Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 4. studiju gads

Grupa: ASNMF2020z15

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Amanda Smildzere
otrd.
29.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
trešd.
30.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
ceturtd.
31.08.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Kristīne Rasnača
piektd.
01.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Kristīne Rasnača
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Amanda Smildzere
pirmd.
04.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Lizete Kļaviņa
otrd.
05.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
trešd.
06.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
ceturtd.
07.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Roberts Lovčinovskis
piektd.
08.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elīna Aleksejeva
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Ansis Ģīlis, Arvīds Irmejs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Vanags
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Aleksejeva
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Puķīte
pirmd.
11.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Ieva Nokalna
otrd.
12.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Mareks Marčuks
trešd.
13.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Zanda Pučuka
ceturtd.
14.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
piektd.
15.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Nokalna
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Brikuns
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ingūna Lubaua
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Elizabete Cebura
pirmd.
18.09.2023
11:30 - 13:45 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Roberts Lovčinovskis
otrd.
19.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andris Gardovskis
19.09.2023 - Topic 5. Large bowel diseases.;
ceturtd.
21.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Linda Kokaine
21.09.2023 - Topic 6. Primary external abdominal wall hernias.;
piektd.
22.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Linda Kokaine
22.09.2023 - Topic 7. Acute and chronic appendicitis.;
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Sandra Derkevica
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
pirmd.
25.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
25.09.2023 - Topic 1. The gallstone disease. Acute and chronic;
trešd.
27.09.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Šapovalovs
27.09.2023 - Topic 4. Complications of ulcer disease.;
ceturtd.
28.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Pēteris Loža
28.09.2023 - Topic 8. Breast diseases: cancer;
piektd.
29.09.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Rita Ničiporuka
29.09.2023 - Topic 9. Endocrine surgery;
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Apine
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
02.10.2023 - Topic 3. Acute pancreatitis;
otrd.
03.10.2023
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
trešd.
04.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
04.10.2023 - Topic 2. Liver disease;
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Zenons Narbuts
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Linda Kokaine
trešd.
11.10.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Natālija Vedmedovska
11.10.2023 - Topic 1;
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
12.10.2023 - Topic 2;
piektd.
13.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
13.10.2023 - Topic 3;
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andrejs Vanags
pirmd.
16.10.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Anna Miskova
16.10.2023 - Topic 4;
otrd.
17.10.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Anna Miskova
17.10.2023 - Topic 7;
trešd.
18.10.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 205.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Jagodkina
18.10.2023 - Topic 5. Jaundzimušā primārā reanimācija.;
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 203A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Svetlana Jagodkina
19.10.2023 - Topic 6. Dzemdību simulēšana.;
piektd.
20.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
20.10.2023 - Topic 8;
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
23.10.2023 - Topic 9;
otrd.
24.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
24.10.2023 - Topic 10;
trešd.
25.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
25.10.2023 - Topic 11;
ceturtd.
26.10.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Irina Rumjanceva
26.10.2023 - Topic 12;
piektd.
27.10.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Anna Miskova
27.10.2023 - Topic 13;
pirmd.
30.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
30.10.2023 - Topic 14;
17:15 - 20:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
30.10.2023 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
otrd.
31.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Maira Jansone
31.10.2023 - Topic 29;
15:30 - 17:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
17:15 - 18:45 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
otrd.
07.11.2023
15:00 - 18:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
07.11.2023 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
trešd.
08.11.2023
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
ceturtd.
09.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
piektd.
10.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
10.11.2023 - G3;
16:30 - 19:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
pirmd.
13.11.2023
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
13.11.2023 - G4;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
13.11.2023 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
otrd.
14.11.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
14.11.2023 - G5;
trešd.
15.11.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
15.11.2023 - G6;
ceturtd.
16.11.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
16.11.2023 - G7;
piektd.
17.11.2023
08:00 - 09:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
17.11.2023 - G8;
otrd.
21.11.2023
15:00 - 18:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
21.11.2023 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
21.11.2023 - G9;
trešd.
22.11.2023
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ilze Puide
22.11.2023 - N5;
ceturtd.
23.11.2023
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ilze Puide
23.11.2023 - N6;
piektd.
24.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Diāna Zandere
24.11.2023 - G12 GASEN_P_240,241;
16:30 - 19:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
pirmd.
27.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Juris Pokrotnieks
27.11.2023 - G10;
otrd.
28.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Juris Pokrotnieks
28.11.2023 - G11;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
trešd.
29.11.2023
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ilze Puide
29.11.2023 - N7;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
ceturtd.
30.11.2023
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ilze Puide
30.11.2023 - N8;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
piektd.
01.12.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
01.12.2023 - N9;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
04.12.2023
09:15 - 11:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
04.12.2023 - N10;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
otrd.
05.12.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
05.12.2023 - N11;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
trešd.
06.12.2023
09:15 - 11:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
06.12.2023 - N12;
ceturtd.
07.12.2023
09:15 - 11:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
07.12.2023 - N13;
piektd.
08.12.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
08.12.2023 - N14;
pirmd.
11.12.2023
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
Iveta Ozere
11.12.2023 - TPSC, Upeslejas, Conference Hall, 2nd floor;
otrd.
12.12.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Monta Madelāne
trešd.
13.12.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
ceturtd.
14.12.2023
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Anna Žilde
piektd.
15.12.2023
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
Iveta Ozere
15.12.2023 - TPSC, Upeslejas, Conference Hall, 2nd floor;
otrd.
02.01.2024
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 5.auditorija, Duntes iela, 22 k-3, Rīga, -1.stāvs
Dace Vīgante
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
trešd.
03.01.2024
08:15 - 12:00 Infekciju slimības I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 2 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ligita Jančoriene
ceturtd.
04.01.2024
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: Mācību telpa, Lejupes iela 3
Laura Alksne
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
piektd.
05.01.2024
16:00 - 19:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Liāna Linda Skrauča
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
pirmd.
08.01.2024
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
08.01.2024 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
Edgars Naudiņš
08.01.2024 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
otrd.
09.01.2024
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Agita Jēruma
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
09.01.2024 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edgars Naudiņš
09.01.2024 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
trešd.
10.01.2024
08:00 - 09:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Indra Zeltiņa
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
Edgars Naudiņš
10.01.2024 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test;
ceturtd.
11.01.2024
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
11.01.2024 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
16:00 - 19:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: K-204.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 2.stāvs
Liāna Linda Skrauča
piektd.
12.01.2024
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Monta Madelāne
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
Edgars Naudiņš
12.01.2024 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs