Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 4. studiju gads

Grupa: MF2020v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
otrd.
29.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
trešd.
30.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
ceturtd.
31.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
piektd.
01.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ludmila Vīksna
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Māris Taube
02.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Īss ieskats psihiatrijas vēsturē. Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā;
pirmd.
04.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
05.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
trešd.
06.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
ceturtd.
07.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
piektd.
08.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Iveta Dzīvīte-Krišāne
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Žodžika
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Elmārs Rancāns
09.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Šizofrēnija un tās ārstēšana gadsimtu gaitā;
pirmd.
11.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ineta Grantiņa
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
12.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Roberts Lovčinovskis
trešd.
13.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
ceturtd.
14.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Žanna Kovaļova
piektd.
15.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
pirmd.
18.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
19.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Reinis Jansons
trešd.
20.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Arturs Barščevskis
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
21.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
piektd.
22.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
22.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Indra Zeltiņa
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Amanda Smildzere
pirmd.
25.09.2023
13:00 - 15:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Jānis Sokolovs
25.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve, Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
26.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Romāns Dzalbs
26.09.2023 - Onkoloģijas nodarbība;
trešd.
27.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Jegors Safronovs
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kitija Daina
28.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bērnu kliniskā universitātes slimnīca;
piektd.
29.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Diāna Katoviča
29.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437659) BKUS, Vienības gatve 45, Bēŗnu klīniskā universitātes slimnīca;
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Briedīte
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Aleksejeva
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Nadežda Starinska
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
03.10.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Nadežda Starinska
trešd.
04.10.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Jeļena Vrubļevska
04.10.2023 - Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā, likumdošana un juridiskie aspekti. Pacienta intervēšana un klīniskā apraksta noformēšana psihiatrijā. Uztveres, domāšanas, afektīvie, trauksmes un kognitīvie traucējumi;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Liepiņš
ceturtd.
05.10.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Artjoms Soboļevs
05.10.2023 - Šizofrēnijas un citu psihotisko traucējumu vispārējie simptomi, klasifikācija un diagnostika SSK-10, ārstēšanas un rehabilitācijas pamatprincipi;
piektd.
06.10.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Ļubova Renemane
06.10.2023 - Organisko psihisko traucējumu vispārējās izpausmes. Demenču klīnika, diferenciālā diagnostika, aprūpe un ārstēšanas iespējas;
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Puķīte
pirmd.
09.10.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Artjoms Soboļevs
09.10.2023 - Psihoaktīvo vielu izraisītie psihiskie traucējumi;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
10.10.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jeļena Derova
10.10.2023 - G 1;
trešd.
11.10.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
11.10.2023 - G 2;
ceturtd.
12.10.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
12.10.2023 - G 3;
piektd.
13.10.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Viktorija Kuzema
13.10.2023 - N 1;
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Agita Jēruma
Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Lubaua
pirmd.
16.10.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
16.10.2023 - N 2;
otrd.
17.10.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
17.10.2023 - N 3;
trešd.
18.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nikola Krūmiņa
18.10.2023 - G 4;
ceturtd.
19.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
19.10.2023 - N 4;
piektd.
20.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Inga Balcere
20.10.2023 - E 1;
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Gundars Lācis
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elizabete Cebura
pirmd.
23.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Karina Levina
23.10.2023 - E 2;
otrd.
24.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Karina Levina
24.10.2023 - E 3;
trešd.
25.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Inga Balcere
25.10.2023 - E 4;
ceturtd.
26.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Inga Balcere
26.10.2023 - E 5;
piektd.
27.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Inga Balcere
27.10.2023 - E 6;
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Derkevica
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Sandra Eihenberga
30.10.2023 - 1.tēma;
otrd.
31.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
31.10.2023 - 2.tēma;
trešd.
01.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
01.11.2023 - 3.tēma;
ceturtd.
02.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
02.11.2023 - 4.tēma;
piektd.
03.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
03.11.2023 - 7.tēma;
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
06.11.2023 - 8.tēma;
otrd.
07.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
07.11.2023 - 9.tēma;
trešd.
08.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Jagodkina
08.11.2023 - 5.tēma. Jaundzimušā primārā reanimācija.;
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 203A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 204.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Jagodkina
09.11.2023 - 6.tēma. Dzemdību simulēšana.;
piektd.
10.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Sandra Eihenberga
10.11.2023 - 12.tēma;
sestd.
11.11.2023
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
16:45 - 18:15 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Apine, Ilze Apine
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Lūse
13.11.2023 - 13.tēma;
otrd.
14.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
14.11.2023 - 10.tēma;
trešd.
15.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
15.11.2023 - 11.tēma;
ceturtd.
16.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
16.11.2023 - 14.tēma;
piektd.
17.11.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Ilze Ekšteina
otrd.
21.11.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Oksana Koļesova
trešd.
22.11.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Liāna Linda Skrauča
22.11.2023 - HIV infekcija / AIDS – diagnostika, klīniskās norises raksturojums, ārstēšana, profilakse. Indikātorslimības, oportūnistiskās slimības. HIV/AIDS simulācija;
ceturtd.
23.11.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Raimonds Sīmanis
piektd.
24.11.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aija Leidere-Reine
18:30 - 20:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
25.11.2023
13:15 - 14:45 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Tarass Ivaščenko
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Aija Leidere-Reine
27.11.2023 - Hemorāģiskie drudži – jēdziens, klasifikācija, etioloģiskās grupas, klīniskā aina, diagnozes verifikācija, ārstēšanas principi. Tropu infekcijas simulācija;
otrd.
28.11.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: Mācību telpa, Šarlotes iela 1B, Centrālā laboratorija
Jeļena Storoženko
trešd.
29.11.2023
09:00 - 11:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Larisa Ramoniene, Jānis Ramonas
29.11.2023 - CL3 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · S-MARCH (CRAWL, WALK) · Massive haemorrhage;
11:45 - 14:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Larisa Ramoniene, Jānis Ramonas
29.11.2023 - CL4 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Airways;
piektd.
01.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
02.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
04.12.2023
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jekaterina Zvidriņa, Marika Daila Birzniece
04.12.2023 - CL5 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Respiration · Circulation;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jekaterina Zvidriņa, Marika Daila Birzniece
04.12.2023 - CL6 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Circulation Warm/Cold zone – MARCH · Work in pairs: static scenario w/legend in simulated military reality (CRAWL, WALK) · Debrief;
otrd.
05.12.2023
09:00 - 11:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
05.12.2023 - CL1;
11:45 - 14:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jānis Mičāns
05.12.2023 - CL2;
sestd.
09.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
12.12.2023
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
14.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
15.12.2023
08:30 - 10:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
16.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
02.01.2024
09:00 - 10:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
10:45 - 12:15 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
trešd.
03.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Logina
12:00 - 13:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Funkcionālas gremošanas trakta slimības - mīti un realitāte;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
13:30 - 15:00 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Gastrīti un gastropātija. Duodenīti.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Dace Sniedze
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
04.01.2024 - Mākslīgais intelekts vai datorasistēta gastroenteroloģija https://rsu.zoom.us/j/98345652608?pwd=bDdKWkxQRkhGR08yNWZJR3JwVWFZUT09;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
piektd.
05.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Kristīne Rasnača
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
sestd.
06.01.2024
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
08.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 15:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
08.01.2024 - Elektrolītu traucējumi;
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
otrd.
09.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aivars Pētersons
09.01.2024 - Glomerulopātiju klīniski morfoloģiskā korelācija;
trešd.
10.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 14:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
11.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
10:45 - 12:15 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Vita Skuja
11.01.2024 - Digestīvā trakta endoskopiju mūsdienu izmeklēšanas metodes un to modifikācijas;
piektd.
12.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
sestd.
13.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš