Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNSFz Zobārstniecība 3. studiju gads

Grupa: ASNSF2021z2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
14:00 - 15:30 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Lekcija)
Linards Grieznis
otrd.
29.08.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
15:00 - 16:30 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Rozenblats
trešd.
30.08.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Juris Svaža
09:45 - 11:15 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
04.09.2023
14:00 - 15:30 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Lekcija)
Linards Grieznis
otrd.
05.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
15:00 - 16:30 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Rozenblats
trešd.
06.09.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
09:45 - 11:15 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
13:15 - 14:45 Mutes mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dagnija Rostoka
pirmd.
11.09.2023
14:00 - 15:30 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Lekcija)
Linards Grieznis
otrd.
12.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
15:00 - 16:30 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Rozenblats
trešd.
13.09.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
piektd.
15.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes mikrobioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dagnija Rostoka
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Bīgestāns
09:45 - 11:15 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
13:15 - 14:45 Mutes mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dagnija Rostoka
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Kārkle
18:00 - 19:30 Mutes ķirurģija (Lekcija)
Kaspars Stāmers
otrd.
19.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Liene Zamure-Damberga
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
15:00 - 16:30 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Rozenblats
trešd.
20.09.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
piektd.
22.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes mikrobioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dagnija Rostoka
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Lana Mičko
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
13:15 - 14:45 Mutes mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dagnija Rostoka
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
26.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
15:00 - 16:30 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Rozenblats
trešd.
27.09.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
piektd.
29.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes mikrobioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Dagnija Rostoka
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Egita Senakola
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
13:15 - 14:45 Mutes mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dagnija Rostoka
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Elīna Gribeļska
otrd.
03.10.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
trešd.
04.10.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
ceturtd.
05.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
06.10.2023
08:00 - 09:30 Mutes mikrobioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dagnija Rostoka
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
12:00 - 15:00 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
otrd.
10.10.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
trešd.
11.10.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
ceturtd.
12.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
13.10.2023
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Arina Burnašova
12:00 - 15:00 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
trešd.
18.10.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
11:15 - 14:15 Mutes patoloģiju morfo-klīniskā diagnostika (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Aldis Rozenblats
ceturtd.
19.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
12:00 - 15:00 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Egita Senakola
otrd.
24.10.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
trešd.
25.10.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
26.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
27.10.2023
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
31.10.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
trešd.
01.11.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
02.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
03.11.2023
08:00 - 11:00 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Lekcija - video ieraksts)
Sergio Andres Uribe Espinoza
09:45 - 11:15 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sigita Kazūne
11:30 - 13:00 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
07.11.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
trešd.
08.11.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
09.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
10.11.2023
08:00 - 11:00 Sabiedrības veselības aprūpe zobārstniecībā I (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Sergio Andres Uribe Espinoza
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
11.11.2023
09:45 - 11:15 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sigita Kazūne
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
14.11.2023
08:00 - 09:30 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
trešd.
15.11.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
16.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
otrd.
21.11.2023
09:00 - 10:30 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Edvards Kalniņš
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Līva Blumfelde
13:45 - 15:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Zanda Bokvalde
trešd.
22.11.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
23.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
24.11.2023
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
25.11.2023
09:45 - 11:15 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sigita Kazūne
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
28.11.2023
09:00 - 10:30 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Edvards Kalniņš
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Māra Paeglīte
trešd.
29.11.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
30.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
01.12.2023
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Lana Mičko
sestd.
02.12.2023
09:45 - 11:15 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sigita Kazūne
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
05.12.2023
09:00 - 10:30 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Edvards Kalniņš
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Māra Paeglīte
trešd.
06.12.2023
08:00 - 11:00 Preklīnika zobu protezēšanā IV (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Ilze Indriksone
ceturtd.
07.12.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
sestd.
09.12.2023
09:45 - 11:15 Katastrofu medicīna. Toksikoloģija un narkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Sigita Kazūne
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle
otrd.
12.12.2023
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Māra Paeglīte
ceturtd.
14.12.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Darjana Kulda
pirmd.
08.01.2024
08:00 - 11:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 209A.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Kārkle