Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSFz Zobārstniecība 4. studiju gads

Grupa: ASNSF2020z2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Kadiķe
otrd.
29.08.2023
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
30.08.2023
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
15:00 - 16:30 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
pirmd.
04.09.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Kadiķe
otrd.
05.09.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
06.09.2023
14:00 - 16:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
07.09.2023
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
11:30 - 13:00 Pediatrija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
15:00 - 16:30 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Kadiķe
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
12.09.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
13.09.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Ilze Šalma
14:00 - 16:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
14.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Ieva Roģe
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
13:15 - 14:45 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Sumeraga
16.09.2023 - Video lecture;
15:00 - 16:30 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Kadiķe
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
19.09.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Iveta Ābola
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
20.09.2023
14:00 - 16:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
21.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Roberts Lovčinovskis
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Šalma
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Gundega Jākobsone
13:15 - 14:45 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Sumeraga
23.09.2023 - Video lecture;
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Kristīne Kadiķe
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
26.09.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
27.09.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
14:00 - 16:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
28.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Roberts Lovčinovskis
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Vispārējā ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Krista Grigoroviča
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Gundega Jākobsone
11:30 - 13:00 Vispārējā ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Krista Grigoroviča
13:15 - 14:45 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Dobele
30.09.2023 - Video lecture;
15:00 - 16:30 Vispārējā ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Krista Grigoroviča
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
03.10.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
04.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
12:00 - 14:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
05.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Dana Isarova
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Vispārējā ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Krista Grigoroviča
11:30 - 13:00 Vispārējā ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Krista Grigoroviča
13:15 - 14:45 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Lekcija - video ieraksts)
Romāns Dzalbs
07.10.2023 - Video lecture;
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Agnese Rivare-Pālena
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
10.10.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
11.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
12:00 - 14:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
12.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dana Isarova
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
piektd.
13.10.2023
13:00 - 14:30 Vispārējā ķirurģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Krista Grigoroviča
sestd.
14.10.2023
13:15 - 14:45 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Lekcija - video ieraksts)
Ligita Kupica
14.10.2023 - Video lecture;
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
trešd.
18.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
12:00 - 14:15 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Nodarbība)
Ilze Dobele
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Čēma
ceturtd.
19.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dana Isarova
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
piektd.
20.10.2023
13:00 - 14:30 Vispārējā ķirurģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Krista Grigoroviča
sestd.
21.10.2023
13:15 - 14:45 Otorinolaringoloģija zobārstiem (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Lifšics
21.10.2023 - Video lecture;
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
24.10.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
25.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
ceturtd.
26.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Dana Isarova
15:15 - 16:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līga Kroniņa
piektd.
27.10.2023
13:00 - 14:30 Vispārējā ķirurģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Krista Grigoroviča
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
31.10.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
01.11.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
ceturtd.
02.11.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Dana Isarova
piektd.
03.11.2023
14:00 - 15:30 (B) Obstruktīvās miega apnojas sindroms (Lekcija - video ieraksts)
Juris Svaža
sestd.
04.11.2023
12:00 - 13:30 (B) Obstruktīvās miega apnojas sindroms (Lekcija - video ieraksts)
Juris Svaža
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
07.11.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
08.11.2023
08:00 - 11:00 Bērnu mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Akota
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
ceturtd.
09.11.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dana Isarova
sestd.
11.11.2023
12:00 - 13:30 (B) Obstruktīvās miega apnojas sindroms (Lekcija - video ieraksts)
Juris Svaža
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:45 - 16:00 Ortodontija I (Nodarbība)
telpa: 301.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Marija Gūtmane
otrd.
14.11.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
15.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
ceturtd.
16.11.2023
11:30 - 13:45 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Jana Pavāre
piektd.
17.11.2023
11:15 - 14:15 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
otrd.
21.11.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Daniels Kūms
trešd.
22.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
piektd.
24.11.2023
11:15 - 14:15 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
25.11.2023
12:00 - 13:30 (B) Obstruktīvās miega apnojas sindroms (Lekcija - video ieraksts)
Juris Svaža
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
otrd.
28.11.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Daniels Kūms
trešd.
29.11.2023
14:30 - 17:30 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
piektd.
01.12.2023
11:15 - 14:15 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
sestd.
02.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Obstruktīvās miega apnojas sindroms (Lekcija - video ieraksts)
Juris Svaža
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 11:00 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Nodarbība)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jekaterīna Gudkina
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
otrd.
05.12.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Evija Ņikitina
trešd.
06.12.2023
14:30 - 17:30 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
17:00 - 18:30 (B) Saskarsmes kultūra zobārstniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Džagriti Kakare
piektd.
08.12.2023
11:15 - 14:15 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līga Kroniņa
otrd.
12.12.2023
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
trešd.
13.12.2023
14:30 - 17:30 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Lekcija)
telpa: 233.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
piektd.
15.12.2023
11:15 - 14:15 (B) Efektīva saskarsme ar pacientu bērnu zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ilze Kronberga
otrd.
02.01.2024
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ingrīda Krasta
pirmd.
08.01.2024
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
13:15 - 14:45 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ingrīda Čēma
otrd.
09.01.2024
08:00 - 11:00 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ingrīda Krasta