Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

TZ Tiesību zinātne 3. studiju gads

Grupa: TZ2021v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
09:00 - 10:30 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
10:45 - 12:15 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
12:30 - 14:00 Komerctiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jūlija Sauša
otrd.
29.08.2023
09:00 - 10:30 Vides aizsardzības tiesības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Aldona Kipāne
10:45 - 12:15 Vides aizsardzības tiesības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Aldona Kipāne
13:00 - 14:30 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
14:45 - 16:15 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
pirmd.
04.09.2023
09:00 - 10:30 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
10:45 - 12:15 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
12:30 - 14:00 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
otrd.
05.09.2023
11:00 - 12:30 Vides aizsardzības tiesības (Nodarbība)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Aldona Kipāne
12:45 - 14:15 Vides aizsardzības tiesības (Nodarbība)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Aldona Kipāne
trešd.
06.09.2023
14:00 - 15:30 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
15:45 - 17:15 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
ceturtd.
07.09.2023
08:45 - 10:15 Komerctiesības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
10:30 - 12:00 Komerctiesības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
13:00 - 14:30 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
14:45 - 16:15 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
sestd.
09.09.2023
15:45 - 17:15 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
17:30 - 19:00 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
pirmd.
11.09.2023
08:45 - 10:15 Komerctiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jūlija Sauša
10:30 - 12:00 Komerctiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jūlija Sauša
13:00 - 14:30 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
14:45 - 16:15 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
trešd.
13.09.2023
11:30 - 13:00 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Karina Palkova
14:00 - 15:30 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
15:45 - 17:15 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
ceturtd.
14.09.2023
08:45 - 10:15 Komerctiesības (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Sauša
10:30 - 12:00 Komerctiesības (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Sauša
pirmd.
18.09.2023
09:00 - 10:30 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
10:45 - 12:15 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
12:30 - 14:00 Vides aizsardzības tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldona Kipāne
15:00 - 16:30 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laura Šāberte
16:45 - 18:15 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laura Šāberte
otrd.
19.09.2023
11:00 - 12:30 Vides aizsardzības tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldona Kipāne
12:45 - 14:15 Vides aizsardzības tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldona Kipāne
trešd.
20.09.2023
11:30 - 13:00 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
14:00 - 15:30 Komerctiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
15:45 - 17:15 Komerctiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
piektd.
22.09.2023
09:00 - 10:30 Komerctiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jūlija Sauša
sestd.
23.09.2023
08:30 - 10:00 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Karina Palkova
10:15 - 11:45 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Karina Palkova
otrd.
26.09.2023
09:00 - 10:30 Vides aizsardzības tiesības (Eksāmens)
Aldona Kipāne
26.09.2023 - Attālinātā tiešsaistē;
piektd.
29.09.2023
11:00 - 13:00 Komerctiesības (Eksāmens)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Sauša
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
otrd.
03.10.2023
10:45 - 12:15 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
trešd.
04.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
10:45 - 12:15 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Kitija Bite
13:00 - 14:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
14:45 - 16:15 Saistību tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
18:45 - 20:15 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
piektd.
06.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kitija Bite
12:30 - 14:00 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
Jeļena Alfejeva
14:15 - 15:45 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
Jeļena Alfejeva
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
18:45 - 20:15 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
sestd.
07.10.2023
08:30 - 10:00 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: 1.audit. (Bieziņa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
pirmd.
09.10.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
12:30 - 14:00 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
14:15 - 15:45 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
otrd.
10.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
10:45 - 12:15 (B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
12:30 - 14:00 (B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
trešd.
11.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
10:45 - 12:15 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
10:45 - 12:15 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
13:00 - 14:30 Saistību tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
14:45 - 16:15 Saistību tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
piektd.
13.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kitija Bite
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
12:30 - 14:00 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
14:15 - 15:45 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
16:00 - 17:30 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Alfejeva
otrd.
17.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
10:45 - 12:15 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
trešd.
18.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
10:45 - 12:15 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
ceturtd.
19.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Kitija Bite
13:00 - 14:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
14:45 - 16:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
16:30 - 18:00 Saistību tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
piektd.
20.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
13:00 - 14:30 (B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Alfejeva
14:45 - 16:15 (B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Alfejeva
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
sestd.
21.10.2023
12:00 - 13:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
pirmd.
23.10.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
otrd.
24.10.2023
13:00 - 14:30 (B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jeļena Alfejeva
14:45 - 16:15 (B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jeļena Alfejeva
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
trešd.
25.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
10:45 - 12:15 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kitija Bite
15:00 - 16:30 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
16:45 - 18:15 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
ceturtd.
26.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Kitija Bite
10:45 - 12:15 Darba tiesības (Lekcija)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Kitija Bite
13:00 - 14:30 Saistību tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
piektd.
27.10.2023
09:00 - 10:30 Darba tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kitija Bite
13:30 - 15:00 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Šāberte
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
(B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
pirmd.
30.10.2023
10:00 - 11:30 Darba tiesības (Eksāmens)
Kitija Bite
30.10.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
trešd.
01.11.2023
09:00 - 10:30 (B) Apdrošināšanas tiesības (Eksāmens)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
(B) Apdrošināšanas tiesības (Eksāmens)
telpa: A-203.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Alfejeva
ceturtd.
02.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Farmācijas tiesības (Eksāmens)
Olita Staņislavska
02.11.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
(B) Farmācijas tiesības (Eksāmens)
Olita Staņislavska
02.11.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
sestd.
04.11.2023
08:30 - 10:00 (B) Medicīnas tiesības (Eksāmens)
Karina Palkova
04.11.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
pirmd.
06.11.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
otrd.
07.11.2023
11:00 - 14:00 Mantojuma tiesības (Lekcija)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Inga Kudeikina
14:30 - 16:00 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Kristaps Zariņš
16:15 - 17:45 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Kristaps Zariņš
trešd.
08.11.2023
12:45 - 14:15 Mantojuma tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kudeikina
14:30 - 16:00 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
16:15 - 17:45 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
ceturtd.
09.11.2023
10:00 - 13:00 Mantojuma tiesības (Lekcija - video ieraksts)
Inga Kudeikina
13:45 - 15:15 Saistību tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
15:30 - 17:00 Saistību tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
pirmd.
13.11.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
12:30 - 14:00 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
15:00 - 16:30 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
16:45 - 18:15 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Karina Palkova
trešd.
15.11.2023
11:00 - 12:30 Mantojuma tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kudeikina
12:45 - 14:15 Mantojuma tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kudeikina
ceturtd.
16.11.2023
10:00 - 13:00 Mantojuma tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kudeikina
13:45 - 15:15 Saistību tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
15:30 - 17:00 Saistību tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
17:15 - 18:45 Saistību tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
piektd.
17.11.2023
10:00 - 11:30 (B) Tiesību socioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
11:45 - 13:15 (B) Tiesību socioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
otrd.
21.11.2023
11:00 - 14:00 Mantojuma tiesības (Lekcija - video ieraksts)
Inga Kudeikina
14:30 - 16:00 (B) Tiesību socioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
16:15 - 17:45 (B) Tiesību socioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
trešd.
22.11.2023
12:45 - 14:15 Mantojuma tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kudeikina
14:30 - 16:00 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
16:15 - 17:45 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
ceturtd.
23.11.2023
10:00 - 13:00 Mantojuma tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inga Kudeikina
13:45 - 15:15 Saistību tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
15:30 - 17:00 Saistību tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
piektd.
24.11.2023
10:00 - 11:30 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
11:45 - 13:15 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
pirmd.
27.11.2023
09:00 - 10:30 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
10:45 - 12:15 Saistību tiesības (Lekcija)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Jolanta Dinsberga
12:30 - 14:00 (B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Karina Palkova
(B) Medicīnas tiesības (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Karina Palkova
otrd.
28.11.2023
09:30 - 11:00 (B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
(B) Medicīnas tiesības (Nodarbība)
telpa: A-217.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Laura Šāberte
14:30 - 16:00 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
16:15 - 17:45 (B) Tiesību socioloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Zariņš
trešd.
29.11.2023
11:00 - 12:30 Mantojuma tiesības (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Inga Kudeikina
12:45 - 14:15 Mantojuma tiesības (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Inga Kudeikina
14:30 - 16:00 (B) Tiesību socioloģija (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kristaps Zariņš
16:15 - 17:45 (B) Tiesību socioloģija (Nodarbība)
telpa: A-112.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Kristaps Zariņš
ceturtd.
30.11.2023
13:45 - 15:15 Saistību tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
15:30 - 17:00 Saistību tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jolanta Dinsberga
sestd.
02.12.2023
08:30 - 10:00 (B) Farmācijas tiesības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Olita Staņislavska
trešd.
06.12.2023
13:00 - 14:30 Mantojuma tiesības (Eksāmens)
telpa: K-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Inga Kudeikina
piektd.
08.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Tiesību socioloģija (Eksāmens)
Kristaps Zariņš
pirmd.
11.12.2023
11:00 - 12:30 Saistību tiesības (Eksāmens)
Jolanta Dinsberga
11.12.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
otrd.
12.12.2023
11:00 - 12:30 (B) Medicīnas tiesības (Eksāmens)
Laura Šāberte
12.12.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
(B) Medicīnas tiesības (Eksāmens)
Laura Šāberte
12.12.2023 - Attālinātā tiešsaiste;
otrd.
02.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Lieljuksis
11:45 - 13:15 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Lieljuksis
trešd.
03.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Mārtiņš Šics
11:45 - 13:15 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Mārtiņš Šics
ceturtd.
04.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aldis Lieljuksis
piektd.
05.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingus Puga
11:45 - 13:15 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ingus Puga
14:00 - 15:30 Civilā aizsardzība (Lekcija - video ieraksts)
Oļegs Sabeļņikovs
pirmd.
08.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldis Lieljuksis
11:45 - 13:15 Civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldis Lieljuksis
otrd.
09.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sandra Vējiņa
11:45 - 13:15 Civilā aizsardzība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sandra Vējiņa
trešd.
10.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Darja Smirnova
piektd.
12.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldis Lieljuksis
11:45 - 13:15 Civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldis Lieljuksis
13:30 - 15:00 Civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: A-206.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Aldis Lieljuksis
trešd.
24.01.2024
10:00 - 11:30 Civilā aizsardzība (Eksāmens)
Aldis Lieljuksis