Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 4. studiju gads

Grupa: ASNMF2020z19

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
25.09.2023
02.10.2023 - 09.10.2023
Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Olga Boka-Veide
06.11.2023 - 13.11.2023
06.11.2023 - Topic 2;
13.11.2023 - Topic 6. Dzemdību simulēšana.;
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 103.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ieva Ziediņa
04.12.2023
04.12.2023 - N6;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
28.08.2023 - 11.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
23.10.2023
23.10.2023 - Topic 3. Acute pancreatitis;
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
08.01.2024
08.01.2024 - N11;
15:15 - 17:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Diāna Zandere
11.12.2023
11.12.2023 - G6;
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
13.11.2023
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
11.12.2023
08.01.2024
11.12.2023 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
08.01.2024 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
13.11.2023
13.11.2023 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
04.12.2023
17:15 - 20:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
30.10.2023
30.10.2023 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
13.11.2023
otrd.
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Lukjanoviča
19.09.2023 - 10.10.2023
Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Olga Boka-Veide
07.11.2023 - 21.11.2023
07.11.2023 - Topic 3;
14.11.2023 - Topic 8;
21.11.2023 - Topic 10;
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Sniedze Laivacuma
29.08.2023 - 05.09.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Eva Bormane
09.01.2024
09.01.2024 - N12;
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Diāna Zandere
12.12.2023
02.01.2024
12.12.2023 - G7;
02.01.2024 - G11;
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Rita Ničiporuka
17.10.2023 - 24.10.2023
17.10.2023 - Topic 9. Endocrine surgery;
24.10.2023 - Topic 5. Large bowel diseases.*;
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 103.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ieva Ziediņa
05.12.2023
05.12.2023 - N7;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
12.09.2023
15:00 - 18:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
07.11.2023
21.11.2023
07.11.2023 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
21.11.2023 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
15:30 - 17:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
31.10.2023
21.11.2023 - 28.11.2023
(B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
21.11.2023 - 28.11.2023
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
12.12.2023
09.01.2024
12.12.2023 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
09.01.2024 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
28.11.2023 - 05.12.2023
17:15 - 18:45 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
31.10.2023
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
02.01.2024
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
03.10.2023
02.01.2024
trešd.
08:00 - 09:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
10.01.2024
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Kristīne Lukjanoviča
20.09.2023 - 04.10.2023
Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Olga Boka-Veide
08.11.2023 - 22.11.2023
08.11.2023 - Topic 4;
15.11.2023 - Topic 9;
22.11.2023 - Topic 11;
08:15 - 12:00 Infekciju slimības I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 2 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ligita Jančoriene
30.08.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Diāna Zandere
06.12.2023 - 13.12.2023
03.01.2024
06.12.2023 - G4;
13.12.2023 - G8;
03.01.2024 - G12 GASEN_P_240_241;
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Maija Motivāne
10.01.2024
10.01.2024 - N13;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Anna Žilde
06.09.2023 - 13.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
18.10.2023 - 25.10.2023
18.10.2023 - Topic 2. Liver disease;
25.10.2023 - Topic 4. Complications of ulcer disease.*;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
29.11.2023
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
08.11.2023
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
29.11.2023
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024
10.01.2024 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
13.12.2023
13.12.2023 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test;
ceturtd.
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Lukjanoviča
21.09.2023 - 05.10.2023
Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
09.11.2023
16.11.2023
23.11.2023
09.11.2023 - Topic 7;
16.11.2023 - Topic 12;
23.11.2023 - Topic 14;
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Indra Zeltiņa
31.08.2023 - 14.09.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Eva Bormane
07.12.2023
04.01.2024
07.12.2023 - N8;
04.01.2024 - N9;
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Pēteris Loža
19.10.2023 - 26.10.2023
19.10.2023 - Topic 8. Breast diseases: cancer;
26.10.2023 - Topic 7. Acute and chronic appendicitis.;
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 706.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 7.stāvs
Aleksejs Derovs
14.12.2023
11.01.2024
14.12.2023 - G9;
11.01.2024 - N14;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
11.01.2024
11.01.2024 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
30.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
09.11.2023
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
04.01.2024
piektd.
08:00 - 09:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
10.11.2023
17.11.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Lukjanoviča
22.09.2023 - 06.10.2023
Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Maira Jansone
03.11.2023
10.11.2023
17.11.2023
24.11.2023
03.11.2023 - Topic 1;
10.11.2023 - Topic 5. pasn. D.Krēsliņa;
17.11.2023 - Topic 13;
24.11.2023 - Topic 29;
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Emīls Kokars
12.01.2024
12.01.2024 - E8;
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
01.12.2023
08.12.2023
05.01.2024
01.12.2023 - N5;
08.12.2023 - G5;
05.01.2024 - N10;
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 706.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 7.stāvs
Aleksejs Derovs
15.12.2023
15.12.2023 - G10;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Raimonds Sīmanis
01.09.2023 - 08.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
13.10.2023 - 20.10.2023
13.10.2023 - Topic 1. The gallstone disease. Acute and chronic;
20.10.2023 - Topic 6. Primary external abdominal wall hernias.;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
08.12.2023
08.12.2023 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
16:30 - 19:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
10.11.2023
24.11.2023
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
10.11.2023
24.11.2023 - 01.12.2023
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
10.11.2023
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
05.01.2024 - 12.01.2024
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
05.01.2024
sestd.
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
02.09.2023 - 14.10.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
02.09.2023 - 14.10.2023
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
02.09.2023 - 30.09.2023
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Amanda Smildzere
02.09.2023 - 23.09.2023