Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

RFFN Fizioterapija 3. studiju gads

Grupa: RFFN2021v1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
sestd.
02.09.2023
08:30 - 10:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Aija Leidere-Reine
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
pirmd.
04.09.2023
08:00 - 10:15 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Violeta Žukova
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Semjonova
otrd.
05.09.2023
08:00 - 10:15 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Violeta Žukova
sestd.
09.09.2023
08:30 - 10:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Raimonds Sīmanis
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Bērziņa
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 10:15 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Violeta Žukova
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Studere
otrd.
12.09.2023
08:00 - 10:15 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Violeta Žukova
sestd.
16.09.2023
08:15 - 09:45 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Stūre
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Līga Savicka
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 10:15 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Violeta Žukova
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
otrd.
19.09.2023
08:00 - 10:15 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Elīna Ozoliņa
sestd.
23.09.2023
08:15 - 09:45 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Raimonds Sīmanis
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Lolita Vija Neimane
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
25.09.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
16:15 - 19:15 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: A-708.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Liāna Linda Skrauča
otrd.
26.09.2023
08:00 - 11:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 86 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Agita Jēruma
sestd.
30.09.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kārkliņa
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
02.10.2023
08:15 - 11:15 Dermatoveneroloģija (Nodarbība)
telpa: 413/11.telpa, Firsa Sadovņikova iela, Rīga, 4.stāvs
Māra Rone-Kupfere
otrd.
03.10.2023
08:15 - 11:15 Dermatoveneroloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Ilze Upeniece
sestd.
07.10.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Viesturs Drunks
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
09.10.2023
18:30 - 20:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
sestd.
14.10.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Auslands
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Markova
pirmd.
16.10.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Zane Liepiņa
18:30 - 20:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
pirmd.
23.10.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Zane Liepiņa
pirmd.
30.10.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Zane Liepiņa
18:30 - 20:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Daiga Pulmane
otrd.
31.10.2023
17:00 - 19:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
31.10.2023 - Jaunķemeri, baseins;
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Guna Semjonova
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Ilze Markova
otrd.
07.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
07.11.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
14:00 - 17:00 Neatliekamā medicīniskā palīdzība II (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ripa
pirmd.
13.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
13.11.2023 - Duntes iela 22, 142.kabinets (jāņem līdz halāti);
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Līga Savicka
18:30 - 20:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
otrd.
14.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
12:30 - 15:30 Neatliekamā medicīniskā palīdzība II (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Elīna Ripa
14.11.2023 - Nepieciešamais aprīkojums: elpceļu nodrošinājumu kaste, nazālās kaniles, zemās un augstas koncentrācijas maskas, šūšanas treniņam nepieciešamais, perifērās IV pieejas nodrošināšana, pieugušā un zīdaiņa manekens KPR treniņam+Ambu maiss;
18:30 - 20:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
14.11.2023 - Jaunķemeri, baseins;
otrd.
21.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
14:00 - 17:00 Neatliekamā medicīniskā palīdzība II (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ripa
pirmd.
27.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Zane Liepiņa
otrd.
28.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
28.11.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (jāņem līdz halāti);
14:00 - 17:00 Neatliekamā medicīniskā palīdzība II (Nodarbība)
telpa: 3 / Andrejeva audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Elīna Ripa
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
04.12.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (jāņem līdz halāti);
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Zane Liepiņa
otrd.
05.12.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
17:00 - 19:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
05.12.2023 - Jaunķemeri, baseins;
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Zane Liepiņa
otrd.
12.12.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Ņikita Horoševs
18:30 - 20:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Pulmane
otrd.
02.01.2024
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
pirmd.
08.01.2024
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Zane Liepiņa
otrd.
09.01.2024
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne