Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

ZF Zobārstniecība 4. studiju gads

Grupa: ZF2020v3

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
trešd.
30.08.2023
14:45 - 16:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija)
Alise Balcere
16:30 - 18:00 Infekcijas slimības (Lekcija - video ieraksts)
Aija Leidere-Reine
piektd.
01.09.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
11:30 - 13:00 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Stāmers
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
04.09.2023
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
otrd.
05.09.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
18:00 - 19:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
05.09.2023 - Videolekcija. Telpa norādīta docētāja vajadzībai, un studentiem, tā neattiecas.;
trešd.
06.09.2023
14:45 - 16:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija)
Alise Balcere
ceturtd.
07.09.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
07.09.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ieva Gavare
piektd.
08.09.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
11:30 - 13:00 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
16:45 - 18:15 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Inguna Grīnvalde
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
otrd.
12.09.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
18:00 - 19:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
12.09.2023 - Videolekcija. Telpa norādīta docētāja vajadzībai, un studentiem, tā neattiecas.;
trešd.
13.09.2023
14:45 - 16:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija)
Alise Balcere
ceturtd.
14.09.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
14.09.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ieva Gavare
piektd.
15.09.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
11:30 - 13:00 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Bāgante
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
16:45 - 18:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Mauliņa
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
otrd.
19.09.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
20.09.2023
14:45 - 16:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija)
Alise Balcere
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
21.09.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Karīna Krūmiņa
piektd.
22.09.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Jankovska
11:30 - 13:00 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Bāgante
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
16:45 - 18:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
otrd.
26.09.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
27.09.2023
14:45 - 16:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija)
Alise Balcere
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
28.09.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
piektd.
29.09.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Gundega Jākobsone
11:30 - 13:00 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Akota
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Maldupa
otrd.
03.10.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
05.10.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Inguna Rence-Bambīte
piektd.
06.10.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Gundega Jākobsone
11:30 - 13:00 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
11:30 - 13:00 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Jānis Millers
otrd.
10.10.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
18:00 - 19:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
10.10.2023 - Videolekcija. Telpa norādīta docētāja vajadzībai, un studentiem, tā neattiecas.;
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
12.10.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
13.10.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Karlīna Kienkas
11:30 - 13:00 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anda Slaidiņa
ceturtd.
19.10.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
19.10.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
20.10.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Daniels Kūms
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
09:45 - 11:15 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Ābeltiņš
11:30 - 13:00 Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anda Slaidiņa
23.10.2023 - Online aktivitāte;
otrd.
24.10.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
25.10.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Monta Madelāne
25.10.2023 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
26.10.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
26.10.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
27.10.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
28.10.2023
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 10:15 Ortodontija I (Nodarbība)
Vladislava Zagorska
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Maldupa
otrd.
31.10.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
01.11.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
Māris Liepiņš
01.11.2023 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
02.11.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
02.11.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
03.11.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
sestd.
04.11.2023
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 10:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
Gundars Lācis
06.11.2023 - 06.11. - PSKUS A korpuss. Pulcēties 1.stāva vestibilā.;
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Maldupa
06.11.2023 - Online aktivitāte;
otrd.
07.11.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
08.11.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Anna Ivanova
ceturtd.
09.11.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
09.11.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
10.11.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
pirmd.
13.11.2023
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anda Slaidiņa
13.11.2023 - Online aktivitāte;
otrd.
14.11.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
15.11.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
Normunds Sūna
15.11.2023 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
16.11.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
16.11.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
17.11.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Una Soboļeva
otrd.
21.11.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
22.11.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Vanaga
22.11.2023 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
23.11.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
23.11.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
24.11.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Pauls Vītols
pirmd.
27.11.2023
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība)
telpa: D.Kalveļa (mazā).telpa, Dzirciema iela, 20, k-2, Rīga, 1.stāvs
Anda Slaidiņa
otrd.
28.11.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
29.11.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Gunta Stūre
29.11.2023 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
30.11.2023
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
30.11.2023 - Kad nodarbības notiek Avicennas kab., lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz auditoriju 3.st., lai izvairītos no liekas trokšņošanas, tā kā 3.stāva blakus kabinetos tiek pieņemti pacienti. 26.10. un 2.11. patstāvīgie darbi – nodarbības klātienē nenotiek.;
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
01.12.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Rihards Lācis
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 10:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Guntis Karelis
04.12.2023 - 06.11. - PSKUS A korpuss. Pulcēties 1.stāva vestibilā.;
otrd.
05.12.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
06.12.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
ceturtd.
07.12.2023
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
piektd.
08.12.2023
08:00 - 11:00 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Rihards Lācis
otrd.
12.12.2023
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
13.12.2023
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Anna Žilde
13.12.2023 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
14.12.2023
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
otrd.
02.01.2024
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
trešd.
03.01.2024
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane
13:00 - 15:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Iveta Ozere
03.01.2024 - 25.10. - attālināti tiešsaistē;
ceturtd.
04.01.2024
11:15 - 14:15 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226B.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Ksenija Siliņa
pirmd.
08.01.2024
08:00 - 10:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Gunta Stūre
08.01.2024 - 06.11. - PSKUS A korpuss. Pulcēties 1.stāva vestibilā.;
trešd.
10.01.2024
09:00 - 12:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ina Freimane