Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 4. studiju gads

Grupa: ASNMF2020z4

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Skrebinska
28.08.2023 - E4;
otrd.
29.08.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Sabīne Skrebinska
29.08.2023 - E5;
trešd.
30.08.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Ilze Konrāde
30.08.2023 - E6;
ceturtd.
31.08.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 10.telpa, Juglas iela, 20, k-1, Rīga, 1.stāvs
Ilze Konrāde
31.08.2023 - E7;
piektd.
01.09.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 11.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Antoņina Žemčugova-Bērziņa
01.09.2023 - E8;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Amanda Smildzere
pirmd.
04.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
04.09.2023 - G2;
otrd.
05.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
05.09.2023 - G3;
trešd.
06.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
06.09.2023 - G4;
ceturtd.
07.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
07.09.2023 - G5;
piektd.
08.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
08.09.2023 - N11;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Ansis Ģīlis, Arvīds Irmejs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Vanags
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Aleksejeva
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Puķīte
pirmd.
11.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
11.09.2023 - N12;
otrd.
12.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Georgijs Moisejevs
12.09.2023 - G6;
trešd.
13.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Georgijs Moisejevs
13.09.2023 - G7;
ceturtd.
14.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
14.09.2023 - G8;
piektd.
15.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vita Skuja
15.09.2023 - N13;
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Brikuns
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Lubaua
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elizabete Cebura
pirmd.
18.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vita Skuja
18.09.2023 - N14;
otrd.
19.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Diāna Zandere
19.09.2023 - G12 GASEN_P_240, 241;
trešd.
20.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
20.09.2023 - G9;
ceturtd.
21.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
21.09.2023 - G10;
piektd.
22.09.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
22.09.2023 - G11;
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Derkevica
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Iveta Ozere
otrd.
26.09.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Monta Madelāne
trešd.
27.09.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Raimonds Sīmanis
ceturtd.
28.09.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Raimonds Sīmanis
piektd.
29.09.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Apine
pirmd.
02.10.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Sniedze Laivacuma
otrd.
03.10.2023
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Agita Jēruma
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
trešd.
04.10.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: Mācību telpa, Lejupes iela 3
Laura Alksne
ceturtd.
05.10.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Iļja Drjagunovs
piektd.
06.10.2023
16:00 - 19:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Liāna Linda Skrauča
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Zenons Narbuts
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Linda Kokaine
pirmd.
09.10.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Anna Žilde
otrd.
10.10.2023
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Monta Madelāne
trešd.
11.10.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Vanaga
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 5.auditorija, Duntes iela, 22 k-3, Rīga, -1.stāvs
Dace Vīgante
piektd.
13.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dina Apele-Freimane
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Vanags
pirmd.
16.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dina Apele-Freimane
otrd.
17.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dina Apele-Freimane
trešd.
18.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Dina Apele-Freimane
ceturtd.
19.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
piektd.
20.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
pirmd.
23.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
otrd.
24.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
trešd.
25.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Liene Smane
ceturtd.
26.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Roberts Lovčinovskis
piektd.
27.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Mareks Marčuks
pirmd.
30.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Diāna Stoldere
17:15 - 20:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
30.10.2023 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
otrd.
31.10.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Emīls Šmitiņš
15:30 - 17:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
17:15 - 18:45 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
trešd.
01.11.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Emīls Šmitiņš
ceturtd.
02.11.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Emīls Šmitiņš
piektd.
03.11.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
otrd.
07.11.2023
15:00 - 18:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
07.11.2023 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
trešd.
08.11.2023
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
ceturtd.
09.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
piektd.
10.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
pirmd.
13.11.2023
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
13.11.2023 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
piektd.
17.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
otrd.
21.11.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andris Gardovskis
21.11.2023 - Topic 5. Large bowel diseases.;
15:00 - 18:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
21.11.2023 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
trešd.
22.11.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
22.11.2023 - Topic 3. Acute pancreatitis;
ceturtd.
23.11.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Pēteris Loža
23.11.2023 - Topic 4. Complications of ulcer disease.;
piektd.
24.11.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Jānis Vilmanis
24.11.2023 - Topic 1. The gallstone disease. Acute and chronic;
16:30 - 19:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
pirmd.
27.11.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Jānis Vilmanis
27.11.2023 - Topic 2. Liver disease;
otrd.
28.11.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Rita Ničiporuka
28.11.2023 - Topic 9. Endocrine surgery;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
trešd.
29.11.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Maksimenko
29.11.2023 - Topic 8. Breast diseases: cancer;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
ceturtd.
30.11.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Linda Kokaine
30.11.2023 - Topic 6. Primary external abdominal wall hernias.;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
piektd.
01.12.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Linda Kokaine
01.12.2023 - Topic 7. Acute and chronic appendicitis.;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
04.12.2023
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
otrd.
05.12.2023
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
piektd.
08.12.2023
08:30 - 10:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Karlīna Elksne
08.12.2023 - Topic 15;
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Olga Plisko
11.12.2023 - Topic 16;
otrd.
12.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Olga Plisko
12.12.2023 - Topic 17;
trešd.
13.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
13.12.2023 - Topic 22;
ceturtd.
14.12.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Olga Plisko
14.12.2023 - Topic 18;
piektd.
15.12.2023
08:30 - 10:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Olga Plisko
15.12.2023 - Topic 20;
otrd.
02.01.2024
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Karlīna Elksne
02.01.2024 - Topic 19;
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
trešd.
03.01.2024
09:00 - 11:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Areta Garza
03.01.2024 - Topic 24;
ceturtd.
04.01.2024
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Areta Garza
04.01.2024 - Topic 25;
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
piektd.
05.01.2024
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Olga Plisko
05.01.2024 - Topic 23;
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
pirmd.
08.01.2024
08:30 - 10:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Karlīna Elksne
08.01.2024 - Topic 26;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
08.01.2024 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
Edgars Naudiņš
08.01.2024 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
otrd.
09.01.2024
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Gunta Lazdāne
09.01.2024 - Topic 21. Prezentācijas tehnika+kontracepcijas rīku komplekts.;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
09.01.2024 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edgars Naudiņš
09.01.2024 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
trešd.
10.01.2024
08:00 - 09:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
08:30 - 10:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Karlīna Elksne
10.01.2024 - Topic 27;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
Edgars Naudiņš
10.01.2024 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test;
ceturtd.
11.01.2024
08:30 - 10:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Karlīna Elksne
11.01.2024 - Topic 28;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
11.01.2024 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
piektd.
12.01.2024
08:30 - 10:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 313.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 9.stāvs
Karlīna Elksne
12.01.2024 - Topic 29;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
Edgars Naudiņš
12.01.2024 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs