Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 3. studiju gads

Grupa: ASNMF2021z10

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
otrd.
29.08.2023
13:00 - 15:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Madara Miķelsone
15:30 - 17:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Madara Miķelsone
trešd.
30.08.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
30.08.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
20:00 - 21:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
ceturtd.
31.08.2023
10:30 - 12:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Madara Miķelsone
15:30 - 17:00 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
piektd.
01.09.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
01.09.2023 - Kolokvijs;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 08:45 Radioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Matīss Breikšs
08:45 - 09:30 Radioloģijas pamati (Lekcija - video ieraksts)
Matīss Breikšs
pirmd.
04.09.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
11:00 - 13:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: G-204D.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Madara Miķelsone
13:30 - 15:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: G-204D.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Madara Miķelsone
otrd.
05.09.2023
13:00 - 15:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Madara Miķelsone
15:30 - 17:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: B-209.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Madara Miķelsone
trešd.
06.09.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
06.09.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
20:00 - 21:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
ceturtd.
07.09.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Birdina-Sarāne
07.09.2023 - Musculoskeletal radiology;
15:30 - 17:00 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
18:30 - 20:00 Reimatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anda Kadiša
piektd.
08.09.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
08.09.2023 - Kolokvijs;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
09:30 - 11:00 Reimatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Anda Kadiša
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
trešd.
13.09.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
13.09.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
20:00 - 21:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
ceturtd.
14.09.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Birdina-Sarāne
14.09.2023 - Neuroradiology;
15:30 - 17:00 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
piektd.
15.09.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
15.09.2023 - Kolokvijs;
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
10:00 - 11:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
11:30 - 13:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
13:00 - 14:30 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
14:30 - 16:00 (B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
(B) Veselīga uztura gatavošana (Lekcija - video ieraksts)
Eva Kataja
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
otrd.
19.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Madara Miķelsone
trešd.
20.09.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
20.09.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
20:00 - 21:30 Patoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Štrumfa
ceturtd.
21.09.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Zane Zarembo
21.09.2023 - Spine radiology.;
15:30 - 17:00 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
(B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
piektd.
22.09.2023
10:00 - 12:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Madara Miķelsone
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
22.09.2023 - Kolokvijs;
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 (B) Ārprāta antropoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bule
25.09.2023 - colloquium;
otrd.
26.09.2023
14:00 - 17:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Anastasija Dergunova-Zimina
26.09.2023 - 1.Topic - Basic requirements for hygiene and anti-epidemic measures in a healthcare institution. (26.09.) 3.Topic - Basic procedures related to the digestive system. (10.10.) 5.Topic - Medication administration - insertion of peripheral venous catheter; i/v injections. (17.10.) 7.Topic - Urogenital system (24.10.);
17:00 - 20:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Anastasija Dergunova-Zimina
26.09.2023 - 2.Topic - Vital signs. (26.09.) 4.Topic - Medication administration - i/c, s/c, i/m. (10.10.) 6.Topic - Laboratory tests (blood, urine, stool, and sputum), sample collection and transportation conditions. (17.10.) 8.Topic - Urogenital system (24.10.);
trešd.
27.09.2023
08:30 - 10:00 Reimatoloģija (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Mihails Tarasovs
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
27.09.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
ceturtd.
28.09.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Gagarina
28.09.2023 - Chest and cardiovascular radiology.;
15:30 - 17:00 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
piektd.
29.09.2023
08:00 - 10:15 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A209.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 2.stāvs
Madara Miķelsone
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
29.09.2023 - Kolokvijs;
pirmd.
02.10.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
15:45 - 18:00 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Madara Miķelsone
trešd.
04.10.2023
08:30 - 10:00 Reimatoloģija (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Jūlija Zepa
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
04.10.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
ceturtd.
05.10.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Toms Klinovičs
05.10.2023 - Gastrointestinal and abdominal radiology.;
15:30 - 17:00 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
05.10.2023 - Lesson will be held in Zoom.;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
05.10.2023 - Lesson will be held in Zoom.;
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
(B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
15:30 - 18:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
17:15 - 18:45 (B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
05.10.2023 - Lesson will be held in Zoom.;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
05.10.2023 - Lesson will be held in Zoom.;
piektd.
06.10.2023
08:00 - 09:30 Reimatoloģija (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Jūlija Zepa
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
06.10.2023 - Kolokvijs;
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
otrd.
10.10.2023
14:00 - 17:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 106.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Anastasija Dergunova-Zimina
10.10.2023 - 1.Topic - Basic requirements for hygiene and anti-epidemic measures in a healthcare institution. (26.09.) 3.Topic - Basic procedures related to the digestive system. (10.10.) 5.Topic - Medication administration - insertion of peripheral venous catheter; i/v injections. (17.10.) 7.Topic - Urogenital system (24.10.);
17:00 - 20:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 106.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Anastasija Dergunova-Zimina
10.10.2023 - 2.Topic - Vital signs. (26.09.) 4.Topic - Medication administration - i/c, s/c, i/m. (10.10.) 6.Topic - Laboratory tests (blood, urine, stool, and sputum), sample collection and transportation conditions. (17.10.) 8.Topic - Urogenital system (24.10.);
trešd.
11.10.2023
08:00 - 09:30 Reimatoloģija (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Jūlija Zepa
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
11.10.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
ceturtd.
12.10.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Gagarina
12.10.2023 - Urological, gynaecological and obstetric radiology.;
15:30 - 17:00 (B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-512.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
15:30 - 18:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
19:00 - 20:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
piektd.
13.10.2023
08:00 - 09:30 Reimatoloģija (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Jūlija Zepa
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
13.10.2023 - Kolokvijs;
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
otrd.
17.10.2023
14:00 - 17:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Paula Zviedre
17.10.2023 - 1.Topic - Basic requirements for hygiene and anti-epidemic measures in a healthcare institution. (26.09.) 3.Topic - Basic procedures related to the digestive system. (10.10.) 5.Topic - Medication administration - insertion of peripheral venous catheter; i/v injections. (17.10.) 7.Topic - Urogenital system (24.10.);
17:00 - 20:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Paula Zviedre
17.10.2023 - 2.Topic - Vital signs. (26.09.) 4.Topic - Medication administration - i/c, s/c, i/m. (10.10.) 6.Topic - Laboratory tests (blood, urine, stool, and sputum), sample collection and transportation conditions. (17.10.) 8.Topic - Urogenital system (24.10.);
trešd.
18.10.2023
08:30 - 10:00 Reimatoloģija (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Jūlija Zepa
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
18.10.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
ceturtd.
19.10.2023
08:15 - 09:45 Radioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
19.10.2023 - Interventional radiology.;
15:30 - 17:00 (B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Kataja
19.10.2023 - Lesson will be held in Zoom.;
(B) Veselīga uztura gatavošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Kataja
19.10.2023 - Lesson will be held in Zoom.;
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Medicīnas terminoloģija latviešu valodā ārvalstu studentiem (Nodarbība)
telpa: B-406.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Inga Kaija
15:30 - 17:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
15:30 - 18:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
19:00 - 20:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
piektd.
20.10.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
20.10.2023 - Kolokvijs;
sestd.
21.10.2023
09:45 - 11:15 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Lekcija - video ieraksts)
Valdis Ģībietis
15:00 - 16:30 (B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
21.10.2023 - Videolekcijas. Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem, tas neattiecas.;
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
21.10.2023 - Videolekcijas. Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem, tas neattiecas.;
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
otrd.
24.10.2023
14:00 - 17:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Anastasija Dergunova-Zimina
24.10.2023 - 1.Topic - Basic requirements for hygiene and anti-epidemic measures in a healthcare institution. (26.09.) 3.Topic - Basic procedures related to the digestive system. (10.10.) 5.Topic - Medication administration - insertion of peripheral venous catheter; i/v injections. (17.10.) 7.Topic - Urogenital system (24.10.);
17:00 - 20:00 Klīniskā aprūpe un simulācijas (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Anastasija Dergunova-Zimina
24.10.2023 - 2.Topic - Vital signs. (26.09.) 4.Topic - Medication administration - i/c, s/c, i/m. (10.10.) 6.Topic - Laboratory tests (blood, urine, stool, and sputum), sample collection and transportation conditions. (17.10.) 8.Topic - Urogenital system (24.10.);
trešd.
25.10.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
25.10.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
ceturtd.
26.10.2023
15:30 - 17:00 (B) Ārprāta antropoloģija (Nodarbība)
telpa: B-514.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
15:30 - 17:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
15:30 - 18:30 (B) Zāļu formas (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 3.stāvs
Oxana Brante
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
19:00 - 20:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
piektd.
27.10.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
27.10.2023 - Kolokvijs;
sestd.
28.10.2023
15:00 - 16:30 (B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
28.10.2023 - Videolekcijas. Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem, tas neattiecas.;
(B) Ģimenes veselība (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Smilte-Breča
28.10.2023 - Videolekcijas. Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem, tas neattiecas.;
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
otrd.
31.10.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Ozoliņš
trešd.
01.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
01.11.2023 - Kolokvijs;
15:30 - 17:45 Iekšķīgās slimības (Kardioloģija) (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Evija Knoka
ceturtd.
02.11.2023
15:30 - 17:00 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
15:30 - 17:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
19:00 - 20:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
piektd.
03.11.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bule
03.11.2023 - kolokvijs;
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
03.11.2023 - Kolokvijs;
sestd.
04.11.2023
15:00 - 16:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
06.11.2023 - "Kolokvijs";
otrd.
07.11.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Normunds Sikora
trešd.
08.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
08.11.2023 - Kolokvijs;
ceturtd.
09.11.2023
15:30 - 17:00 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
(B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
15:30 - 17:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Daria Chub
16:15 - 17:45 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:00 - 19:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
19:00 - 20:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
piektd.
10.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-202 (Konf.zāle).telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 2.stāvs
Ivanda Franckeviča
10.11.2023 - Kolokvijs;
sestd.
11.11.2023
15:00 - 16:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 108 (MT Nr.4).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
13.11.2023 - "Kolokvijs";
otrd.
14.11.2023
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Normunds Sikora
trešd.
15.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
15.11.2023 - Kolokvijs;
ceturtd.
16.11.2023
10:30 - 12:45 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība)
telpa: 103 (MT nr.1).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Bule
15:30 - 17:00 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
15:30 - 17:45 (B) Padziļināta fizikālā izmeklēšana (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Daria Chub
16:15 - 17:45 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:00 - 19:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
19:00 - 20:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
piektd.
17.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
17.11.2023 - Kolokvijs;
otrd.
21.11.2023
13:00 - 15:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Pāvils Plūme
21.11.2023 - MITC Vietējā anestēzija. Šuvju veidi un materiāls.;
trešd.
22.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
22.11.2023 - Kolokvijs;
ceturtd.
23.11.2023
15:30 - 17:00 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
(B) Veselības vingrošana (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
16:15 - 17:45 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:00 - 19:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
piektd.
24.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
24.11.2023 - Kolokvijs;
sestd.
25.11.2023
08:00 - 10:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
10:30 - 12:45 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
16:45 - 18:15 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
19:00 - 21:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 10:15 Farmakoloģija un Toksikoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksandra Bule
27.11.2023 - kolokvijs;
14:00 - 16:15 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Pavloviča
otrd.
28.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
09:45 - 11:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
16:30 - 18:45 Ķirurģijas pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Vadims Suhorukovs
trešd.
29.11.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
29.11.2023 - Kolokvijs;
ceturtd.
30.11.2023
17:00 - 19:15 (B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
(B) Ģimenes veselība (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Agnese Miksone
17:30 - 19:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
18:00 - 19:30 (B) Krievu valodas pamati medicīnā (Nodarbība)
telpa: B-402.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 4.stāvs
Svetlana Muhejeva
piektd.
01.12.2023
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
01.12.2023 - Kolokvijs;
sestd.
02.12.2023
08:00 - 10:15 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
10:30 - 12:45 (B) Medicīniskās aparatūras un nanotehnoloģiju fizika I (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Kosmača
15:00 - 16:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
trešd.
03.01.2024
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
03.01.2024 - Kolokvijs;
ceturtd.
04.01.2024
15:30 - 17:00 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
17:15 - 18:45 (B) Kardiotrenažieri un spēka trenažieri (Nodarbība)
telpa: 031.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs; 033.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Uģis Ciematnieks
piektd.
05.01.2024
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-305.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Ivanda Franckeviča
05.01.2024 - Kolokvijs;
pirmd.
08.01.2024
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ivanda Franckeviča
08.01.2024 - "Kolokvijs";
otrd.
09.01.2024
17:00 - 18:30 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ivanda Franckeviča
09.01.2024 - "Kolokvijs";
trešd.
10.01.2024
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ivanda Franckeviča
10.01.2024 - Kolokvijs;
piektd.
12.01.2024
13:15 - 14:45 Patoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ivanda Franckeviča
12.01.2024 - Kolokvijs;
trešd.
17.01.2024
13:00 - 15:00 Reimatoloģija (Eksāmens)
17.01.2024 - Centrally organized exam in RSU computer classes.;