Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 6. studiju gads

Grupa: ASNMF2018z1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
piektd.
15.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Pēteris Stradiņš
15.09.2023 - Cardiac surgery. P.Stradiņa CUH, Center of Heart Surgery , Block 32 (B3), 5 Floor, Meeting room.;
pirmd.
18.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Pēteris Stradiņš
18.09.2023 - Cardiac surgery. P.Stradiņa CUH, Center of Heart Surgery , Block 32 (B3), 5 Floor, Meeting room.;
otrd.
19.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Pēteris Stradiņš
19.09.2023 - Cardiac surgery. P.Stradiņa CUH, Center of Heart Surgery , Block 32 (B3), 5 Floor, Meeting room.;
trešd.
20.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Pēteris Stradiņš
20.09.2023 - Cardiac surgery. P.Stradiņa CUH, Center of Heart Surgery , Block 32 (B3), 5 Floor, Meeting room.;
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Haralds Plaudis
21.09.2023 - General surgery;
piektd.
22.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Haralds Plaudis
22.09.2023 - General surgery;
pirmd.
25.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Jušinskis
25.09.2023 - Topic 4. Organ transplantation;
otrd.
26.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Haralds Plaudis
26.09.2023 - General surgery;
trešd.
27.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Ints Siliņš
27.09.2023 - Thoracic surgery;
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Ints Siliņš
28.09.2023 - Thoracic surgery;
piektd.
29.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Ints Siliņš
29.09.2023 - Thoracic surgery;
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Ints Siliņš
02.10.2023 - Thoracic surgery;
otrd.
03.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Zanda Pučuka
trešd.
04.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
ceturtd.
05.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
piektd.
06.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Pauls Sīlis
pirmd.
09.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Jurgita Gailite
otrd.
10.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Jevgēnija Petruhina
trešd.
11.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sandra Derkevica
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Zane Dāvidsone
piektd.
13.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elīna Aleksejeva
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Cebura
otrd.
17.10.2023
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
trešd.
18.10.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Vitolds Mackēvičs
18.10.2023 - e;
ceturtd.
19.10.2023
10:30 - 12:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Pauls Bērziņš
19.10.2023 - K1 Pauls Bērziņš;
piektd.
20.10.2023
10:30 - 12:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Pauls Bērziņš
20.10.2023 - K2 Pauls Bērziņš;
pirmd.
23.10.2023
13:15 - 15:30 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Pauls Bērziņš
23.10.2023 - K3 Starting time and adress has been changed!;
otrd.
24.10.2023
13:15 - 15:30 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Pauls Bērziņš
24.10.2023 - K4 Starting time and adress has been changed!;
trešd.
25.10.2023
13:15 - 15:30 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Pauls Bērziņš
25.10.2023 - K5 Starting time and adress has been changed!;
ceturtd.
26.10.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 210 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs; 211 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Irēna Kurcalte
26.10.2023 - K6 Kardioloģijas simulācijas Nepieciešams aprīkojums SimMan;
piektd.
27.10.2023
12:00 - 14:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: n/n.telpa, Bukultu iela, 1A, Rīga, 1.stāvs
Anna Mihailova
27.10.2023 - R;
pirmd.
30.10.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
30.10.2023 - H;
11:30 - 13:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
trešd.
01.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
01.11.2023 - P2;
ceturtd.
02.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
02.11.2023 - P3;
piektd.
03.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
03.11.2023 - N1;
pirmd.
06.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Georgijs Moisejevs
06.11.2023 - N2;
otrd.
07.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
Ivars Tolmanis
07.11.2023 - G1 Gastro centrs Gaiļezera iela 1, 3.st.konf.z.;
trešd.
08.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
Ivars Tolmanis
08.11.2023 - G2 Gastro centrs Gaiļezera iela 1, 3.st.konf.z.;