Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

LFMZFb Māszinības 2. studiju gads

Grupa: LFMZFb2022v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
17:15 - 18:45 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
otrd.
29.08.2023
19:00 - 20:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Lekcija - video ieraksts)
Dina Berloviene
20:45 - 22:15 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Lekcija - video ieraksts)
Dina Berloviene
sestd.
02.09.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Pavlovičs
10:00 - 11:30 Pacientu un darba vides drošība (Lekcija - video ieraksts)
Eva Cela
15:15 - 16:45 Farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
17:15 - 18:45 Iekšķīgās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Larisa Umnova
pirmd.
04.09.2023
19:00 - 20:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Lekcija - video ieraksts)
Inta Višņevska
otrd.
05.09.2023
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
trešd.
06.09.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
14:00 - 15:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inta Višņevska
20:00 - 21:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
21:30 - 23:00 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
ceturtd.
07.09.2023
16:00 - 17:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
piektd.
08.09.2023
14:00 - 15:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
Solvita Smilgzieda
sestd.
09.09.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Pavlovičs
10:00 - 11:30 Pacientu un darba vides drošība (Lekcija - video ieraksts)
Eva Cela
15:15 - 16:45 Farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
17:15 - 18:45 Iekšķīgās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Larisa Umnova
19:00 - 20:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Lekcija - video ieraksts)
Eva Cela
otrd.
12.09.2023
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
trešd.
13.09.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
19:30 - 21:00 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
21:00 - 22:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
piektd.
15.09.2023
14:00 - 15:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
Solvita Smilgzieda
sestd.
16.09.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Pavlovičs
15:15 - 16:45 Farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
17:15 - 18:45 Iekšķīgās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Larisa Umnova
pirmd.
18.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Ausma Elza Trumpika
otrd.
19.09.2023
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
trešd.
20.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Ausma Elza Trumpika
19:15 - 20:45 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
20:45 - 22:15 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
piektd.
22.09.2023
10:00 - 11:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
11:30 - 13:00 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
14:00 - 15:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
Solvita Smilgzieda
sestd.
23.09.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Pavlovičs
10:00 - 11:30 Pacientu un darba vides drošība (Lekcija - video ieraksts)
Svetlana Lakiša
15:15 - 16:45 Farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
17:15 - 18:45 Iekšķīgās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Larisa Umnova
pirmd.
25.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Ausma Elza Trumpika
otrd.
26.09.2023
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
trešd.
27.09.2023
14:00 - 15:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība)
Eva Cela
15:30 - 17:00 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība)
Eva Cela
19:30 - 21:00 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
21:00 - 22:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Ersts
ceturtd.
28.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Ausma Elza Trumpika
piektd.
29.09.2023
14:00 - 15:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
Solvita Smilgzieda
sestd.
30.09.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības (Lekcija - video ieraksts)
Mihails Pavlovičs
15:15 - 16:45 Farmakoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Diāna Klāva
Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
03.10.2023
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
ceturtd.
05.10.2023
14:00 - 16:15 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Elina Eihlere
piektd.
06.10.2023
14:00 - 15:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
Solvita Smilgzieda
sestd.
07.10.2023
10:00 - 11:30 Pacientu un darba vides drošība (Lekcija - video ieraksts)
Kristaps Circenis
Veselības aprūpes organizācija (Lekcija - video ieraksts)
Eva Cela
11:45 - 13:15 Pacientu un darba vides drošība (Lekcija - video ieraksts)
Kristaps Circenis
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
10.10.2023
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
Inga Petermane
trešd.
11.10.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
piektd.
13.10.2023
15:15 - 16:45 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
sestd.
14.10.2023
10:00 - 11:30 Veselības aprūpes organizācija (Lekcija - video ieraksts)
Undīne Bušmeistere
11:30 - 13:00 Veselības aprūpes organizācija (Lekcija - video ieraksts)
Undīne Bušmeistere
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
17.10.2023
09:00 - 10:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Undīne Bušmeistere
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
16:30 - 18:45 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Elina Eihlere
trešd.
18.10.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
ceturtd.
19.10.2023
10:00 - 11:30 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
piektd.
20.10.2023
09:00 - 10:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Circenis
sestd.
21.10.2023
11:00 - 12:30 Veselības aprūpes organizācija (Lekcija - video ieraksts)
Undīne Bušmeistere
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
24.10.2023
09:00 - 10:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Undīne Bušmeistere
10:30 - 12:00 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Undīne Bušmeistere
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
16:30 - 18:45 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 1.stāvs
Elina Eihlere
trešd.
25.10.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
ceturtd.
26.10.2023
13:00 - 14:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Circenis
sestd.
28.10.2023
11:00 - 12:30 Veselības aprūpes organizācija (Lekcija - video ieraksts)
Eva Cela
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
31.10.2023
09:00 - 10:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Undīne Bušmeistere
10:30 - 12:00 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Undīne Bušmeistere
trešd.
01.11.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
17:00 - 19:15 Iekšķīgās slimības (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Elina Eihlere
ceturtd.
02.11.2023
09:00 - 10:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Svetlana Lakiša
piektd.
03.11.2023
08:00 - 09:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
15:15 - 16:45 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Dina Berloviene
sestd.
04.11.2023
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
pirmd.
06.11.2023
12:15 - 13:45 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
otrd.
07.11.2023
10:15 - 11:45 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
13:00 - 14:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Eva Cela
14:30 - 16:00 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība)
telpa: 211 / 212.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Eva Cela
trešd.
08.11.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
ceturtd.
09.11.2023
09:00 - 10:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Svetlana Lakiša
12:15 - 13:45 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
piektd.
10.11.2023
09:00 - 10:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
12:00 - 13:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inga Petermane
16:00 - 17:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
sestd.
11.11.2023
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
14.11.2023
12:15 - 13:45 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
14:00 - 15:30 Farmakoloģija (Nodarbība)
Inga Petermane
trešd.
15.11.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
piektd.
17.11.2023
08:00 - 09:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
otrd.
21.11.2023
10:45 - 12:15 Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē (Nodarbība)
telpa: 209 / 210.telpa, Riņku iela 24/26, Liepāja, 2.stāvs
Inese Kravcova
14:00 - 15:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
trešd.
22.11.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
16:00 - 17:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
17:30 - 19:00 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
sestd.
25.11.2023
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
otrd.
28.11.2023
12:00 - 13:30 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Circenis
13:30 - 15:00 Pacientu un darba vides drošība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Kristaps Circenis
15:15 - 16:45 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
trešd.
29.11.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
14:00 - 15:30 Veselības aprūpes juridiskie aspekti (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edīte Domaševa
ceturtd.
30.11.2023
18:00 - 19:30 Prakse II (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
piektd.
01.12.2023
09:00 - 10:30 Veselības aprūpes organizācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Eva Cela
sestd.
02.12.2023
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
trešd.
06.12.2023
12:00 - 13:30 Ķirurģiskās slimības (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mihails Pavlovičs
sestd.
09.12.2023
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
sestd.
16.12.2023
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
trešd.
03.01.2024
09:00 - 10:30 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: A-309.telpa, Kuldīgas iela, 9C, Rīga, 3.stāvs
Guna Volanska
sestd.
06.01.2024
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs
trešd.
10.01.2024
10:00 - 11:30 Prakse II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
11:30 - 13:00 Prakse II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
sestd.
13.01.2024
15:15 - 16:45 Biežāko slimību patoģenēzes kurss māszinību studentiem (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Jakovļevs