Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 1. studiju gads

Grupa: MF2023v14

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
ceturtd.
31.08.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
piektd.
01.09.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
02.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:30 - 13:00 Medicīniskā fizika (Lekcija - video ieraksts)
Andris Mikulis
14:00 - 15:30 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Lekcija - video ieraksts)
Ivars Vanadziņš
17:00 - 18:30 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
04.09.2023
15:30 - 17:45 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
04.09.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
05.09.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
piektd.
08.09.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
09.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
14:00 - 15:30 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Lekcija - video ieraksts)
Ivars Vanadziņš
17:00 - 18:30 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
11.09.2023
15:30 - 17:45 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
11.09.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
12.09.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
trešd.
13.09.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-304.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
14.09.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
15.09.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
16.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
17:00 - 18:30 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
18.09.2023
15:30 - 17:45 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
18.09.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
19.09.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
22.09.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
23.09.2023
08:00 - 08:45 Medicīniskā ķīmija (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Haļitovs
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
17:00 - 18:30 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
25.09.2023
15:30 - 17:45 Pirmā palīdzība un civilā aizsardzība (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Edgars Prozorovskis
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
25.09.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
26.09.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
trešd.
27.09.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-304.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
29.09.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vētra
17:00 - 18:30 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
02.10.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
02.10.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
03.10.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
03.10.2023 - Nepieciešams USG;
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
06.10.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
07.10.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Dzintra Kažoka
17:00 - 18:30 Bioētika (Lekcija - video ieraksts)
Uldis Vēgners
pirmd.
09.10.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
09.10.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
10.10.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
trešd.
11.10.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-211.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
13.10.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
14.10.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Dzintra Kažoka
pirmd.
16.10.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
16.10.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
17.10.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
ceturtd.
19.10.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
20.10.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
21.10.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Silvija Umbraško
pirmd.
23.10.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
23.10.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
24.10.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Vanags
trešd.
25.10.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-304.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
26.10.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Vita Vīksne
10:45 - 12:15 Medicīnas terminoloģija angļu valodā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: B-408.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Tatjana Zakutajeva
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
27.10.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
28.10.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Silvija Umbraško
pirmd.
30.10.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
30.10.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
31.10.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
ceturtd.
02.11.2023
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
03.11.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
04.11.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
pirmd.
06.11.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
06.11.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
07.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Vesperis
07.11.2023 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
trešd.
08.11.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-304.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
09.11.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
10.11.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
11.11.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
pirmd.
13.11.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
13.11.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
14.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: 2.audit. (Grindeļa).telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Daiga Dupate
14.11.2023 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
ceturtd.
16.11.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
12:30 - 14:00 Bioētika (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vija Sīle
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
17.11.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
otrd.
21.11.2023
09:45 - 11:15 Medicīniskā fizika (Nodarbība)
telpa: 136A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aleksandrs Mičko
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Vesperis
21.11.2023 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
trešd.
22.11.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-304.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
23.11.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
15:00 - 16:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Andris Čakstiņš
23.11.2023 - 3D printēšana;
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
24.11.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
25.11.2023
09:45 - 11:15 Molekulārā un šūnu bioloģija (Lekcija - video ieraksts)
Zanda Daneberga
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
pirmd.
27.11.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
27.11.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
28.11.2023
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: RSU Anatomijas muz..telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Muzejs, Rīga, 2.stāvs
Ieva Lībiete
28.11.2023 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
ceturtd.
30.11.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
15:00 - 16:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Dzintra Kažoka
30.11.2023 - 3D printēšana;
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
01.12.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
sestd.
02.12.2023
11:45 - 13:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Edelmers
pirmd.
04.12.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
04.12.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
05.12.2023
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Juris Salaks
05.12.2023 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
trešd.
06.12.2023
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Rudīte Koka
ceturtd.
07.12.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
15:00 - 16:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Andris Čakstiņš
07.12.2023 - 3D printēšana;
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
piektd.
08.12.2023
11:15 - 14:15 Medicīniskā ķīmija (Nodarbība)
telpa: A-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Irina Kazuša
pirmd.
11.12.2023
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
11.12.2023 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
12.12.2023
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Maija Pozemkovska
12.12.2023 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
ceturtd.
14.12.2023
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
15:00 - 16:30 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 309.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Andris Čakstiņš
14.12.2023 - 3D printēšana;
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
otrd.
02.01.2024
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Maija Pozemkovska
02.01.2024 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
trešd.
03.01.2024
15:30 - 17:45 Molekulārā un šūnu bioloģija (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Vilnis Šķipars
18:45 - 20:15 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
03.01.2024 - attālinātā tiešsaiste;
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins
pirmd.
08.01.2024
18:30 - 20:00 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Demolab)
Arta Grabčika
08.01.2024 - attālinātā tiešsaiste;
otrd.
09.01.2024
15:45 - 17:15 Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsture (Nodarbība)
telpa: P11.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Rīga, 1.stāvs
Maija Pozemkovska
09.01.2024 - Please dress according to the weather, lesson 07.11 and 08.11.2023 will be held outdoors;
ceturtd.
11.01.2024
09:00 - 10:30 Medicīnas terminoloģija latīņu valodā (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vita Vīksne
17:15 - 18:45 Cilvēka anatomija, t.sk. preparēšanas kurss (Nodarbība)
telpa: 311.telpa, Kronvalda bulvāris, 9, Anatomikums, Rīga, 3.stāvs
Ričards Gurins