Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMF Medicīna 2. studiju gads

Grupa: SSNMF2022v13

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
otrd.
29.08.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
30.08.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
piektd.
01.09.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
11:45 - 13:15 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anna Junga
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
otrd.
05.09.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
06.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Agrita Puzuka
ceturtd.
07.09.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
07.09.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
08.09.2023
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
11:45 - 13:15 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anna Junga
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
otrd.
12.09.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
13.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Agrita Puzuka
ceturtd.
14.09.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
14.09.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
15.09.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
11:45 - 13:15 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anna Junga
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
otrd.
19.09.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
20.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Agrita Puzuka
ceturtd.
21.09.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
21.09.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
22.09.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Raudeniece
11:45 - 13:15 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Edīte Vārtiņa
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
otrd.
26.09.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
27.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Agrita Puzuka
ceturtd.
28.09.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
28.09.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
29.09.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Izabella Dindune
11:45 - 13:15 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Edīte Vārtiņa
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
otrd.
03.10.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
18:15 - 19:45 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Aija Strode
trešd.
04.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
ceturtd.
05.10.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
05.10.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
06.10.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
11:45 - 13:15 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Edīte Vārtiņa
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
09.10.2023
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kalvis Brangulis, Linda Laizāne
09:45 - 10:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kalvis Brangulis, Linda Laizāne
10:30 - 11:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Linda Laizāne, Kalvis Brangulis
11:15 - 12:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kalvis Brangulis, Linda Laizāne
otrd.
10.10.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
11.10.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Agrita Puzuka
ceturtd.
12.10.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
12.10.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
13.10.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kokina
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
18:00 - 19:30 Medicīniskā ģenētika (Lekcija - video ieraksts)
Edvīns Miklaševičs
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija)
telpa: Aula (K-130).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Raudeniece
trešd.
18.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
Agrita Puzuka
ceturtd.
19.10.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
19.10.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
20.10.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
21.10.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
trešd.
25.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
11:30 - 13:00 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Agrita Puzuka
18:45 - 20:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
25.10.2023 - remotely;
ceturtd.
26.10.2023
08:15 - 11:15 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Lelde Latkovska
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
27.10.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
otrd.
31.10.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
18:15 - 19:45 Medicīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Aija Strode
trešd.
01.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
ceturtd.
02.11.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
02.11.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
03.11.2023
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija)
telpa: Aula (K-130).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristiāna Kovtuna
otrd.
07.11.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
08.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
ceturtd.
09.11.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
09.11.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
10.11.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
14.11.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
trešd.
15.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
10:15 - 11:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
ceturtd.
16.11.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
16.11.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
17.11.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
21.11.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
ceturtd.
23.11.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
23.11.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
24.11.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
25.11.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
pirmd.
27.11.2023
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Justamente, Kalvis Brangulis
09:45 - 10:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Justamente, Kalvis Brangulis
10:30 - 11:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Justamente, Kalvis Brangulis
11:15 - 12:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Justamente, Kalvis Brangulis
otrd.
28.11.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
ceturtd.
30.11.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
30.11.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Dzintra Kažoka
piektd.
01.12.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
02.12.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
otrd.
05.12.2023
11:30 - 14:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Smuidra Žermanos
ceturtd.
07.12.2023
08:30 - 10:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
07.12.2023 - remotely;
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Ruta Renāte Kažmere
piektd.
08.12.2023
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
20:00 - 21:30 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
sestd.
09.12.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
trešd.
13.12.2023
12:30 - 15:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Antra Jurka
ceturtd.
14.12.2023
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
15.12.2023
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
sestd.
16.12.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
ceturtd.
04.01.2024
13:00 - 14:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 2.stāvs
Andris Čakstiņš
piektd.
05.01.2024
08:45 - 11:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
14:30 - 16:45 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Evelīna Pivrika
sestd.
06.01.2024
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra