Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 3. studiju gads

Grupa: MF2021v10

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
09:00 - 10:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
08.01.2024
10:30 - 12:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-116.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Dace Jakimova
04.09.2023 - 13.11.2023
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
08.01.2024
13:30 - 15:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Aldis Strēlnieks
06.11.2023
14:30 - 16:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Aldis Strēlnieks
04.09.2023
18.09.2023 - 09.10.2023
23.10.2023
19:00 - 20:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
28.08.2023 - 18.09.2023
19:30 - 21:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
02.10.2023
otrd.
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Aldis Strēlnieks
26.09.2023
10.10.2023
24.10.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Ilze Štrumfa
29.08.2023 - 12.12.2023
02.01.2024 - 09.01.2024
29.08.2023 - 24.10.2023 - Kolokvijs;
31.10.2023 - KOLOKVIJS;
07.11.2023 - 12.12.2023 - Kolokvijs;
02.01.2024 - 09.01.2024 - Kolokvijs;
14:00 - 15:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
21.11.2023
05.12.2023
15:30 - 17:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
21.11.2023
05.12.2023
15:45 - 18:00 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dace Rezevska
05.09.2023
19.09.2023
03.10.2023
17.10.2023
31.10.2023
14.11.2023
12.12.2023
02.01.2024
17:00 - 19:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Viktorija Truškova
28.11.2023
trešd.
13:00 - 14:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Ilze Štrumfa
30.08.2023 - 13.12.2023
03.01.2024 - 10.01.2024
15:30 - 17:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
30.08.2023 - 27.09.2023
04.10.2023
11.10.2023 - 08.11.2023
15.11.2023
22.11.2023 - 13.12.2023
03.01.2024
20:15 - 21:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.09.2023
ceturtd.
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
28.09.2023
28.09.2023 - Kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
12.10.2023
02.11.2023 - 09.11.2023
04.01.2024
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Grope
05.10.2023 - 09.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece-Auniņa
14.09.2023 - 21.09.2023
05.10.2023 - 19.10.2023
02.11.2023
16.11.2023
23.11.2023
08:30 - 10:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 1.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Agnese Zariņa
11.01.2024
11.01.2024 - Kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai;
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daina Malinsa
23.11.2023 - 30.11.2023
14.12.2023
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai 2 (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Indra Vīnberga
05.10.2023 - 12.10.2023
09:00 - 11:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
16.11.2023 - 30.11.2023
14.12.2023
09:00 - 12:00 (B) Zāļu formas (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Oxana Brante
02.11.2023 - 09.11.2023
16.11.2023 - 23.11.2023
09:30 - 11:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
12.10.2023
02.11.2023 - 09.11.2023
04.01.2024
10:00 - 11:30 (B) Veselības vingrošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Maruta Hoferte
14.09.2023
21.09.2023
05.10.2023
02.11.2023 - 16.11.2023
30.11.2023
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece-Auniņa
14.09.2023 - 21.09.2023
05.10.2023 - 19.10.2023
02.11.2023
16.11.2023
23.11.2023
10:15 - 11:45 (B) Sports veselībai 2 (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Indra Vīnberga
14.09.2023 - 21.09.2023
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Maruta Hoferte
28.09.2023
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Zane Dāvidsone
05.10.2023 - 19.10.2023
02.11.2023 - 16.11.2023
10:45 - 12:15 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11.01.2024
11:15 - 13:30 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daina Malinsa
23.11.2023
11:30 - 13:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
26.10.2023
07.12.2023
26.10.2023 - kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai.;
07.12.2023 - kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai;
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai 2 (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Voldemārs Arnis
07.09.2023 - 28.09.2023
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
14.12.2023
04.01.2024 - 11.01.2024
14:00 - 16:15 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anita Villeruša
09.11.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vadims Suhorukovs
12.10.2023 - 26.10.2023
09.11.2023 - 16.11.2023
piektd.
09:00 - 11:15 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
29.09.2023 - 06.10.2023
20.10.2023 - 03.11.2023
17.11.2023 - 08.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
05.01.2024 - 12.01.2024
13:00 - 15:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Pāvils Plūme
03.11.2023
03.11.2023 - MITC Vietējā anestēzija. Šuvju veidi un materiāls.;
13:30 - 15:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
05.01.2024 - 12.01.2024
14:00 - 16:15 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
13.10.2023
19:00 - 20:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
08.09.2023
19:30 - 21:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.10.2023
06.10.2023 - 15.09.23. nenotiek;
sestd.
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ivita Šēla
02.09.2023
16.09.2023
07.10.2023
04.11.2023
16.12.2023
02.09.2023 - Demo lekcija;
16.09.2023 -
07.10.2023 - Demo lekcija;
04.11.2023 -
16.12.2023 - Demo lekcija;
Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Rita Ničiporuka
30.09.2023
(B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Lekcija - video ieraksts)
Valdis Ģībietis
25.11.2023
25.11.2023 - Videolekcija "Padziļināta slimības vēstures ievākšana. Kritiska domāšana" E-studijās;
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
02.09.2023
07.10.2023
21.10.2023
04.11.2023 - 11.11.2023
02.12.2023
16.12.2023
06.01.2024
(B) Ievads pediatra prasmēs (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Grope
30.09.2023
11:30 - 13:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Darja Kaļužnaja
09.09.2023 - 07.10.2023
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Lelde Logina
11.11.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
02.12.2023 - 16.12.2023
06.01.2024
13:15 - 14:45 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
07.10.2023
14:00 - 15:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Ozoliņš
16.09.2023 - 30.09.2023
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Lelde Logina
11.11.2023
15:00 - 16:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
07.10.2023
15:45 - 17:15 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
23.09.2023
16:45 - 18:15 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Sikora
07.10.2023