Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 5. studiju gads

Grupa: MF2019v4

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Aivars Vētra
30.10.2023
Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Nokalna
04.12.2023
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Juris Vanags
11.12.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 4.stāvs
Inese Mihailova
02.10.2023
Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Fokins
09.10.2023 - 16.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Isajeva
04.09.2023
12:00 - 14:15 Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Daila Pugačevska
18.09.2023
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Marija Rozevska
25.09.2023
12:30 - 14:45 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Elīna Liepiņa
08.01.2024
08.01.2024 - Krūts vēža diagnostikas un terapijas pamatprincipi.;
12:30 - 15:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 303.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Modris Ciems
08.01.2024
08.01.2024 - Nepieciešams artroskopijas simulators.;
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 208 (MITC).telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Alberts Belovs
23.10.2023
Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 101.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Elīna Sīviņa
06.11.2023
06.11.2023 - O1;
Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
13.11.2023
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Nauris Zdanovskis
08.01.2024
08.01.2024 - Angioplasty of brachiocephalic arteries-carotid, vertebral, subclavian artery.;
14:30 - 16:45 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Helmuts Bināns
28.08.2023
28.08.2023 - 14:30 - 16:45 *P1. Elpošanas sistēmas un farmakoloģijas objektīvas izmeklēšanas un funkcionālās diagnostikas metodes (* Nepieciešams uzstādīts spirometrs + uzgaļu kaste.);
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Grope
08.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Lāsma Līdaka
08.01.2024
(B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Madara Tirzīte
08.01.2024
08.01.2024 - Video lekcija e-studijās. "Smēķējošs pacients – kā rīkoties?";
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
08.01.2024
15:30 - 17:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A109.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
13.11.2023
20:00 - 21:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
11.09.2023
otrd.
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Illa Mihejeva
31.10.2023
Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Mareks Marčuks
05.12.2023
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Juris Vanags
12.12.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 2.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 4.stāvs
Inese Mihailova
03.10.2023
Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Vladimirs Fokins
10.10.2023
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Laura Isajeva
05.09.2023
Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Astra Zviedre
19.09.2023
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
09.01.2024
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
09.01.2024
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Dace Zavadska
09.01.2024
12:00 - 14:15 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Elīna Liepiņa
09.01.2024
09.01.2024 - Ļaundabīgo audzēju epidemioloģija.;
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
09.01.2024
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
09.01.2024
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
09.01.2024
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Zita Krūmiņa
26.09.2023
(B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
09.01.2024
09.01.2024 - 1.Nodarbība “Ķirurģiskais šuvju materiāls. Mehāniskie šuvēji. Modernās hemostāzes metodes.”;
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Inta Liepniece-Karele
02.01.2024
02.01.2024 - Vadlīnijas un inovācijas audu izmeklējumos onkoloģijā.;
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
02.01.2024
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Sanda Siliņa
17.10.2023 - 24.10.2023
Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Elīna Sīviņa
07.11.2023
07.11.2023 - O2;
Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
14.11.2023 - 21.11.2023
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
Kārlis Kupčs
09.01.2024
09.01.2024 - Intracranial mechanical thrombectomy in patients with acute ischemic stroke. / Dear students! The class will be held at the Institute of Diagnostic Radiology, P. Stradins Clinical University Hospital, Pilsonu iela 13, building A, 1st floor, conference hall;
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
02.01.2024
14:30 - 16:45 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Helmuts Bināns
29.08.2023
29.08.2023 - 14:30 - 16:45. P2. Astma – definīcija, patoģenēze, riska faktori, klīniskās pazīmes, diagnostika un ārstēšana.;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
09.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
02.01.2024
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
02.01.2024
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem tas neattiecas.;
(B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija)
Ieva Bāgante
02.01.2024
(B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Logina
02.01.2024
(B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Andra Krūmiņa
09.01.2024
09.01.2024 - Video lekcija e-studijās. "Hroniskas obstruktīvas plaušu slimības sistēmiskās izpausmes.";
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
09.01.2024
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
09.01.2024
15:30 - 17:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
14.11.2023 - 21.11.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
12.09.2023
16:45 - 18:15 (B) Sāpju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ināra Logina
02.01.2024
20:00 - 20:45 Pneimonoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
29.08.2023
29.08.2023 - Video lekcija e-studijās.;
trešd.
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Illa Mihejeva
01.11.2023
Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Mareks Marčuks
29.11.2023 - 06.12.2023
08:00 - 11:00 (B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Anna Ivanova
10.01.2024
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Juris Vanags
13.12.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aigars Lācis
04.10.2023
11.10.2023
04.10.2023 - Asinsvadu ķirurģija;
11.10.2023 -
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Stars
06.09.2023
Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Anete Rozentālberga
20.09.2023
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
10.01.2024
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
10.01.2024
11:00 - 13:15 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ellen Kristina Maria Gemzell Danielsson
10.01.2024
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
10.01.2024
12:00 - 14:15 (B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
10.01.2024
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
10.01.2024
12:00 - 15:00 (B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Arturs Truškovs
10.01.2024
10.01.2024 - 2.Nodarbība “Šūšanas iemaņu apgūšana;
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Artjoms Špaks
03.01.2024
03.01.2024 - Plaušu ļaundabīgo audzēju diferenciāldiagnostikas un terapijas pamatprincipi.;
12:30 - 15:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
Rota Vēciņa
03.01.2024
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
03.01.2024
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jānis Bērziņš
18.10.2023 - 25.10.2023
Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
15.11.2023
13:00 - 16:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Lāsma Lapiņa
27.09.2023
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024
10.01.2024 - Endovascular embolization of intracranial artery aneurysm and arteriovenous malformations.;
14:00 - 16:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 105.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Elīna Sīviņa
08.11.2023
08.11.2023 - O3;
(B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Elīna Sīviņa
10.01.2024
10.01.2024 - Resnās un taisnās zarnas ļaundabīgi audzēji - etioloģija, diagnostika un ārstēšana.;
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
03.01.2024
14:30 - 16:45 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Helmuts Bināns
30.08.2023
30.08.2023 - 14:30 - 16:45. P3. Hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS) – definīcija, patoģenēze, riska faktori, klīniskās pazīmes, diagnostika un ārstēšana.;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Inga Ziemele
10.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija)
Ieva Bāgante
03.01.2024
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
03.01.2024
03.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai un studentiem tas neattiecas.;
(B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Inga Lāce
03.01.2024
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Laura Rācene
10.01.2024
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
10.01.2024
15:00 - 18:00 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 8.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-32, Rīga, 4.stāvs
Rūdolfs Vilde
10.01.2024
10.01.2024 - Sākums 15:00. "Klepus diferenciāldiagnostika.";
15:30 - 17:45 Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
15.11.2023
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
13.09.2023
20:00 - 20:45 Onkoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Kudaba
13.09.2023
20:00 - 21:30 Klīniskā rehabilitoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aivars Vētra
30.08.2023 - 06.09.2023
ceturtd.
08:00 - 10:15 Klīniskā rehabilitoloģija (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Gunta Kristapsone
02.11.2023
Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Dana Isarova
30.11.2023 - 07.12.2023
08:00 - 11:00 (B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Ieva Bāgante
11.01.2024
08:00 - 11:45 Oftalmoloģija (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Juris Vanags
14.12.2023
08:30 - 11:30 Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aigars Lācis
05.10.2023
12.10.2023
05.10.2023 - Asinsvadu ķirurģija;
12.10.2023 -
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Kaļva
07.09.2023
Bērnu ķirurģija (Nodarbība)
telpa: 403.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Sandra Ozoliņa
21.09.2023
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
11.01.2024
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
11.01.2024
11:00 - 13:15 (B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ellen Kristina Maria Gemzell Danielsson
11.01.2024
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ilze Grope
11.01.2024
12:00 - 14:15 (B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
11.01.2024
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
11.01.2024
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: 6.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Marija Roddate
28.09.2023
(B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 303.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Pavloviča
11.01.2024
11.01.2024 - 3.Nodarbība “Laparoskopiskās ķirurģijas principi un tehnika.”;
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
04.01.2024
04.01.2024 - Onkoloģisko slimību diagnostikas un terapijas izraisītās endokrīnās patoloģijas.;
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Inga Lāce
04.01.2024
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Māris Jakubovskis
19.10.2023 - 26.10.2023
Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Elīna Sīviņa
09.11.2023
09.11.2023 - O4;
Biostatistika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Māris Munkevics
16.11.2023
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
04.01.2024
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Gunta Laizāne
11.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
04.01.2024
(B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Rita Ničiporuka
04.01.2024
(B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kalvis Pastars
04.01.2024
(B) Pre-klīniskā ortopēdija (Lekcija)
Ruta Jakušonoka
04.01.2024
04.01.2024 - 1. Jaunākās metodes ortopēdisku traumu ārstēšanā;
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Lekcija - video ieraksts)
Gunta Lazdāne
11.01.2024
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
11.01.2024
15:00 - 18:00 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Madara Tirzīte
11.01.2024
11.01.2024 - Sākums 15:00. "Plaušu slimnieku paliatīvā aprūpe.";
15:30 - 17:45 Biostatistika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Māris Munkevics
16.11.2023
16:00 - 18:15 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 135A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs; 121.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Darija Logvinova, Mārtiņš Purenkovs
31.08.2023
31.08.2023 - 16:00 - 18:15. Anniņmuižas bulvāris 26a. P5. Elpošanas mazspēja – definīcija, patoģenēze, klīniskās pazīmes, diagnostika un ārstēšana. (Telpa sadalīta ar starpsienu teorijai un praktiskai daļai);
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
14.09.2023
20:00 - 21:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
31.08.2023 - 14.09.2023
piektd.
