Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

RFE Ergoterapija 2. studiju gads

Grupa: RFE2022v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:30 - 11:30 Ergoterapija pediatrijā (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Elza Sebre
11.09.2023 - 18.09.2023
02.10.2023 - 09.10.2023
30.10.2023 - 13.11.2023
11.12.2023
08.01.2024
otrd.
08:00 - 10:15 Farmakoloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 105 (MT Nr.2).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Sergejs Mihailovs
19.09.2023 - 17.10.2023
24.10.2023
31.10.2023 - 14.11.2023
08:30 - 10:45 Bērnu traumatoloģija un ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Jānis Upenieks
21.11.2023 - 12.12.2023
11:30 - 13:00 Pediatrija (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Anna Beate Apsīte
24.10.2023 - 28.11.2023
14:30 - 16:45 Konceptuālie prakses modeļi (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Anna Golubeva
07.11.2023
16:30 - 18:45 Konceptuālie prakses modeļi (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ieva Jēkabsone
24.10.2023 - 31.10.2023
14.11.2023 - 12.12.2023
02.01.2024 - 09.01.2024
trešd.
08:15 - 10:30 Farmakoloģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Sergejs Mihailovs
22.11.2023
08:30 - 11:30 Ergoterapija pediatrijā (Nodarbība)
telpa: 409.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Elza Sebre
29.11.2023 - 13.12.2023
12:30 - 15:30 Nodarbe un kultūrvide (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Ieva Jēkabsone
01.11.2023
08.11.2023
15.11.2023 - 13.12.2023
03.01.2024
ceturtd.
08:00 - 11:00 Ergoterapija pediatrijā (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Solvita Ķerve
26.10.2023
23.11.2023
08:45 - 10:15 Bērnu traumatoloģija un ortopēdija (Lekcija)
Jānis Upenieks
09.11.2023 - 16.11.2023
09:00 - 12:00 Ergoterapija pediatrijā (Nodarbība)
telpa: 409.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Solvita Ķerve
19.10.2023
13:45 - 16:00 Konceptuālie prakses modeļi (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Markova
16.11.2023
14:30 - 16:45 Konceptuālie prakses modeļi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ieva Jēkabsone
26.10.2023 - 09.11.2023
23.11.2023 - 14.12.2023
04.01.2024 - 11.01.2024
piektd.
08:30 - 11:30 Ergoterapija pediatrijā (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Elza Sebre
05.01.2024 - 12.01.2024
08:45 - 11:45 Ergoterapija pediatrijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Madara Miķelsone
24.11.2023
09:00 - 10:30 Ergoterapija pediatrijā (Lekcija)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Elza Sebre
20.10.2023
20.10.2023 - Vieslekcija "Pielāgotās fiziskās aktivitātes un universālais dizains";
sestd.
10:30 - 12:00 Farmakoloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
09.09.2023
13:15 - 14:45 Ergoterapija pediatrijā (Lekcija - video ieraksts)
Elza Sebre
09.09.2023 - 16.09.2023
07.10.2023 - 14.10.2023
28.10.2023 - 11.11.2023
25.11.2023 - 02.12.2023
15:00 - 17:15 Pediatrija (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
09.09.2023 - 21.10.2023
17:30 - 19:00 Konceptuālie prakses modeļi (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Jēkabsone
30.09.2023 - 11.11.2023
25.11.2023 - 09.12.2023