Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 1. studiju gads

Grupa: SSNMFz2023z2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
otrd.
29.08.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
ceturtd.
31.08.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Jevgēnija Vladiko
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Jevgēnija Vladiko
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
sestd.
02.09.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Lekcija - video ieraksts)
Didzis Lauva
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ingus Pērkons
13:15 - 14:45 (B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
16:00 - 17:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
otrd.
05.09.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
05.09.2023 - remotely;
trešd.
06.09.2023
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11:45 - 13:15 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
ceturtd.
07.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
08.09.2023
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Elīna Graudiņa
sestd.
09.09.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
09:45 - 11:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ingus Pērkons
13:15 - 14:45 (B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
16:00 - 17:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
otrd.
12.09.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Edīte Vārtiņa
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
12.09.2023 - remotely;
trešd.
13.09.2023
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11:45 - 13:15 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
ceturtd.
14.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
15.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
16.09.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
13:15 - 14:45 (B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
16:00 - 17:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
otrd.
19.09.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
19.09.2023 - remotely;
trešd.
20.09.2023
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11:45 - 13:15 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
22.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Kokina
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Agnese Kokina
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
23.09.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
13:15 - 14:45 (B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
16:00 - 17:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
otrd.
26.09.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
26.09.2023 - remotely;
trešd.
27.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
(B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
11:45 - 13:15 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
29.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Elīna Graudiņa
sestd.
30.09.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
13:15 - 14:45 (B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
16:00 - 17:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
pirmd.
02.10.2023
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
03.10.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
03.10.2023 - remotely;
trešd.
04.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
(B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
(B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
05.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
06.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-203.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
06.10.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
07.10.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kokina
13:00 - 14:30 (B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
(B) Personības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
14:30 - 16:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
16:00 - 17:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
17:30 - 19:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
19:00 - 20:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
20:30 - 22:00 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
pirmd.
09.10.2023
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
10.10.2023
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
10.10.2023 - remotely;
trešd.
11.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
(B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
(B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
13:30 - 15:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
(B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
13.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
15:00 - 16:30 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
13.10.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
14.10.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
10:00 - 11:30 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kokina
14:30 - 16:00 (B) Psihiskā veselība (Lekcija - video ieraksts)
Laura Bubko
(B) Psihiskā veselība (Lekcija - video ieraksts)
Laura Bubko
16:00 - 17:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 08:45 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
08:45 - 09:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
09:30 - 10:15 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
17.10.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
17.10.2023 - remotely;
trešd.
18.10.2023
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
09:00 - 10:30 (B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
(B) Sports veselībai (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Luisa Dombrovska
(B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
20.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
17:30 - 19:00 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
20.10.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
21.10.2023
08:15 - 09:45 Histoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Skuja
10:00 - 11:30 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kokina
13:00 - 14:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
14:30 - 16:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Psihiskā veselība (Lekcija - video ieraksts)
Laura Bubko
(B) Psihiskā veselība (Lekcija - video ieraksts)
Laura Bubko
16:00 - 17:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
17:30 - 19:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 08:45 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
08:45 - 09:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
09:30 - 10:15 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
24.10.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
24.10.2023 - remotely;
trešd.
25.10.2023
08:15 - 09:45 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
10:15 - 11:45 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
13:30 - 15:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
(B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
26.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
27.10.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
27.10.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
28.10.2023
10:00 - 11:30 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
(B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Lekcija - video ieraksts)
Renāte Teterovska
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Justamente
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 08:45 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
08:45 - 09:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
09:30 - 10:15 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
31.10.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
31.10.2023 - remotely;
trešd.
01.11.2023
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
(B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
02.11.2023
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
14:30 - 15:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristiāna Kovtuna
15:15 - 16:00 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristiāna Kovtuna
16:00 - 16:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristiāna Kovtuna
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
03.11.2023
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
03.11.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
04.11.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Justamente
16:00 - 17:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
17:30 - 19:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 08:45 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
08:45 - 09:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
09:30 - 10:15 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
07.11.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Liāna Pļaviņa
07.11.2023 - remotely;
trešd.
08.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
10:00 - 11:30 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
10:15 - 11:45 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
(B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12:00 - 13:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
13:30 - 15:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
(B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
17:30 - 20:30 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Jana Grīnberga
piektd.
10.11.2023
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
15:30 - 17:00 (B) Personības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
10.11.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
11.11.2023
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
14:00 - 15:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
15:30 - 17:00 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
17:00 - 18:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
(B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Spundiņa
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 08:45 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
08:45 - 09:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
09:30 - 10:15 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: B-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Ilze Barone
19:15 - 20:45 Fizioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Maija Rumaka
otrd.
14.11.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
14.11.2023 - remotely;
trešd.
15.11.2023
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
10:00 - 13:00 (B) Psihiskā veselība (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Jana Grīnberga
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
16.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Linda Laizāne
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
17.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
telpa: A-506.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
17.11.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
20:00 - 21:30 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
otrd.
21.11.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Mārtiņš Vaivads
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
21.11.2023 - remotely;
trešd.
22.11.2023
08:15 - 09:45 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Renāte Teterovska
10:00 - 11:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
13:45 - 15:15 (B) Pašefektivitāte un pašregulācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Lāsma Spundiņa
ceturtd.
23.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
24.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-505.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Renāte Teterovska
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
24.11.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
25.11.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kokina
pirmd.
27.11.2023
18:15 - 19:00 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Barone
19:00 - 19:45 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Barone
19:45 - 20:30 Fizioloģija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Barone
otrd.
28.11.2023
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
28.11.2023 - remotely;
trešd.
29.11.2023
08:30 - 10:45 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Renāte Teterovska
10:15 - 11:45 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
11:00 - 13:15 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Renāte Teterovska
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
30.11.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
14:15 - 15:45 (B) Personības psiholoģija (Eksāmens)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
piektd.
01.12.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-701.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
09:00 - 09:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Jevgēnija Vladiko
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:00 - 15:30 (B) Personības psiholoģija (Eksāmens)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Elīna Graudiņa
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Renāte Teterovska
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
01.12.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
02.12.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
otrd.
05.12.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
17:00 - 18:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Dzintra Kažoka
05.12.2023 - remotely;
trešd.
06.12.2023
10:15 - 11:45 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
12:00 - 13:30 (B) Personības psiholoģija un veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingūna Griškēviča
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
07.12.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
08.12.2023
10:30 - 12:45 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 113B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
14:45 - 17:00 (B) Ārstniecības augi, to izmantošana (Nodarbība)
Renāte Teterovska
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
08.12.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
09.12.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
pirmd.
11.12.2023
15:30 - 17:00 Medicīniskā fizika (Eksāmens)
telpa: 113B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ansis Ēcis
otrd.
12.12.2023
08:30 - 10:00 Histoloģija (Demolab)
telpa: 318 / 2.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Sandra Skuja
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
12:45 - 14:15 Histoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 115 / 3.auditorija, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 1.stāvs
Helēna Freijere-Pope
trešd.
13.12.2023
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
14.12.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
08:45 - 09:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
09:30 - 10:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: A-601.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 6.stāvs
Ingus Pērkons
12:15 - 13:45 Latviešu valoda medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-404.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Laizāne
piektd.
15.12.2023
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
15.12.2023 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
sestd.
16.12.2023
10:00 - 11:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
11:30 - 13:00 Medicīniskā Bioķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Reihmane
otrd.
02.01.2024
11:00 - 12:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 315.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Liāna Pļaviņa
trešd.
03.01.2024
11:45 - 13:15 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
13:30 - 15:00 (B) Sports veselībai (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Luisa Dombrovska
ceturtd.
04.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
04.01.2024 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
piektd.
05.01.2024
11:00 - 11:45 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristiāna Kovtuna, Jevgēnija Vladiko
11:45 - 12:30 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristiāna Kovtuna, Jevgēnija Vladiko
12:30 - 13:15 Medicīniskā Bioķīmija (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Kristiāna Kovtuna, Jevgēnija Vladiko
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
05.01.2024 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;
piektd.
12.01.2024
16:00 - 17:30 (B) Nūjošana (Nodarbība)
Gints Peleckis
12.01.2024 - Cigoriņu street 3, outdoor classes;