Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMF Medicīna 4. studiju gads

Grupa: ASNMF2020v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
otrd.
29.08.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
trešd.
30.08.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
ceturtd.
31.08.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
31.08.2023 - BKUS Vienības gatve 45, Bērnu klīniskās universitātes slimnīca;
piektd.
01.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ingus Vilks
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
02.09.2023 - Examination of Kidney patient;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
13:15 - 14:45 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Māris Taube
02.09.2023 - VIDEOLECTURE. Short review of the history of psychiatry. Classification of mental disorders. The structure of mental health care in Latvia.;
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
02.09.2023 - 1. Trauma as a social problem. History of traumatology and orthopaedics. Mechanical trauma. Closed and open fractures;
pirmd.
04.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
otrd.
05.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
trešd.
06.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kristina Karganova
06.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437413) BKUS, Vienības gatve 45, Children's Clinical university hospital;
ceturtd.
07.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
piektd.
08.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Gunta Sumeraga
08.09.2023 - Oncology practical class;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Žodžika
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
09.09.2023 - Biological mechanisms of hormone activity in norm and pathology. Diagnostic and therapeutic principles in modern endocrinology;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
13:15 - 14:45 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Elmārs Rancāns
09.09.2023 - VIDEOLECTURE. Schizophrenia and its treatment through centuries.;
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
09.09.2023 - 2. Polytrauma.;
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 10:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Ilze Dobele
13:00 - 14:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
otrd.
12.09.2023
14:30 - 16:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16.09.2023 - Chronic renal failure;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Indra Zeltiņa
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
16.09.2023 - 3. Osteomyelitis (septic complications in orthopaedics).;
pirmd.
18.09.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
18.09.2023 - Classification of mental disorders (according to ICD-10). Mental health care in Latvia. Legislation and legal aspects. Clinical interview and description of the clinical case in psychiatry. General psychopathology. Disorders of perception, thinking, affect, anxiety and cognition.;
otrd.
19.09.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
19.09.2023 - General symptoms, classification and diagnostics according to ICD-10 of schizophrenia and other psychotic disorders, basic principles of treatment and rehabilitation.;
trešd.
20.09.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
20.09.2023 - General features of organic mental disorders. Clinical symptoms and differential diagnosis of dementia, treatment possibilities and care.;
ceturtd.
21.09.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ņikita Bezborodovs
21.09.2023 - Disorders of psychological development, behavioural and emotional disorders with onset usually occurring in childhood and adolescence.;
16:30 - 18:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
23.09.2023 - Functional dyspepsia. Gastropathies;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
23.09.2023 - 4.  Benign and maligant tumors of the movement and support system.;
pirmd.
25.09.2023
16:30 - 18:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
otrd.
26.09.2023
13:00 - 14:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
ceturtd.
28.09.2023
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Briedīte
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
30.09.2023 - Irritable bowel syndrome;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Agita Jēruma
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Gundars Lācis
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
30.09.2023 - 5. Osteoarthritis.;
pirmd.
02.10.2023
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 145.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
02.10.2023 - CL1;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 145.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
02.10.2023 - CL2;
ceturtd.
05.10.2023
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ardis Bērziņš, Diāna Grase
05.10.2023 - CL3 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · S-MARCH (CRAWL, WALK) · Massive haemorrhage;
17:00 - 18:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ardis Bērziņš, Diāna Grase
05.10.2023 - CL4 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Airways;
piektd.
06.10.2023
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Diāna Grase, Ardis Bērziņš
06.10.2023 - CL5 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Respiration · Circulation;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Diāna Grase, Ardis Bērziņš
06.10.2023 - CL6 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Circulation Warm/Cold zone – MARCH · Work in pairs: static scenario w/legend in simulated military reality (CRAWL, WALK) · Debrief;
sestd.
07.10.2023
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Oksana Savicka
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Andersone
07.10.2023 - 6. Burns.;
pirmd.
09.10.2023
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Leitis
otrd.
10.10.2023
15:30 - 17:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium s mentioned for the use of the lecturer only.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium s mentioned for the use of the lecturer only.;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Leitis
(B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Vita Skuja
10.10.2023 - Digestive tract endoscopy modern investigative techniques and modifications;
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
17:15 - 18:45 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium is mentioned for the use of the lecturer only.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium is mentioned for the use of the lecturer only.;
trešd.
11.10.2023
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Gunta Ancāne
11.10.2023 - Dear students, You need to wait the lecturer at the second floor and head upstairs to the third floor only together with the lecturer to avoid the unnessary hustle since doctors are working with patients there.;
ceturtd.
