Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMF Medicīna 3. studiju gads

Grupa: SSNMF2021v7

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dace Rezevska
otrd.
29.08.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
29.08.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
30.08.2023
08:00 - 09:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
31.08.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
piektd.
01.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
02.09.2023
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
02.09.2023 - Demo lekcija;
10:45 - 12:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
12:30 - 14:00 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
14:00 - 15:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Aleksandrs Maļcevs
otrd.
05.09.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
05.09.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
06.09.2023
08:00 - 09:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
11:00 - 12:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
07.09.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
piektd.
08.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Rita Ničiporuka
09:30 - 11:00 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Ozoliņš
14:30 - 16:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
pirmd.
11.09.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dārta Jakovicka
otrd.
12.09.2023
14:00 - 16:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandrs Maļcevs
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
12.09.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
20:00 - 21:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Kataja
trešd.
13.09.2023
08:00 - 09:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
11:00 - 12:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
14.09.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
piektd.
15.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Ozoliņš
09:30 - 11:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Lauris Avotiņš
11:15 - 12:45 Ķirurģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Sikora
14:30 - 16:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
16:15 - 17:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
17:45 - 19:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
19:15 - 20:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
20:45 - 22:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
pirmd.
18.09.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
otrd.
19.09.2023
14:00 - 16:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Baiba Līcīte
17:45 - 20:00 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
trešd.
20.09.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
20.09.2023 - Kolokvijs.;
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
19:45 - 21:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
piektd.
22.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
19:15 - 20:45 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
sestd.
23.09.2023
14:30 - 16:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
pirmd.
25.09.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Reinis Rugājs
otrd.
26.09.2023
14:00 - 16:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vadims Suhorukovs
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
26.09.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
27.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
09:00 - 10:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
09:45 - 11:15 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
10:45 - 12:15 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
11:00 - 12:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
piektd.
29.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
30.09.2023
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezevska
30.09.2023 - Demo lekcija.;
11:00 - 12:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
12:45 - 14:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zane Sirmača
14:30 - 16:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
pirmd.
02.10.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
otrd.
03.10.2023
14:00 - 16:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Rudzītis
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Pētersons
03.10.2023 - Kolokvijs;
trešd.
04.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
09:45 - 11:15 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
06.10.2023
13:30 - 15:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
07.10.2023
14:30 - 16:00 Vides medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
pirmd.
09.10.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dace Rezevska
otrd.
10.10.2023
14:00 - 16:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Pavārs
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
10.10.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
11.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
09:45 - 11:15 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
11.10.2023 - “KOLOKVIJS”;
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
13.10.2023
13:15 - 15:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
14.10.2023
11:30 - 13:00 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
13:15 - 14:45 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
pirmd.
16.10.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
15:30 - 17:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 106.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Pāvils Plūme
16.10.2023 - MITC Vietējā anestēzija. Šuvju veidi un materiāls.;
otrd.
17.10.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
17.10.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
18.10.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
18.10.2023 - Kolokvijs;
11:00 - 12:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Svetlana Muhejeva
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
19.10.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Laura Isajeva
piektd.
20.10.2023
13:30 - 15:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
sestd.
21.10.2023
19:45 - 21:15 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
23.10.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Reste
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Katrīna Tomiņa
otrd.
24.10.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
24.10.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
25.10.2023
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
09:15 - 10:45 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
09:45 - 11:15 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
26.10.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
Laura Isajeva
piektd.
27.10.2023
13:15 - 15:30 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
17:30 - 19:00 (B) Veselības vingrošana (Lekcija - video ieraksts)
Gints Peleckis
sestd.
28.10.2023
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
28.10.2023 - Demo lekcija.;
10:45 - 12:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
19:45 - 21:15 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
30.10.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-214.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Reste
otrd.
31.10.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
31.10.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
01.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
09:45 - 11:15 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
13:00 - 14:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-412.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
01.11.2023 - “KOLOKVIJS”;
ceturtd.
02.11.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
03.11.2023
13:30 - 15:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Larisa Umnova
17:30 - 19:00 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
04.11.2023
19:45 - 21:15 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
06.11.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-214.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Reste
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Anne Sofie Friis Andersen
otrd.
07.11.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
07.11.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
08.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
09:45 - 11:15 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
09.11.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
Laura Isajeva
piektd.
10.11.2023
18:00 - 19:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
11.11.2023
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
pirmd.
13.11.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-214.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Reste
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Anne Sofie Friis Andersen
otrd.
14.11.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Pētersons
14.11.2023 - kolokvijs;
trešd.
15.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
09:45 - 11:15 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
10:00 - 11:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11:00 - 12:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
18:45 - 20:15 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
16.11.2023
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
Solvita Kļaviņa-Makrecka
piektd.
17.11.2023
19:00 - 20:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
otrd.
21.11.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Pētersons
trešd.
22.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
09:45 - 11:15 (B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kaija
10:00 - 11:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
23.11.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
23.11.2023 - "Kolokvijs";
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
24.11.2023
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
25.11.2023
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Juta Kroiča
10:45 - 12:15 (B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Oļegs Plesunovs
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Oļegs Plesunovs
12:30 - 14:00 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Lekcija - video ieraksts)
Valdis Ģībietis
25.11.2023 - Videolecture "Advanced history taking. Critical thinking." (narrated by Babikovs Sergejs) Available in e-studies.;
14:00 - 16:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
pirmd.
27.11.2023
11:45 - 13:15 Vides medicīna (Nodarbība)
telpa: B-214.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Reste
otrd.
28.11.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
28.11.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
29.11.2023
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
29.11.2023 - Kolokvijs.;
10:00 - 11:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:30 - 12:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annish Troy Alfred
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
11:00 - 13:15 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
12:45 - 15:00 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
14:00 - 15:30 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
30.11.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
01.12.2023
18:00 - 19:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
02.12.2023
10:45 - 12:15 (B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Oļegs Plesunovs
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
Oļegs Plesunovs
14:00 - 16:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
16:30 - 19:30 (B) Zāļu formas (Lekcija - video ieraksts)
Oxana Brante
pirmd.
04.12.2023
16:00 - 18:15 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Reinis Rugājs
otrd.
05.12.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
05.12.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
06.12.2023
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
10:00 - 11:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:30 - 12:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annish Troy Alfred
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
12:45 - 14:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13:00 - 15:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
07.12.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
Staņislavs Šinkarevs
07.12.2023 - "Kolokvijs";
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
08.12.2023
18:00 - 19:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
09.12.2023
09:00 - 10:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
09.12.2023 - Demo lekcija.;
10:45 - 12:15 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
14:00 - 16:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
16:30 - 19:30 (B) Zāļu formas (Lekcija - video ieraksts)
Oxana Brante
otrd.
12.12.2023
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Pētersons
12.12.2023 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
13.12.2023
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
08:30 - 10:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
09:45 - 11:15 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
10:00 - 11:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:30 - 12:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
10:30 - 13:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
11:00 - 12:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: 110 (MT Nr.6).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Latviešu sarunvaloda medicīnas vidē ārvalstu studentiem - 1. līmenis (Nodarbība)
telpa: B-409.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13:00 - 15:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
15:30 - 17:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
Lelde Smilte-Breča
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
14.12.2023
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
13:30 - 15:45 Pētniecības metodoloģija un epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
piektd.
15.12.2023
18:00 - 19:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
16.12.2023
14:00 - 16:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
otrd.
02.01.2024
10:45 - 13:00 Klīniskā mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-314.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Olena Hopta
17:30 - 19:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
Artūrs Pētersons
02.01.2024 - 21.11. nodarbība attālināti 02.01. Kolokvijs\attālināti;
trešd.
03.01.2024
08:00 - 09:30 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
09:45 - 11:15 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
13:15 - 14:45 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
sestd.
06.01.2024
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Zariņa
14:00 - 16:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
otrd.
09.01.2024
14:30 - 16:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
trešd.
10.01.2024
08:00 - 09:30 Klīniskā mikrobioloģija (Lekcija)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ingus Skadiņš
10.01.2024 - Kolokvijs.;
10:30 - 12:45 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
10:30 - 13:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-136.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
ceturtd.
11.01.2024
09:00 - 10:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-127.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Staņislavs Šinkarevs
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
piektd.
12.01.2024
15:30 - 17:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:30 - 19:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
18:00 - 19:30 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis