Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 3. studiju gads

Grupa: MF2021v15

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
19:00 - 20:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
piektd.
01.09.2023
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ivita Šēla
02.09.2023 - Demo lekcija;
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
pirmd.
04.09.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
19:00 - 20:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
otrd.
05.09.2023
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
trešd.
06.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
20:15 - 21:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
ceturtd.
07.09.2023
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai 2 (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Voldemārs Arnis
piektd.
08.09.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
19:00 - 20:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
sestd.
09.09.2023
11:30 - 13:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Darja Kaļužnaja
pirmd.
11.09.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
11.09.2023 - 03/10 un 10/10 nodarbība Zoom tiešsaistē.;
19:00 - 20:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
ceturtd.
14.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:00 - 11:30 (B) Veselības vingrošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Maruta Hoferte
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:15 - 11:45 (B) Sports veselībai 2 (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Indra Vīnberga
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai 2 (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Voldemārs Arnis
piektd.
15.09.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Lauris Avotiņš
11:30 - 13:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Darja Kaļužnaja
14:00 - 15:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Ozoliņš
pirmd.
18.09.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
19:00 - 20:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
trešd.
20.09.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
ceturtd.
21.09.2023
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:00 - 11:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Maruta Hoferte
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:15 - 11:45 (B) Sports veselībai 2 (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Indra Vīnberga
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai 2 (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Voldemārs Arnis
piektd.
22.09.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
23.09.2023
11:30 - 13:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Darja Kaļužnaja
14:00 - 15:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
15:45 - 17:15 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
pirmd.
25.09.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
26.09.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Solvita Kļaviņa-Makrecka
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
28.09.2023 - Kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai;
10:15 - 11:45 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Maruta Hoferte
12:00 - 13:30 (B) Sports veselībai 2 (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Voldemārs Arnis
piektd.
29.09.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Rita Ničiporuka
09:45 - 11:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Grope
(B) Ievads pediatra prasmēs (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Grope
11:30 - 13:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
14:00 - 15:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Ozoliņš
pirmd.
02.10.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mārcis Zeibārts
02.10.2023 - Kolokvijs;
19:30 - 21:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
otrd.
03.10.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
trešd.
04.10.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
ceturtd.
05.10.2023
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Grope
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai 2 (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Indra Vīnberga
10:00 - 11:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Maruta Hoferte
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Zane Dāvidsone
piektd.
06.10.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
19:30 - 21:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.10.2023 - 15.09.23. nenotiek;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.10.2023 - 15.09.23. nenotiek;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.10.2023 - 15.09.23. nenotiek;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.10.2023 - 15.09.23. nenotiek;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Liene Sondore
06.10.2023 - 15.09.23. nenotiek;
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
07.10.2023 - Demo lekcija;
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
11:30 - 13:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Žanna Martinsone
13:15 - 14:45 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
15:00 - 16:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
16:45 - 18:15 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Sikora
pirmd.
09.10.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
10.10.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
trešd.
11.10.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vadims Suhorukovs
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Kristīne Lukjanoviča
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai 2 (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Indra Vīnberga
09:30 - 11:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
10:00 - 11:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elīna Aleksejeva
piektd.
13.10.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
13.10.2023 - KOLOKVIJS;
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
pirmd.
16.10.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
17.10.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
trešd.
18.10.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Maļcevs
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elīna Aleksejeva
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:00 - 11:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Zanda Pučuka
piektd.
20.10.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
21.10.2023
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
pirmd.
23.10.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
24.10.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
trešd.
25.10.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Baiba Līcīte
ceturtd.
26.10.2023
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Grope
11:30 - 13:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 3.audit. (Barona).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
26.10.2023 - kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai.;
piektd.
27.10.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
pirmd.
30.10.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
31.10.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
trešd.
01.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
ceturtd.
02.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Zanda Pučuka
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
09:00 - 12:00 (B) Zāļu formas (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Oxana Brante
09:30 - 11:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
10:00 - 11:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Una Veseta
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Ilze Grope
piektd.
03.11.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
03.11.2023 - KOLOKVIJS;
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
18:00 - 20:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 106.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Arturs Truškovs
03.11.2023 - MITC Vietējā anestēzija. Šuvju veidi un materiāls.;
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
04.11.2023 - Demo lekcija;
pirmd.
06.11.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
07.11.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Karīna Zavorina
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
trešd.
08.11.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Rudzītis
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
08:00 - 10:15 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
09:00 - 12:00 (B) Zāļu formas (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Oxana Brante
09:30 - 11:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
10:00 - 11:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Una Veseta
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
piektd.
10.11.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
11.11.2023
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
11:30 - 13:00 (B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Lelde Logina
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Lelde Logina
14:00 - 15:30 (B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Lelde Logina
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Lelde Logina
pirmd.
13.11.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mārcis Zeibārts
13.11.2023 - Kolokvijs;
otrd.
14.11.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 9B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 9.stāvs
Māris Lapšovs
trešd.
15.11.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Pavārs
15.11.2023 - 6.tēma;
ceturtd.
16.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
09:00 - 11:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
16.11.2023 - 23.11. –Zoom;
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
09:00 - 12:00 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
10:00 - 11:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Daina Lazdeniece
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Una Veseta
10:30 - 12:45 (B) Ievads pediatra prasmēs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Grope
piektd.
17.11.2023
08:30 - 10:00 Vides medicīna (Nodarbība)
Kristīne Andža
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
otrd.
21.11.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Karīna Zavorina
14:00 - 15:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Alberts Bērziņš
15:30 - 17:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
ceturtd.
23.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daina Lazdeniece
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daina Malinsa
09:00 - 11:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
23.11.2023 -
09:00 - 12:00 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
10:00 - 11:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daina Lazdeniece
11:15 - 13:30 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daina Malinsa
piektd.
24.11.2023
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
24.11.2023 - "Kolokvijs";
sestd.
25.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Lekcija - video ieraksts)
Valdis Ģībietis
25.11.2023 - Videolekcija "Padziļināta slimības vēstures ievākšana. Kritiska domāšana" E-studijās;
pirmd.
27.11.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
28.11.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aija Bukova-Žideļūna
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
trešd.
29.11.2023
08:15 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
ceturtd.
30.11.2023
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 210 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daina Malinsa
09:00 - 11:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
30.11.2023 - 23.11. –Zoom;
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
10:00 - 11:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Una Veseta
piektd.
01.12.2023
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
02.12.2023
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
04.12.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
otrd.
05.12.2023
08:30 - 10:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Isajeva
14:00 - 15:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
14:15 - 16:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Poļina Andersone
15:30 - 17:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
ceturtd.
07.12.2023
11:30 - 13:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
07.12.2023 - kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai;
piektd.
08.12.2023
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
Māris Sperga
08.12.2023 - "Kolokvijs";
sestd.
09.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
11.12.2023
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
13.12.2023
16:15 - 18:30 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Lauris Avotiņš
ceturtd.
14.12.2023
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 210 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daina Malinsa
09:00 - 11:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
14.12.2023 -
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
15.12.2023
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
16.12.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
16.12.2023 - Demo lekcija;
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
trešd.
03.01.2024
08:00 - 10:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-313.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ivita Šēla
ceturtd.
04.01.2024
08:00 - 09:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
09:30 - 11:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
05.01.2024
12:00 - 13:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
13:30 - 15:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
sestd.
06.01.2024
09:45 - 11:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
08.01.2024
09:00 - 10:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
10:30 - 12:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mārcis Zeibārts
ceturtd.
11.01.2024
08:30 - 10:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs; 1.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Agnese Zariņa
11.01.2024 - Kolokvijs visai MFIII-5 plūsmai;
10:45 - 12:15 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
12.01.2024
12:00 - 13:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
13:30 - 15:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Liene Sondore
14:00 - 15:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Māris Sperga