12.10.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Monta Madelāne
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Gunta Ancāne
12.10.2023 - Dear students, You need to avoid lecturer at the second floor and head upstairs to the third floor only together with the lecturer to avoid the unnessary hustle since doctors are working with patients there.;
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
13.10.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
sestd.
14.10.2023
09:45 - 11:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Oksana Savicka
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Svolaks
14.10.2023 - 7. Spinal injuries and illnesses.;
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 2 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Kubiliūte
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija)
telpa: 146.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Jānis Leitis
otrd.
17.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Agita Jēruma
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Leitis
trešd.
18.10.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Oksana Savicka
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Raimonds Sīmanis
19.10.2023 - HIV infekcija / AIDS – diagnostika, klīniskās norises raksturojums, ārstēšana, profilakse. Indikātorslimības, oportūnistiskās slimības. HIV/AIDS simulācija;
14:00 - 15:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Bubko
16:30 - 18:00 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
18:00 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
18:15 - 19:45 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
piektd.
20.10.2023
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Miksons
Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Liāna Linda Skrauča
18:00 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
sestd.
21.10.2023
09:00 - 10:30 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
21.10.2023 - 8. Radiological diagnostics of bone fractures. Visible and invisible. The most common radiological errors.;
pirmd.
23.10.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Juris Pokrotnieks
23.10.2023 - G1;
15:00 - 18:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
24.10.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Juris Pokrotnieks
24.10.2023 - G2;
trešd.
25.10.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Ilze Konrāde
25.10.2023 - E1;
ceturtd.
26.10.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Ilze Konrāde
26.10.2023 - E2;
15:00 - 18:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
17:30 - 19:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
27.10.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
27.10.2023 - N1;
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
sestd.
28.10.2023
09:00 - 10:30 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
pirmd.
30.10.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
30.10.2023 - N2;
18:00 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
31.10.2023
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ilze Puide
31.10.2023 - N3;
trešd.
01.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Emīls Kokars
01.11.2023 - E3;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jānis Leitis
ceturtd.
02.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Ilze Konrāde
02.11.2023 - E4;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jānis Leitis
17:30 - 19:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
03.11.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Sabīne Skrebinska
03.11.2023 - E5;
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
04.11.2023
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
pirmd.
06.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Sabīne Skrebinska
06.11.2023 - E6;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 021.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Jānis Leitis
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laila Meija
otrd.
07.11.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Sabīne Skrebinska
07.11.2023 - E7;
14:00 - 15:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Jānis Leitis
trešd.
08.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Emīls Kokars
08.11.2023 - E8;
ceturtd.
09.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Bormane
09.11.2023 - N4;
18:00 - 19:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
10.11.2023
13:00 - 14:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laila Meija
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
11.11.2023
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
otrd.
14.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Diāna Bokučava
14.11.2023 - Topic 1;
15:30 - 17:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
trešd.
15.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Natālija Vedmedovska
15.11.2023 - Topic 2;
ceturtd.
16.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ieva Pitkēviča
16.11.2023 - Topic 3;
piektd.
17.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Diāna Bokučava
17.11.2023 - Topic 4;
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
otrd.
21.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Zane Rostoka
21.11.2023 - Topic 7;
14:30 - 17:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arturs Balodis
21.11.2023 - Ultrasound machine functions, equipment, probe types. Practice with ultrasound machine and UltraSim simulator. Basics of urinary tract system US;
trešd.
22.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Jagodkina
22.11.2023 - Topic 5. Jaundzimušā primārā reanimācija.;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arturs Balodis
22.11.2023 - Discussion of clinical cases and visualization of the urinary tract pathology examples on the UltraSim simulator.;
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ksenija Nikolajeva
ceturtd.
23.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Zane Rostoka
23.11.2023 - Topic 8;
14:30 - 17:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arturs Balodis
23.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 1.;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
piektd.
24.11.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Zane Rostoka
24.11.2023 - Topic 9;
14:30 - 17:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Arturs Balodis
24.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 2.;
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
25.11.2023
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Tarass Ivaščenko
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ija Lisovaja
27.11.2023 - Topic 10;
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 18:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
(B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Diāna Zandere
27.11.2023 - Gastritiess and gastropathy , duodenities;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
27.11.2023 - Ultrasound machine functions, equipment, probe types. Practice with ultrasound machine and UltraSim simulator. Basics of urinary tract system US.;
otrd.
28.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Diāna Bokučava
28.11.2023 - Topic 11;
14:00 - 15:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Isabel Maria Ribeiro Fragata
28.11.2023 - Discussion of clinical cases and visualization of the urinary tract pathology examples on the UltraSim simulator.;
trešd.
29.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs; 203A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Jagodkina
29.11.2023 - Topic 6. Dzemdību simulēšana.;
14:00 - 15:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
(B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
29.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 1.;
ceturtd.
30.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Diāna Bokučava
30.11.2023 - Topic 12;
14:00 - 15:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
14:00 - 16:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksejs Derovs
30.11.2023 - Intestinal microbiota in clinical gastroenterology;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
30.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 2.;
piektd.
01.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Diāna Bokučava
01.12.2023 - Topic 13;
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ieva Pitkēviča
04.12.2023 - Topic 14;
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:00 - 19:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
04.12.2023 - Ultrasound machine functions, equipment, probe types. Practice with ultrasound machine and UltraSim simulator. Basics of urinary tract system US.;
17:00 - 18:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
otrd.
05.12.2023
14:00 - 15:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:30 - 17:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:00 - 19:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
05.12.2023 - Discussion of clinical cases and visualization of the urinary tract pathology examples on the UltraSim simulator.;
trešd.
06.12.2023
12:45 - 14:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
16:00 - 19:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
06.12.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 1.;
ceturtd.
07.12.2023
09:30 - 11:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Una Bladiko
07.12.2023 - 1. The examination of patients with musculoskeletal trauma and orthopaedic diseases.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
07.12.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 2.;
pirmd.
11.12.2023
09:30 - 11:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Modris Ciems
11.12.2023 - 9. Soft tissue structures damage of the knee joint. Diagnostic and treatment options in traumatology and orthopaedics.;
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
17:00 - 18:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
otrd.
12.12.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Daniels Deksnis
12.12.2023 - 14. Spinal injuries and diseases.;
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Laura Gelderiņa
12.12.2023 - 2. Conservative treatment methods of musculosceletal trauma (transport immobilization, desmurgie (bandage technique), plaster casts). Laura Gelderiņa;
trešd.
13.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
16:30 - 18:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
ceturtd.
14.12.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Uldis Krustiņš
14.12.2023 - 4. Diseases of the upper extremity, ruptures of muscles and tendons.;
16:00 - 17:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
piektd.
15.12.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uģis Zariņš
15.12.2023 - 6. High energy trauma. Polytrauma. Traumatic injuries of pelvis.;
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Matīss Zolmanis
15.12.2023 - 11. Osteoarthritis.;
otrd.
02.01.2024
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Andrejs Elksniņš-Finogejevs
02.01.2024 - 8. Low energy trauma. Fractures of the proximal femur. Peculiarities of geriatric trauma.;
trešd.
03.01.2024
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Evita Rumba
03.01.2024 - 3. Fractures and dislocations of the upper extremity bones.;
13:15 - 14:45 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
13:30 - 15:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 18:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
ceturtd.
04.01.2024
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 22.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-2, Rīga, 4.stāvs
Vjačeslavs Simonovs
04.01.2024 - 13. Thermic trauma. (Online class. The room is booked for teacher);
16:30 - 18:45 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Diāna Zandere
04.01.2024 - Pecularities of liver disease diagnostic feature or how to navigate liver disease GASEN_P_240 GASEN_P_241;
piektd.
05.01.2024
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Igors Terjajevs
05.01.2024 - 12. Osteomyelitis and septic arthritis.;
pirmd.
08.01.2024
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 5.auditorija, Duntes iela, 22 k-3, Rīga, -1.stāvs
Laura Gelderiņa
08.01.2024 - 7. Diaphyseal fractures of the lower extremity bones, diagnostics and treatment, complications.;
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
17:00 - 19:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Kārlis Rācenis
08.01.2024 - Acid-base disorders;
otrd.
09.01.2024
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 23.telpa, Ģimnastikas iela, 1, Rīga, 5.stāvs
Sandris Petronis
09.01.2024 - 5. Traumatic injuries of muscles and tendons of the lower extremities. Foot injuries and orthopaedic diseases.;
14:30 - 16:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
trešd.
10.01.2024
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Laura Gelderiņa
10.01.2024 - 10. Intraarticular fractures and dislocations of the lower extremity bones.;
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daniels Deksnis
10.01.2024 - 15. Seminar;
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
ceturtd.
11.01.2024
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Laura Andersone
11.01.2024 - 16. Colloquium (orthopedic tests, trasport immobilisation, desmurgia).;
14:00 - 15:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Puide
11.01.2024 - RRT-perotoneal dialysis;
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
piektd.
12.01.2024
15:30 - 17:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:30 - 19:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis