - 13:30 Sociālā psiholoģija (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Anna Kašina
13:45 - 15:15 Sociālā psiholoģija (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Anna Kašina
ceturtd.
11.01.2024
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
piektd.
12.01.2024
10:45 - 12:15 Psiholoģiskās izpētes pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Dudkina
pirmd.
22.01.2024
09:00 - 10:30 Psihofizioloģija (Eksāmens)
Agnese Ušacka
22.01.2024 - Eksāmens attālināti e-studijās.;