Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMF Medicīna 4. studiju gads

Grupa: ASNMF2020v12

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
28.08.2023 - Classification of mental disorders (according to ICD-10). Mental health care in Latvia. Legislation and legal aspects. Clinical interview and description of the clinical case in psychiatry. General psychopathology. Disorders of perception, thinking, affect, anxiety and cognition.;
otrd.
29.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
29.08.2023 - General symptoms, classification and diagnostics according to ICD-10 of schizophrenia and other psychotic disorders, basic principles of treatment and rehabilitation.;
trešd.
30.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
30.08.2023 - General features of organic mental disorders. Clinical symptoms and differential diagnosis of dementia, treatment possibilities and care.;
ceturtd.
31.08.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ļubova Renemane
31.08.2023 - Disorders of psychological development, behavioural and emotional disorders with onset usually occurring in childhood and adolescence.;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
02.09.2023 - Examination of Kidney patient;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
13:15 - 14:45 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Māris Taube
02.09.2023 - VIDEOLECTURE. Short review of the history of psychiatry. Classification of mental disorders. The structure of mental health care in Latvia.;
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
02.09.2023 - 1. Trauma as a social problem. History of traumatology and orthopaedics. Mechanical trauma. Closed and open fractures;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Žodžika
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
09.09.2023 - Biological mechanisms of hormone activity in norm and pathology. Diagnostic and therapeutic principles in modern endocrinology;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
13:15 - 14:45 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Elmārs Rancāns
09.09.2023 - VIDEOLECTURE. Schizophrenia and its treatment through centuries.;
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
09.09.2023 - 2. Polytrauma.;
pirmd.
11.09.2023
13:00 - 14:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
otrd.
12.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Gunta Sumeraga
14:30 - 16:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
trešd.
13.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Linda Muldere
ceturtd.
14.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Diāna Raumane
piektd.
15.09.2023
08:30 - 10:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kristaps Dambergs
15.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437413) BKUS, Vienības gatve 45, Children's Clinical university hospital;
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16.09.2023 - Chronic renal failure;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Indra Zeltiņa
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
16.09.2023 - 3. Osteomyelitis (septic complications in orthopaedics).;
pirmd.
18.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Diāna Raumane
otrd.
19.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Romāns Dzalbs
19.09.2023 - Onkoloģijas nodarbība;
trešd.
20.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kristina Karganova
20.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437413) BKUS, Vienības gatve 45, Children's Clinical university hospital;
ceturtd.
21.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
telpa: 14.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 3.stāvs
Diāna Raumane
16:30 - 18:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
piektd.
22.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kristaps Dambergs
22.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437413) BKUS, Vienības gatve 45, Children's Clinical university hospital;
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
23.09.2023 - Functional dyspepsia. Gastropathies;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
23.09.2023 - 4.  Benign and maligant tumors of the movement and support system.;
pirmd.
25.09.2023
10:30 - 12:45 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Kristaps Dambergs
25.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437413) BKUS, Vienības gatve 45, Children's Clinical university hospital;
16:30 - 18:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
otrd.
26.09.2023
13:00 - 14:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Luisa Dombrovska
14:00 - 16:15 Otorinolaringoloģija (Nodarbība)
Marks Ronis
26.09.2023 - (https://estudijas.rsu.lv/mod/lightboxgallery/view.php?id=1437413) BKUS, Vienības gatve 45, Children's Clinical university hospital;
ceturtd.
28.09.2023
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
piektd.
29.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterīna Rodina
29.09.2023 - G1;
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Briedīte
09:45 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
30.09.2023 - Irritable bowel syndrome;
11:30 - 13:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Agita Jēruma
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Gundars Lācis
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
30.09.2023 - 5. Osteoarthritis.;
pirmd.
02.10.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Juris Pokrotnieks
02.10.2023 - G2;
otrd.
03.10.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Juris Pokrotnieks
03.10.2023 - G3;
trešd.
04.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Eduards Krustiņš
04.10.2023 - G4;
ceturtd.
05.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Eduards Krustiņš
05.10.2023 - G5;
17:00 - 18:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
06.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Eduards Krustiņš
06.10.2023 - G6 one part in hospital;
sestd.
07.10.2023
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Oksana Savicka
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Andersone
07.10.2023 - 6. Burns.;
pirmd.
09.10.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 15.telpa, Juglas iela, 20, Rīga, 3.stāvs
Antoņina Žemčugova-Bērziņa
09.10.2023 - E1;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Leitis
otrd.
10.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ieva Ruža
10.10.2023 - E2;
15:30 - 17:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium s mentioned for the use of the lecturer only.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium s mentioned for the use of the lecturer only.;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Leitis
(B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Vita Skuja
10.10.2023 - Digestive tract endoscopy modern investigative techniques and modifications;
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
17:15 - 18:45 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium is mentioned for the use of the lecturer only.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
10.10.2023 - Auditorium is mentioned for the use of the lecturer only.;
trešd.
11.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ieva Ruža
11.10.2023 - E3;
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Gunta Ancāne
11.10.2023 - Dear students, You need to wait the lecturer at the second floor and head upstairs to the third floor only together with the lecturer to avoid the unnessary hustle since doctors are working with patients there.;
ceturtd.
12.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ieva Ruža
12.10.2023 - E4;
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Gunta Ancāne
12.10.2023 - Dear students, You need to avoid lecturer at the second floor and head upstairs to the third floor only together with the lecturer to avoid the unnessary hustle since doctors are working with patients there.;
17:00 - 18:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
piektd.
13.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
13.10.2023 - N1;
sestd.
14.10.2023
09:45 - 11:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
13:15 - 14:45 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Oksana Savicka
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Svolaks
14.10.2023 - 7. Spinal injuries and illnesses.;
pirmd.
16.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Anna Proskurina
16.10.2023 - N2;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija)
telpa: 146.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Jānis Leitis
otrd.
17.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Eduards Krustiņš
17.10.2023 - G7;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Leitis
trešd.
18.10.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Eduards Krustiņš
18.10.2023 - G8;
ceturtd.
19.10.2023
14:00 - 15:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Bubko
16:30 - 18:00 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
18:00 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
18:15 - 19:45 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
piektd.
20.10.2023
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Artūrs Miksons
18:00 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
sestd.
21.10.2023
09:00 - 10:30 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
15:00 - 16:30 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
21.10.2023 - 8. Radiological diagnostics of bone fractures. Visible and invisible. The most common radiological errors.;
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
23.10.2023 - Topic 15;
15:00 - 18:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
24.10.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
24.10.2023 - Topic 16;
trešd.
25.10.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
25.10.2023 - Topic 17;
ceturtd.
26.10.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Areta Garza
26.10.2023 - Topic 19;
15:00 - 18:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 209 (Einšteina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Elīna Zelča
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
17:30 - 19:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
27.10.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
27.10.2023 - Topic 18;
17:00 - 18:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
sestd.
28.10.2023
09:00 - 10:30 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Normunds Vaivads
pirmd.
30.10.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
30.10.2023 - Topic 20;
18:00 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
31.10.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
31.10.2023 - Topic 23;
trešd.
01.11.2023
09:00 - 11:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Māris Arājs
01.11.2023 - Topic 22;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jānis Leitis
ceturtd.
02.11.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Rācene
02.11.2023 - Topic 24;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Jānis Leitis
17:30 - 19:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
03.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
03.11.2023 - Topic 26;
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
04.11.2023
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
pirmd.
06.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ieva Pitkēviča
06.11.2023 - Topic 21. Prezentācijas tehnika+kontracepcijas rīku komplekts. pasn. V.Bule;
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 021.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Jānis Leitis
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laila Meija
otrd.
07.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zane Grabe
07.11.2023 - Topic 25;
14:00 - 15:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
16:30 - 18:00 (B) Sportistu uzturs (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Jānis Leitis
trešd.
08.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Zane Grabe
08.11.2023 - Topic 27;
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Zane Grabe
09.11.2023 - Topic 28;
18:00 - 19:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: 032.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Gints Peleckis
piektd.
10.11.2023
13:00 - 14:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Laila Meija
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
11.11.2023
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Liāna Pļaviņa
otrd.
14.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Uģis Zariņš
14.11.2023 - 2. Conservative treatment methods of musculosceletal trauma (transport immobilization, desmurgie (bandage technique), plaster casts).;
15:30 - 17:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
trešd.
15.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Rūdolfs Vētra
15.11.2023 - 1. The examination of patients with musculoskeletal trauma and orthopaedic diseases.;
ceturtd.
16.11.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Laura Andersone
16.11.2023 - 4. Diseases of the upper extremity, ruptures of muscles and tendons.;
piektd.
17.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 5.auditorija, Duntes iela, 22 k-3, Rīga, -1.stāvs
Andris Džeriņš
17.11.2023 - 10. Osteomyelitis and septic arthritis.;
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
otrd.
21.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 23.telpa, Ģimnastikas iela, 1, Rīga, 5.stāvs
Sandris Petronis
21.11.2023 - 7. Diaphyseal fractures of the lower extremity bones, diagnostics and treatment, complications.;
14:30 - 17:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arturs Balodis
21.11.2023 - Ultrasound machine functions, equipment, probe types. Practice with ultrasound machine and UltraSim simulator. Basics of urinary tract system US;
trešd.
22.11.2023
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Gelderiņa
22.11.2023 - 10. Intraarticular fractures and dislocations of the lower extremity bones. Laura Gelderiņa;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arturs Balodis
22.11.2023 - Discussion of clinical cases and visualization of the urinary tract pathology examples on the UltraSim simulator.;
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ksenija Nikolajeva
ceturtd.
23.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Krustiņš
23.11.2023 - 3. Fractures and dislocations of the upper extremity bones.;
14:30 - 17:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Arturs Balodis
23.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 1.;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
piektd.
24.11.2023
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Matīss Zolmanis
24.11.2023 - 11. Osteoarthritis.;
14:30 - 17:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Arturs Balodis
24.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 2.;
20:00 - 21:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
sestd.
25.11.2023
11:30 - 13:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Lekcija - video ieraksts)
Tarass Ivaščenko
pirmd.
27.11.2023
09:30 - 11:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Modris Ciems
27.11.2023 - 9. Soft tissue structures damage of the knee joint. Diagnostic and treatment options in traumatology and orthopaedics.;
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 18:00 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Diāna Zandere
27.11.2023 - Gastritiess and gastropathy , duodenities;
(B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
27.11.2023 - Ultrasound machine functions, equipment, probe types. Practice with ultrasound machine and UltraSim simulator. Basics of urinary tract system US.;
otrd.
28.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 23.telpa, Ģimnastikas iela, 1, Rīga, 5.stāvs
Sandris Petronis
28.11.2023 - 5. Traumatic injuries of muscles and tendons of the lower extremities. Foot injuries and orthopaedic diseases.;
14:00 - 15:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Isabel Maria Ribeiro Fragata
28.11.2023 - Discussion of clinical cases and visualization of the urinary tract pathology examples on the UltraSim simulator.;
trešd.
29.11.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 5.auditorija, Duntes iela, 22 k-3, Rīga, -1.stāvs
Daniels Deksnis
29.11.2023 - 14. Spinal injuries and diseases.;
14:00 - 15:30 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
(B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
29.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 1.;
ceturtd.
30.11.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Igors Pikaļevs
30.11.2023 - 6. High energy trauma. Polytrauma. Traumatic injuries of pelvis.;
14:00 - 15:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
14:00 - 16:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aleksejs Derovs
30.11.2023 - Intestinal microbiota in clinical gastroenterology;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
30.11.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 2.;
piektd.
01.12.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 22.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-2, Rīga, 4.stāvs
Vjačeslavs Simonovs
01.12.2023 - 13. Thermic trauma. The room is reserved for the teacher;
pirmd.
