Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SVF Sabiedrības veselība 2. studiju gads

Grupa: SVF2022v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:30 - 10:00 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
10:15 - 11:45 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
29.08.2023
10:00 - 11:30 Sabiedrības veselība (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Lauma Spriņģe
trešd.
30.08.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: Hipokrāta auditorija, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
31.08.2023
09:00 - 10:30 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
10:45 - 12:15 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Vides veselība I (Lekcija - video ieraksts)
Darja Kaļužnaja
13:30 - 15:00 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Lekcija - video ieraksts)
Klāvs Smidrovskis
pirmd.
04.09.2023
08:30 - 10:00 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
10:15 - 11:45 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
05.09.2023
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
trešd.
06.09.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Darja Kaļužnaja
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
07.09.2023
09:00 - 10:30 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
10:45 - 12:15 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Vides veselība I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Reste
13:30 - 15:00 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Lekcija - video ieraksts)
Klāvs Smidrovskis
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
11.09.2023
08:30 - 10:00 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
10:15 - 11:45 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
12.09.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
trešd.
13.09.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Darja Kaļužnaja
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
14.09.2023
09:00 - 10:30 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
10:45 - 12:15 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Vides veselība I (Lekcija - video ieraksts)
Žanna Martinsone
13:30 - 15:00 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Lekcija - video ieraksts)
Klāvs Smidrovskis
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
18.09.2023
08:30 - 10:00 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
10:15 - 11:45 Ievads socioloģijā (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
19.09.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
16:45 - 18:15 Sabiedrības veselība (Lekcija)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Inese Gobiņa
trešd.
20.09.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Darja Kaļužnaja
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 10:30 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
10:45 - 12:15 Ievads socioloģijā (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Inese Stars
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Vides veselība I (Lekcija - video ieraksts)
Ivars Vanadziņš
13:30 - 15:00 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Lekcija - video ieraksts)
Klāvs Smidrovskis
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
25.09.2023
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
26.09.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Laura Isajeva
trešd.
27.09.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
telpa: B-301.telpa, Baložu iela, 14, Rīga, 3.stāvs
Darja Kaļužnaja
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
28.09.2023
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
sestd.
30.09.2023
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
02.10.2023
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
03.10.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Dins Šmits
trešd.
04.10.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
Aneka Kļaviņa
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
05.10.2023
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
17:00 - 18:30 (B) Farmakoloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
sestd.
07.10.2023
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
09.10.2023
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
09.10.2023 - “KOLOKVIJS”;
otrd.
10.10.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
trešd.
11.10.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
Aneka Kļaviņa
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
12.10.2023
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
sestd.
14.10.2023
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
16.10.2023
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
17.10.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
trešd.
18.10.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
Aneka Kļaviņa
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: G-201.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
19.10.2023
17:45 - 20:00 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Margarita Zvonkova
sestd.
21.10.2023
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
23.10.2023
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
24.10.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Irisa Zīle-Velika
trešd.
25.10.2023
11:00 - 13:15 Vides veselība I (Nodarbība)
Aneka Kļaviņa
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
26.10.2023
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
sestd.
28.10.2023
15:30 - 17:00 Mikrobioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Reinis
pirmd.
30.10.2023
14:00 - 15:30 Mikrobioloģija (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Aigars Reinis
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
31.10.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Toms Pulmanis
trešd.
01.11.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
02.11.2023
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
pirmd.
06.11.2023
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
otrd.
07.11.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
trešd.
08.11.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
09.11.2023
13:00 - 16:00 Epidemioloģija (Nodarbība)
telpa: P24.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Solvita Kļaviņa-Makrecka
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
pirmd.
13.11.2023
18:15 - 19:45 Patoloģijas kurss sabiedrības veselības speciālistiem (Nodarbība)
telpa: A-126.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 1.stāvs
Klāvs Smidrovskis
trešd.
15.11.2023
12:00 - 13:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
16.11.2023
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
piektd.
17.11.2023
14:00 - 17:00 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mirdza Kursīte
otrd.
21.11.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Aija Bukova-Žideļūna
trešd.
22.11.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
23.11.2023
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
otrd.
28.11.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
13:30 - 16:30 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P25.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 2.stāvs
Lauma Spriņģe
trešd.
29.11.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
30.11.2023
12:00 - 15:00 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mirdza Kursīte
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
pirmd.
04.12.2023
10:00 - 13:00 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Anda Ķīvīte-Urtāne
otrd.
05.12.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
trešd.
06.12.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-202.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
07.12.2023
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 109 (MT Nr.5).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Margarita Zvonkova
pirmd.
11.12.2023
10:00 - 13:00 Sabiedrības veselība (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Anda Ķīvīte-Urtāne
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
otrd.
12.12.2023
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
trešd.
13.12.2023
14:30 - 16:00 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: 305.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Svetlana Muhejeva
ceturtd.
14.12.2023
17:00 - 19:15 (B) Farmakoloģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Margarita Zvonkova
piektd.
15.12.2023
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
otrd.
02.01.2024
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
trešd.
03.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
piektd.
05.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
pirmd.
08.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
otrd.
09.01.2024
10:00 - 11:30 Matemātiskā statistika I (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Vinita Cauce
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
trešd.
10.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne
piektd.
12.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Lekcija)
Solvita Melne
16:30 - 18:00 (B) Seksuālā veselība un izglītība (Nodarbība)
Solvita Melne