Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

ZF Zobārstniecība 3. studiju gads

Grupa: ZF2021v4

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
29.08.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
30.08.2023
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Šalma
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Nataļja Voskresenska
11:30 - 13:00 Neatliekamā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Anastasija Fjodorova
13:15 - 14:45 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
15:00 - 18:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
18:15 - 19:45 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
04.09.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
05.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
06.09.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Voskresenska
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Stāmers
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Nataļja Voskresenska
13:15 - 14:45 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
15:00 - 18:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
18:15 - 19:45 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
11.09.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
12.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
13.09.2023
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Šalma
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Nataļja Voskresenska
13:15 - 14:45 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
15:00 - 18:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
18:15 - 19:45 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
18.09.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
19.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
20.09.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Voskresenska
11:15 - 14:15 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ineta Raudova
20.09.2023 - Injekcijas.;
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Zane Vasermane
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Mutes ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Nataļja Voskresenska
13:15 - 14:45 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
15:00 - 18:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
18:15 - 19:45 Preklīnika zobu protezēšanā III (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Ozoliņš
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
25.09.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
26.09.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
27.09.2023
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
piektd.
29.09.2023
16:15 - 19:15 Karioloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inguna Rence-Bambīte
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Lekcija - video ieraksts)
Nataļja Voskresenska
13:15 - 14:45 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
15:00 - 18:00 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anda Mindere-Gūbele
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
02.10.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
03.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
04.10.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Voskresenska
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Oksana Vasiļjeva-Ahmeda
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
05.10.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
sestd.
07.10.2023
13:15 - 14:45 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Neimane
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
09.10.2023
13:00 - 15:15 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
10.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
11.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
17:00 - 19:15 Mutes, sejas un žokļu diagnostiskā radioloģija (Nodarbība)
telpa: 231.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs; 200.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Dita Meistere
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
sestd.
14.10.2023
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Una Stāmere
pirmd.
16.10.2023
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Una Stāmere
trešd.
18.10.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Voskresenska
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anete Vaškevica
pirmd.
23.10.2023
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Una Stāmere
otrd.
24.10.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
15:15 - 16:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
17:00 - 18:30 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B201.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Sabīne Grīnberga
trešd.
25.10.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
26.10.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anete Vaškevica
pirmd.
30.10.2023
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 150.telpa, Dzirciema iela, 20, k-6, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
otrd.
31.10.2023
09:00 - 10:30 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B-102.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 1.stāvs
Sabīne Grīnberga
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
01.11.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
Vladimirs Morozovs
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
02.11.2023
08:00 - 10:15 Profilakse zobārstniecībā II (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jeļena Grišakova
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
20:00 - 21:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Lekcija - video ieraksts)
Anete Vaškevica
pirmd.
06.11.2023
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Jevgēnijs Pustovits
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Ingus Arnolds Apse
otrd.
07.11.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
15:15 - 16:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
trešd.
08.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
09.11.2023
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
15:30 - 17:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
sestd.
11.11.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
13.11.2023
11:15 - 13:30 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Una Stāmere
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Mārtiņš Lauskis
otrd.
14.11.2023
09:00 - 10:30 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
trešd.
15.11.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Voskresenska
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
16.11.2023
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
15:30 - 17:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
otrd.
21.11.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
15:15 - 16:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība)
telpa: B201.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 2.stāvs
Sabīne Grīnberga
trešd.
22.11.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
23.11.2023
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
15:30 - 17:00 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
sestd.
25.11.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
27.11.2023
10:30 - 12:45 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Una Stāmere
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Mārtiņš Lauskis
otrd.
28.11.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
15:15 - 16:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Maija Eglīte
trešd.
29.11.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības ar propedeitiku (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Nataļja Voskresenska
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
30.11.2023
10:30 - 12:45 Endodontijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: A-102A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Aleksāne
14:00 - 15:30 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
sestd.
02.12.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
04.12.2023
10:30 - 12:45 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: 224A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Una Stāmere
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Artjoms Tupīts
otrd.
05.12.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
15:15 - 16:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Maija Eglīte
trešd.
06.12.2023
11:15 - 14:15 Karioloģija (Nodarbība)
telpa: 209B.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
ceturtd.
07.12.2023
14:00 - 15:30 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
sestd.
09.12.2023
08:00 - 09:30 Vides un aroda veselība (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
11.12.2023
10:30 - 12:45 Periodontoloģijas preklīniskais un klīniskais kurss (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (lielā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Una Stāmere
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Artjoms Tupīts
otrd.
12.12.2023
11:15 - 14:15 Preklīnika zobu protezēšanā III (Nodarbība)
telpa: A-101A.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs; A-101B.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Kārlis Ozoliņš
15:15 - 16:45 Vides un aroda veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Maija Eglīte
ceturtd.
14.12.2023
14:00 - 15:30 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
piektd.
15.12.2023
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Artjoms Tupīts
ceturtd.
04.01.2024
14:00 - 15:30 Neatliekamā medicīna (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
pirmd.
08.01.2024
14:30 - 17:30 Mutes ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Mārtiņš Lauskis