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati II (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Nokalna
01.12.2023 - 08.12.2023
08:30 - 11:30 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Marija Rozevska
29.09.2023
Ķirurģiskās slimības II (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aigars Lācis
06.10.2023
13.10.2023
06.10.2023 - Asinsvadu ķirurģija;
13.10.2023 -
09:00 - 11:15 Sabiedrības veselība (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Artūrs Kaļva
08.09.2023
(B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Romāns Beskrovnijs
12.01.2024
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
12.01.2024
11:30 - 14:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Inga Ziemele
12.01.2024
12:00 - 14:15 (B) Personības struktūras - norma un psihopatoloģija (Nodarbība)
telpa: 206 (M.Zīle Nr.3) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12.01.2024
(B) Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Ināra Miltiņa
12.01.2024
(B) Sāpju medicīna (Nodarbība)
telpa: 1 / Dauguļa audit..telpa, Pilsoņu iela, 13, k-23, Rīga, 1.stāvs
Ināra Logina
12.01.2024
12:00 - 15:00 Klīniskā imunoloģija un klīniskā ģenētika (Nodarbība)
telpa: B-305.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Ieva Grīnfelde
22.09.2023
(B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 303.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Pavloviča
12.01.2024
12.01.2024 - 4.Nodarbība “Laparoskopiskās ķirurģijas iemaņu apgūšana.”;
(B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
Ruta Jakušonoka
12.01.2024
12:30 - 14:00 (B) Aktualitātes onkoloģisko slimību epidemioloģijā, diagnostikā un ārstēšanā. Hematoloģisko sindromu diferenciāldiagnostika (Lekcija - video ieraksts)
Artūrs Šilovs
05.01.2024
05.01.2024 - Diagnostiskās radioloģijas loma onkoloģisko slimību diagnostikā.;
12:30 - 15:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Justs Sauka
05.01.2024
13:00 - 14:30 (B) Bērnu kardioloģijas pamati (Lekcija)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
05.01.2024
13:00 - 15:15 Uroloģija (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Kļims Ļeoņenko
20.10.2023
Biostatistika (Nodarbība)
telpa: A106.telpa, Baložu iela, 14A, Rīga, 1.stāvs
Māris Munkevics
17.11.2023
13:15 - 16:15 (B) Invazīvās radioloģijas vaskulārās un ne-vaskulārās manipulācijas (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aina Kratovska
05.01.2024
05.01.2024 - Endovascular peripheral angioplasty. Percutaneous endovenous peripheral venoplasty and embolization;
14:00 - 16:15 Onkoloģija (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Elīna Sīviņa
10.11.2023
10.11.2023 - O5;
14:00 - 17:00 (B) Aktuālie oftalmoloģijas jautājumi (Nodarbība)
telpa: 110.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-25, Rīga, 2.stāvs
Sintija Kukaine
05.01.2024
14:30 - 16:45 Pneimonoloģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Helmuts Bināns
01.09.2023
01.09.2023 - 14:30 - 16:45. P4. Endoskopisko metožu izmantošana plaušu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Hemoptīze – definīcija, etioloģija, diagnostika un ārstēšana.;
14:30 - 17:30 (B) Bērnu infekcijas slimības (Nodarbība)
telpa: Ebela auditorija, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 5.stāvs
Dace Zavadska
05.01.2024 - 12.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Pre-klīniskā ortopēdija (Lekcija)
Andris Jumtiņš
05.01.2024
05.01.2024 - 2. Jaunākās metodes ortopēdisku saslimšanu ārstēšanā;
(B) Mutes, sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija)
Aldis Rozenblats
05.01.2024
(B) Bērnu kardioloģijas pamati (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua
05.01.2024
15:00 - 17:15 (B) Aktualitātes klīniskajā toksikoloģijā un neatliekamajā medicīnā (Lekcija - video ieraksts)
Andis Graudiņš
12.01.2024
15:00 - 18:00 (B) Praktiskais kurss pneimonoloģijā (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andra Krūmiņa
12.01.2024
12.01.2024 - Sākums 15:00. "Invazīvā pneimonoloģija." MITC darbiniekiem, lūdzu sagatavot punkcijas komplektu.;
16:00 - 19:00 Tiesu medicīna (Nodarbība)
telpa: 3.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Aleksandra Aļekperova
15.09.2023
20:00 - 21:30 Uroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vilnis Lietuvietis
01.09.2023 - 15.09.2023
sestd.
08:00 - 09:30 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
30.09.2023
09:45 - 11:15 Oftalmoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Laganovska
30.09.2023
11:30 - 13:00 Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Lācis
02.09.2023 - 23.09.2023
Uroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Vilnis Lietuvietis
30.09.2023
13:15 - 14:45 Bērnu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Aigars Pētersons
02.09.2023 - 23.09.2023
Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Zeiza
30.09.2023
15:00 - 16:30 Pediatrijas pamati II (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Dzīvīte-Krišāne
02.09.2023 - 23.09.2023
Ķirurģiskās slimības II (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Zeiza
30.09.2023
(B) Mūsdienu ķirurģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Linda Kokaine
16.12.2023