Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 5. studiju gads

Grupa: MF2019v6

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Kļims Ļeoņenko
otrd.
29.08.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Linards Rēdmanis
20:00 - 20:45 Pneimonoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
29.08.2023 - Video lekcija e-studijās.;
trešd.
30.08.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Kļims Ļeoņenko
20:00 - 21:30 Klīniskā rehabilitoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aivars Vētra
ceturtd.
31.08.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Kļims Ļeoņenko
20:00 - 21:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
piektd.
01.09.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Sanda Siliņa
20:00 - 21:30 Uroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vilnis Lietuvietis
sestd.
02.09.2023
11:30 - 13:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
13:15 - 14:45 Bērnu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Pētersons
15:00 - 16:30 Pediatrijas pamati II (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
pirmd.
04.09.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Ivars Kukulis
otrd.
05.09.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Inese Tikmere
trešd.
06.09.2023
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Bērziņš
20:00 - 21:30 Klīniskā rehabilitoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aivars Vētra
ceturtd.
07.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Aleksandra Rudzāte
20:00 - 21:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
piektd.
08.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Aleksandra Rudzāte
20:00 - 21:30 Uroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vilnis Lietuvietis
sestd.
09.09.2023
11:30 - 13:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Alvis Melderis
13:15 - 14:45 Bērnu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Pētersons
15:00 - 16:30 Pediatrijas pamati II (Lekcija - video ieraksts)
Elizabete Cebura
pirmd.
11.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Aleksandra Rudzāte
20:00 - 21:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
otrd.
12.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 2.stāvs
Valda Staņēviča
trešd.
13.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 2.stāvs
Valda Staņēviča
20:00 - 20:45 Onkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Kudaba
ceturtd.
14.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 2.stāvs
Valda Staņēviča
20:00 - 21:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
piektd.
15.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Jevgēnija Petruhina
20:00 - 21:30 Uroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vilnis Lietuvietis
sestd.
16.09.2023
11:30 - 13:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
13:15 - 14:45 Bērnu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Pētersons
15:00 - 16:30 Pediatrijas pamati II (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Derkevica
pirmd.
18.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Mareks Marčuks
otrd.
19.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Balode
trešd.
20.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Balode
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Balode
piektd.
22.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Balode
sestd.
23.09.2023
11:30 - 13:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
13:15 - 14:45 Bērnu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Pētersons
15:00 - 16:30 Pediatrijas pamati II (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Lubaua
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Balode
otrd.
26.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Balode
trešd.
27.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Balode
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Balode
piektd.
29.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Balode
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
09:45 - 11:15 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
11:30 - 13:00 Uroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vilnis Lietuvietis
13:15 - 14:45 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Zeiza
15:00 - 16:30 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Zeiza
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Balode
otrd.
03.10.2023
13:00 - 15:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Balode
trešd.
04.10.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
ceturtd.
05.10.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
piektd.
06.10.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
pirmd.
09.10.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
otrd.
10.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Ozoliņa
trešd.
11.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dzintars Mozgis
piektd.
13.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dzintars Mozgis
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Ozoliņa
otrd.
17.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aigars Lācis
17.10.2023 - Asinsvadu ķirurģija;
trešd.
18.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aigars Lācis
18.10.2023 - Asinsvadu ķirurģija;
ceturtd.
19.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aigars Lācis
19.10.2023 - Asinsvadu ķirurģija;
piektd.
20.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Pāvulāns
pirmd.
23.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Fokins
otrd.
24.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Fokins
trešd.
25.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Fokins
ceturtd.
26.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Opincāns
piektd.
27.10.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Pāvulāns
pirmd.
30.10.2023
09:00 - 11:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Gunta Purkalne
30.10.2023 - O1;
otrd.
31.10.2023
09:00 - 11:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Gunta Purkalne
31.10.2023 - O2;
trešd.
01.11.2023
09:00 - 11:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Gunta Purkalne
01.11.2023 - O3;
ceturtd.
02.11.2023
09:00 - 11:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Gunta Purkalne
02.11.2023 - O4;
piektd.
03.11.2023
09:00 - 11:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Gunta Purkalne
03.11.2023 - O5;
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Zemītis
otrd.
07.11.2023
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Zemītis
trešd.
08.11.2023
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Zemītis
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Zemītis
piektd.
10.11.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 4.stāvs
Inese Mihailova
pirmd.
13.11.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Rasa Insberga
otrd.
14.11.2023
10:00 - 13:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ieva Nokalna
trešd.
15.11.2023
13:00 - 16:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Lapiņa
ceturtd.
16.11.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-308.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Zita Krūmiņa
piektd.
17.11.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ieva Grīnfelde
otrd.
21.11.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 4.stāvs
Inese Mihailova
trešd.
22.11.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Marija Roddate
ceturtd.
23.11.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Astra Zviedre
piektd.
24.11.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Sandra Ozoliņa
pirmd.
27.11.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Daila Pugačevska
otrd.
28.11.2023
09:00 - 11:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Anete Rozentālberga
28.11.2023 - BKK-002 simulācijas bērnu ķirurģija, prasme - brūču ķirurģiska apstrāde, B1 simulāciju aprīkojums;
pirmd.
04.12.2023
12:00 - 14:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Inga Vikmane
04.12.2023 - 12:00 - 14:15. *P1. Elpošanas sistēmas un farmakoloģijas objektīvas izmeklēšanas un funkcionālās diagnostikas metodes (* Nepieciešams uzstādīts spirometrs + uzgaļu kaste.) ''+'' Kristīne Krūmiņa, 040905@rsu.edu.lv no MF2019v9 grupas;
otrd.
05.12.2023
12:00 - 14:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Vikmane
05.12.2023 - 12:00 - 14:15. P2. Astma – definīcija, patoģenēze, riska faktori, klīniskās pazīmes, diagnostika un ārstēšana.;
trešd.
06.12.2023
12:00 - 14:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Vikmane
06.12.2023 - 12:00 - 14:15. P3. Hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS) – definīcija, patoģenēze, riska faktori, klīniskās pazīmes, diagnostika un ārstēšana.;
ceturtd.
07.12.2023
12:00 - 14:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Vikmane
07.12.2023 - 12:00 - 14:15. P4. Endoskopisko metožu izmantošana plaušu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Hemoptīze – definīcija, etioloģija, diagnostika un ārstēšana.;
piektd.
08.12.2023
16:00 - 18:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Darija Logvinova, Anastasija Zaičenko
08.12.2023 - 16:00 - 18:15. Anniņmuižas bulvāris 26a. P5. Elpošanas mazspēja – definīcija, patoģenēze, klīniskās pazīmes, diagnostika un ārstēšana. ''-'' Jeļizaveta Kolosovska, 024960@rsu.edu.lv ''+'' Anna Paula Spriedēja, 040816@rsu.edu.lv no MF2019v2 "+'' Anastasija Ševčenko, 040335@rsu.edu.lv no MF2019v2;
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Aivars Vētra
otrd.
12.12.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Illa Mihejeva
trešd.
13.12.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Illa Mihejeva
ceturtd.
14.12.2023
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Gunta Kristapsone
sestd.
16.12.2023
15:00 - 16:30 (B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Linda Kokaine
otrd.
02.01.2024
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Inta Liepniece-Karele
02.01.2024 - Vadlīnijas un inovācijas audu izmeklējumos onkoloģijā.;
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
15:00 - 16:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem tas neattiecas.;
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem tas neattiecas.;
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Logina
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Logina
16:45 - 18:15 (B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Logina
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Logina
trešd.
03.01.2024
12:30 - 15:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Rota Vēciņa
03.01.2024 - 1. Kaulu lūzumu konservatīvās ārstēšanas metodes.;
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
15:00 - 16:30 (B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
03.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem tas neattiecas.;
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
03.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem tas neattiecas.;
(B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Inga Lāce
ceturtd.
04.01.2024
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
04.01.2024 - Onkoloģisko slimību diagnostikas un terapijas izraisītās endokrīnās patoloģijas.;
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Inga Lāce
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
15:00 - 16:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
(B) Pre-klīniskā ortopēdija (Lekcija)
Ruta Jakušonoka
04.01.2024 - 1. Jaunākās metodes ortopēdisku traumu ārstēšanā;
(B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kalvis Pastars
(B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Rita Ničiporuka
piektd.
05.01.2024
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Šilovs
05.01.2024 - Diagnostiskās radioloģijas loma onkoloģisko slimību diagnostikā.;
12:30 - 15:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Justs Sauka
05.01.2024 - 2. Kaulu lūzumu osteosintēze.;
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: Ebela auditorija, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 5.stāvs
Inga Ziemele
15:00 - 16:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Lekcija)
Andris Jumtiņš
05.01.2024 - 2. Jaunākās metodes ortopēdisku saslimšanu ārstēšanā;
(B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija)
Aldis Rozenblats
(B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
pirmd.
08.01.2024
12:30 - 14:45 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Elīna Liepiņa
08.01.2024 - Krūts vēža diagnostikas un terapijas pamatprincipi.;
13:00 - 16:00 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 303.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Modris Ciems
08.01.2024 - Nepieciešams artroskopijas simulators. 3. Lielo locītavu artroskopija.;
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Gunta Laizāne
15:00 - 16:30 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Ija Lisovaja
08.01.2024 - pasn. L.Līdaka;
(B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Madara Tirzīte
08.01.2024 - Video lekcija e-studijās. "Smēķējošs pacients – kā rīkoties?";
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
otrd.
09.01.2024
09:00 - 11:15 (B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Inga Ziemele
12:00 - 14:15 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Elīna Liepiņa
09.01.2024 - Ļaundabīgo audzēju epidemioloģija.;
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
12:00 - 15:00 (B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
09.01.2024 - 1.Nodarbība “Ķirurģiskais šuvju materiāls. Mehāniskie šuvēji. Modernās hemostāzes metodes.”;
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
15:00 - 16:30 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Andra Krūmiņa
09.01.2024 - Video lekcija e-studijās. "Hroniskas obstruktīvas plaušu slimības sistēmiskās izpausmes.";
(B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija)
Ieva Bāgante
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
trešd.
10.01.2024
09:00 - 11:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
11:00 - 13:15 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ellen Kristina Maria Gemzell Danielsson
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ellen Kristina Maria Gemzell Danielsson
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
12:00 - 14:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12:00 - 15:00 (B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
10.01.2024 - 2.Nodarbība “Šūšanas iemaņu apgūšana;
(B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
10.01.2024 - Kolokvijs (pacienta interpretācija).;
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
(B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
14:00 - 16:15 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Elīna Sīviņa
10.01.2024 - Resnās un taisnās zarnas ļaundabīgi audzēji - etioloģija, diagnostika un ārstēšana.;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Inga Ziemele
15:00 - 16:30 (B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija)
Ieva Bāgante
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Laura Rācene
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
15:00 - 18:00 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 8.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Rūdolfs Vilde
10.01.2024 - Sākums 15:00. "Klepus diferenciāldiagnostika.";
ceturtd.
11.01.2024
08:00 - 11:00 (B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
09:00 - 11:15 (B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
11:00 - 13:15 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ellen Kristina Maria Gemzell Danielsson
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ellen Kristina Maria Gemzell Danielsson
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Gunta Laizāne
12:00 - 14:15 (B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
12:00 - 15:00 (B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 303.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Pavloviča
11.01.2024 - 3.Nodarbība “Laparoskopiskās ķirurģijas principi un tehnika.”;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
15:00 - 16:30 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Lazdāne
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
piektd.
12.01.2024
09:00 - 11:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Inga Ziemele
12:00 - 14:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Ināra Miltiņa
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12:00 - 15:00 (B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 303.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Pavloviča
12.01.2024 - 4.Nodarbība “Laparoskopiskās ķirurģijas iemaņu apgūšana.”;
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Artjoms Špaks
12.01.2024 - Plaušu ļaundabīgo audzēju diferenciāldiagnostikas un terapijas pamatprincipi.;
13:00 - 16:00 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andra Krūmiņa
12.01.2024 - "Invazīvā pneimonoloģija." MITC darbiniekiem, lūdzu sagatavot punkcijas komplektu.;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
(B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
16:00 - 19:00 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Madara Tirzīte
12.01.2024 - "Plaušu slimnieku paliatīvā aprūpe.";
18:00 - 21:00 (B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Anna Ivanova