04.12.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 23.telpa, Ģimnastikas iela, 1, Rīga, 5.stāvs
Mikus Štālhuts
04.12.2023 - 8. Low energy trauma. Fractures of the proximal femur. Peculiarities of geriatric trauma.;
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:00 - 19:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
04.12.2023 - Ultrasound machine functions, equipment, probe types. Practice with ultrasound machine and UltraSim simulator. Basics of urinary tract system US.;
17:00 - 18:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
otrd.
05.12.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Rihards Engels
05.12.2023 - 15. Seminar;
14:00 - 15:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:30 - 17:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:00 - 19:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
05.12.2023 - Discussion of clinical cases and visualization of the urinary tract pathology examples on the UltraSim simulator.;
trešd.
06.12.2023
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
06.12.2023 - 16. Colloquium (orthopedic tests, trasport immobilisation, desmurgia).;
12:45 - 14:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
16:00 - 19:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
06.12.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 1.;
ceturtd.
07.12.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Sniedze Laivacuma
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
07.12.2023 - Ultrasound of the parenchymal and hollow organs of the digestive tract (the liver, gall bladder, pancreas and spleen). Discussions of the clinical cases and visualization of the liver, gall bladder, pancreas and spleen pathology examples on the UltraSim simulator. Part 2.;
piektd.
08.12.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Indra Zeltiņa
pirmd.
11.12.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
17:00 - 18:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
otrd.
12.12.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Oksana Savicka
trešd.
13.12.2023
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Vanaga
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
16:30 - 18:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
ceturtd.
14.12.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Liāna Linda Skrauča
14.12.2023 - HIV/AIDS simulācijas nodarbība;
16:00 - 17:30 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
piektd.
15.12.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Iļja Drjagunovs
15.12.2023 - Hemorāģiskie drudži – jēdziens, klasifikācija, etioloģiskās grupas, klīniskā aina, diagnozes verifikācija, ārstēšanas principi. Tropu infekcijas simulācija;
otrd.
02.01.2024
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 021.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Vladimirs Voicehovskis
02.01.2024 - CL1;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 021.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Jānis Mičāns
02.01.2024 - CL2;
trešd.
03.01.2024
13:15 - 14:45 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Uldis Vēgners
13:30 - 15:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
16:30 - 18:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
ceturtd.
04.01.2024
16:30 - 18:45 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Diāna Zandere
04.01.2024 - Pecularities of liver disease diagnostic feature or how to navigate liver disease GASEN_P_240 GASEN_P_241;
piektd.
05.01.2024
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Sabīne Jablonska, Kristiāns Hščanovičs
05.01.2024 - CL3 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · S-MARCH (CRAWL, WALK) · Massive haemorrhage;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Sabīne Jablonska, Kristiāns Hščanovičs
05.01.2024 - CL4 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Airways;
pirmd.
08.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
17:00 - 19:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Kārlis Rācenis
08.01.2024 - Acid-base disorders;
otrd.
09.01.2024
14:30 - 16:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
15:00 - 17:15 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Sabīne Jablonska, Kristiāns Hščanovičs
09.01.2024 - CL5 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Respiration · Circulation;
17:45 - 20:00 Militārās medicīnas pamati (MILMED I) (Nodarbība)
telpa: 235BC.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 235A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Sabīne Jablonska, Kristiāns Hščanovičs
09.01.2024 - CL6 Skill station – SMARCH algorithm blocks: · Circulation Warm/Cold zone – MARCH · Work in pairs: static scenario w/legend in simulated military reality (CRAWL, WALK) · Debrief;
trešd.
10.01.2024
12:00 - 13:30 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
13:45 - 15:15 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
ceturtd.
11.01.2024
14:00 - 15:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Puide
11.01.2024 - RRT-perotoneal dialysis;
14:30 - 16:00 (B) Bioētika kinofilmās (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Uldis Vēgners
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
piektd.
12.01.2024
15:30 - 17:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
17:30 - 19:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis