Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMF Medicīna 3. studiju gads

Grupa: SSNMF2021v6

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:15 - 09:45 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B201.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Marija Avota
11.09.2023 - 13.11.2023
27.11.2023
11:00 - 13:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dace Rezevska
28.08.2023
11.09.2023
25.09.2023
09.10.2023
23.10.2023
06.11.2023
04.12.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vadims Suhorukovs
11.09.2023 - 09.10.2023
otrd.
13:00 - 15:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Alīna Kriviņa
29.08.2023 - 26.09.2023
03.10.2023
10.10.2023 - 07.11.2023
14.11.2023
21.11.2023 - 12.12.2023
02.01.2024
14:30 - 16:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
09.01.2024
16:45 - 18:15 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-303.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Kirils Veļikijs
29.08.2023 - 12.12.2023
02.01.2024 - 09.01.2024
20:00 - 21:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Kataja
12.09.2023
trešd.
08:00 - 09:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
30.08.2023 - 13.09.2023
Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
20.09.2023
18.10.2023
29.11.2023
03.01.2024
10.01.2024
20.09.2023 - Kolokvijs.;
18.10.2023 - Kolokvijs;
29.11.2023 - Kolokvijs.;
03.01.2024 -
10.01.2024 - Kolokvijs.;
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
27.09.2023 - 11.10.2023
25.10.2023 - 22.11.2023
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
27.09.2023 - 11.10.2023
25.10.2023 - 08.11.2023
13.12.2023
03.01.2024
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
22.11.2023
06.12.2023 - 13.12.2023
09:00 - 10:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
27.09.2023
09:15 - 10:45 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
25.10.2023
09:45 - 11:15 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
27.09.2023 - 11.10.2023
25.10.2023 - 22.11.2023
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
27.09.2023 - 11.10.2023
25.10.2023 - 08.11.2023
13.12.2023
03.01.2024
10:00 - 11:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
15.11.2023 - 13.12.2023
10:30 - 12:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annish Troy Alfred
29.11.2023 - 13.12.2023
10.01.2024
10:30 - 13:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
13.12.2023
10.01.2024
10:45 - 12:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
27.09.2023
11:00 - 12:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
30.08.2023 - 27.09.2023
11.10.2023 - 13.12.2023
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
30.08.2023 - 13.12.2023
11:00 - 13:15 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
29.11.2023
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13.12.2023
10.01.2024
12:45 - 14:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
06.12.2023
12:45 - 15:00 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
29.11.2023
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
30.08.2023 - 27.09.2023
18.10.2023 - 01.11.2023
13:00 - 15:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
06.12.2023 - 13.12.2023
13:15 - 14:45 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
03.01.2024
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13.12.2023
10.01.2024
14:00 - 15:30 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
29.11.2023
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
06.12.2023
15:30 - 17:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
Lelde Smilte-Breča
13.12.2023
16:45 - 18:15 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-303.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Kirils Veļikijs
30.08.2023 - 13.12.2023
03.01.2024 - 10.01.2024
ceturtd.
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
11.01.2024
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Matīss Šablinskis
31.08.2023 - 02.11.2023
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Lauris Avotiņš
16.11.2023
19:45 - 21:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
21.09.2023
piektd.
11:00 - 13:15 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
06.10.2023 - 03.11.2023
17.11.2023 - 15.12.2023
12:30 - 14:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Ozoliņa
10.11.2023
15:30 - 17:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12.01.2024
15:30 - 17:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Pāvils Plūme
20.10.2023
20.10.2023 - MITC Vietējā anestēzija. Šuvju veidi un materiāls.;
17:30 - 19:00 (B) Veselības vingrošana (Lekcija - video ieraksts)
Gints Peleckis
27.10.2023
03.11.2023
(B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12.01.2024
18:00 - 19:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
10.11.2023
01.12.2023 - 15.12.2023
12.01.2024
19:00 - 20:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
17.11.2023
19:15 - 20:45 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
22.09.2023
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
03.11.2023 - 24.11.2023
sestd.
08:00 - 09:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Rita Ničiporuka
09.09.2023 - 16.09.2023
Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
06.01.2024
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
02.09.2023
30.09.2023
28.10.2023
11.11.2023
25.11.2023
09.12.2023
02.09.2023 - Demo lekcija;
30.09.2023 - Demo lekcija.;
28.10.2023 - Demo lekcija.;
11.11.2023 -
25.11.2023 -
09.12.2023 - Demo lekcija.;
09:30 - 11:00 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Ozoliņš
09.09.2023
Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Lauris Avotiņš
16.09.2023
10:45 - 12:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
02.09.2023
28.10.2023
09.12.2023
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Oļegs Plesunovs
25.11.2023 - 02.12.2023
11:00 - 12:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
30.09.2023
11:15 - 12:45 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Sikora
16.09.2023
11:30 - 13:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
14.10.2023
12:30 - 14:00 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
02.09.2023
(B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Lekcija - video ieraksts)
Valdis Ģībietis
25.11.2023
25.11.2023 - Videolecture "Advanced history taking. Critical thinking." (narrated by Babikovs Sergejs) Available in e-studies.;
12:45 - 14:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
30.09.2023
13:15 - 14:45 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
14.10.2023
14:00 - 15:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
02.09.2023
14:00 - 16:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
25.11.2023 - 16.12.2023
06.01.2024
14:30 - 16:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
09.09.2023 - 07.10.2023
16:15 - 17:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
16.09.2023
16:30 - 19:30 (B) Zāļu formas (Lekcija - video ieraksts)
Oxana Brante
02.12.2023 - 09.12.2023
17:45 - 19:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
16.09.2023
19:15 - 20:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
16.09.2023
19:45 - 21:15 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
21.10.2023 - 04.11.2023
20:45 - 22:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
16.09.2023