Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 4. studiju gads

Grupa: MF2020v9

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ivans Krupeņko
28.08.2023 - 4. Augšējās ekstremitātes ortopēdiskās slimības, muskuļu un cīpslu bojājumi.;
otrd.
29.08.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 2.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Sergejs Smirnovs
29.08.2023 - 5. Apakšējās ekstremitātes muskuļu un cīpslu traumatiski bojājumi. Pēdas traumas un ortopēdiskās saslimšanas.;
trešd.
30.08.2023
14:00 - 16:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Oļegs Stunžāns
30.08.2023 - 9. Ceļa locītavas mīksto audu bojājumi. Diagnostikas un ārstēšanas iespējas traumatoloģijā un ortopēdijā.;
ceturtd.
31.08.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Zane Pavāre
31.08.2023 - 1. Slimnieku izmeklēšana ar kustību un balsta aparāta traumām, to sekām un ortopēdiskām saslimšanām (t.sk. goniometrija, ekstremitāšu garuma mērījumi, ortopēdijas testi).;
piektd.
01.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
01.09.2023 - 8. Zemas enerģijas traumas. Augšstilba kaula proksimālās daļas lūzumi. Geriatriskās traumas īpatnības.;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ludmila Vīksna
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
02.09.2023 - 1. Traumatisms kā sociāla problēma. Traumatoloģijas un ortopēdijas vēsture. Mehāniskā trauma. Slēgtie un vaļējie kaula lūzumi.;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Māris Taube
02.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Īss ieskats psihiatrijas vēsturē. Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā;
pirmd.
04.09.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Andris Vikmanis
04.09.2023 - 6. Augstas enerģijas traumas. Politrauma. Iegurņa kaulu traumatiski bojājumi.;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
05.09.2023
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 22.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-2, Rīga, 4.stāvs
Andrejs Elksniņš-Finogejevs
05.09.2023 - 13. Termiskā trauma;
trešd.
06.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Silvestris Zēbolds
06.09.2023 - 11. Osteoartrīts.;
ceturtd.
07.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zane Pavāre
07.09.2023 - 14. Mugurkaula traumas un saslimšanas.;
piektd.
08.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 2.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Juris Matisons
08.09.2023 - 3. Augšējās ekstremitātes kaulu lūzumi, mežģījumi, to diagnostika, ārstēšana un komplikācijas.;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
09.09.2023 - 2. Politrauma;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Žodžika
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Elmārs Rancāns
09.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Šizofrēnija un tās ārstēšana gadsimtu gaitā;
pirmd.
11.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ivans Krupeņko
11.09.2023 - MITC nepieciešama tikai telpa ar kušeti 10. Apakšējās ekstremitātes kaulu intraartikulāri lūzumi, mežģījumi. (Anniņmuižas bulv.);
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
12.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
12.09.2023 - 2. Kustību un balsta aparāta traumu konservatīvās ārstēšanas metodes (t.sk. transporta imobilizācija, desmurģija, ģipsēšanas tehnika).;
trešd.
13.09.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Mārtiņš Malzubris
13.09.2023 - 12. Osteomielīts un strutainais artrīts.;
ceturtd.
14.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zane Pavāre
14.09.2023 - 7. Apakšējās ekstremitātes kaulu diafizāri lūzumi, to diagnostika un ārstēšana, komplikācijas.;
piektd.
15.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Pēteris Studers
15.09.2023 - 15. Seminārs;
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Irmejs, Ansis Ģīlis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Silvestris Zēbolds
16.09.2023 - 3. Osteomielīts (septiskās komplikācijas ortopēdijā).;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
pirmd.
18.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Rota Vēciņa
18.09.2023 - 16. Kolokvijs;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
19.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Oksana Koļesova
trešd.
20.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Anna Žilde
20.09.2023 - HIV infekcija / AIDS – diagnostika, klīniskās norises raksturojums, ārstēšana, profilakse. Indikātorslimības, oportūnistiskās slimības. HIV/AIDS simulācija;
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aija Leidere-Reine
21.09.2023 - Hemorāģiskie drudži – jēdziens, klasifikācija, etioloģiskās grupas, klīniskā aina, diagnozes verifikācija, ārstēšanas principi. Tropu infekcijas - Ebolas vīrusa simulācija;
piektd.
22.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Monta Madelāne
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Indra Zeltiņa
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
23.09.2023 - 4. Kustību un balsta aparāta labdabīgie un ļaundabīgie audzēji.;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
pirmd.
25.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve, Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
26.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: Mācību telpa, Šarlotes iela 1B, Centrālā laboratorija
Evija Skrode
trešd.
27.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Aleksandrs Černušenko
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Studers
30.09.2023 - 5. Deformējošais osteoartrīts.;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Briedīte
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
pirmd.
02.10.2023
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
trešd.
04.10.2023
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Liepiņš
ceturtd.
05.10.2023
12:30 - 16:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Marija Lazareva
05.10.2023 - Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā, likumdošana un juridiskie aspekti. Pacienta intervēšana un klīniskā apraksta noformēšana psihiatrijā. Uztveres, domāšanas, afektīvie, trauksmes un kognitīvie traucējumi;
piektd.
06.10.2023
12:30 - 16:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Marija Lazareva
06.10.2023 - Šizofrēnijas un citu psihotisko traucējumu vispārējie simptomi, klasifikācija un diagnostika SSK-10, ārstēšanas un rehabilitācijas pamatprincipi;
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Andersone
07.10.2023 - 6, Termiskā trauma.;
pirmd.
09.10.2023
12:30 - 16:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Marija Lazareva
09.10.2023 - Organisko psihisko traucējumu vispārējās izpausmes. Demenču klīnika, diferenciālā diagnostika, aprūpe un ārstēšanas iespējas;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
10.10.2023
12:30 - 16:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Marija Lazareva
10.10.2023 - Psihoaktīvo vielu izraisītie psihiskie traucējumi;
trešd.
11.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Jeļena Maksimenko
11.10.2023 - 8.tema Krūts dziedzera slimības: vēzis.;
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Armands Počs
12.10.2023 - 4.tēma Čūlas slimība;
piektd.
13.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
13.10.2023 - 1.tēma Žultsakmeņu slimība. Akūts un hronisks holecistīts.;
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Agita Jēruma
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Svolaks
14.10.2023 - 7. Mugurkaulāja traumas un saslimšanas.;
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andrejs Brikuns
16.10.2023 - 6.tēma Primāras ārējās vēdera sienas trūces.;
otrd.
17.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andris Gardovskis
17.10.2023 - 5.tēma Resnās zarnas slimības.;
trešd.
18.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Šapovalovs
18.10.2023 - 3.tēma Akūts pankreatīts.;
ceturtd.
19.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Zenons Narbuts
19.10.2023 - 9.tēma Endokrīna ķirurģija;
piektd.
20.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Anželika Beikule
20.10.2023 - 7.tēma Akūts un hronisks apendicīts.;
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Gundars Lācis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
21.10.2023 - 8. Kaulu lūzumu radioloģiskā diagnostika. Redzamais un neredzamais. Biežākās radioloģiskās kļūdas.;
pirmd.
23.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
23.10.2023 - 2.tēma Aknu slimības;
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
pirmd.
30.10.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
30.10.2023 - G 1;
otrd.
31.10.2023
10:00 - 12:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 21.telpa, Patversmes iela, 23, Rīga, 1.stāvs
Jeļena Derova
31.10.2023 - G 2;
trešd.
01.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Harijs Čerņevskis
01.11.2023 - N 1;
ceturtd.
02.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Harijs Čerņevskis
02.11.2023 - N 2;
piektd.
03.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Oļesja Basina
03.11.2023 - G 3;
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
06.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 103.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Edgars Bodnieks
06.11.2023 - G 4;
otrd.
07.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
07.11.2023 - G 5;
trešd.
08.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Harijs Čerņevskis
08.11.2023 - N 3;
ceturtd.
09.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Harijs Čerņevskis
09.11.2023 - N 4;
piektd.
10.11.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 112.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Harijs Čerņevskis
10.11.2023 - N 5;
sestd.
11.11.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Zenons Narbuts
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
13.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Oļesja Basina
13.11.2023 - G 6;
otrd.
14.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
Ivars Tolmanis
14.11.2023 - G 7 Gastro centrs Gaiļezera iela 1, 3.st.konf.z.;
trešd.
15.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 103.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Edgars Bodnieks
15.11.2023 - G 8;
ceturtd.
16.11.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 108.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Eduards Krustiņš
16.11.2023 - G 9;
piektd.
17.11.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ināra Miltiņa
17.11.2023 - 1.tēma;
otrd.
21.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
21.11.2023 - 2.tēma;
trešd.
22.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
22.11.2023 - 3.tēma;
ceturtd.
23.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
23.11.2023 - 4.tēma;
piektd.
24.11.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 12.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-15 (B1), Rīga, 6.stāvs
Ieva Pitkēviča
24.11.2023 - 5.tēma. pasn. D.Krēsliņa;
18:30 - 20:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
25.11.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Linda Kokaine
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
27.11.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 203A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs; 105.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Katrīna Kalniņa
27.11.2023 - 6.tēma. Dzemdību simulēšana.;
otrd.
28.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
28.11.2023 - 7.tēma;
trešd.
29.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 572.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 5.stāvs
Ināra Miltiņa
29.11.2023 - 8.tēma;
ceturtd.
30.11.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ināra Miltiņa
30.11.2023 - 12.tēma;
piektd.
01.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ināra Miltiņa
01.12.2023 - 13.tēma;
sestd.
02.12.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
04.12.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
04.12.2023 - 9.tēma;
otrd.
05.12.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Sandra Eihenberga
05.12.2023 - 10.tēma;
trešd.
06.12.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Natālija Vedmedovska
06.12.2023 - 11.tēma;
ceturtd.
07.12.2023
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Irina Rumjanceva
07.12.2023 - 14.tēma;
sestd.
09.12.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
12.12.2023
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
14.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
15.12.2023
08:30 - 10:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
16.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
02.01.2024
09:00 - 10:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
10:45 - 12:15 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
trešd.
03.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Logina
12:00 - 13:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Funkcionālas gremošanas trakta slimības - mīti un realitāte;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
13:30 - 15:00 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Gastrīti un gastropātija. Duodenīti.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Dace Sniedze
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
04.01.2024 - Mākslīgais intelekts vai datorasistēta gastroenteroloģija https://rsu.zoom.us/j/98345652608?pwd=bDdKWkxQRkhGR08yNWZJR3JwVWFZUT09;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
piektd.
05.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Kristīne Rasnača
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
sestd.
06.01.2024
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
08.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 15:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
08.01.2024 - Elektrolītu traucējumi;
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
otrd.
09.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aivars Pētersons
09.01.2024 - Glomerulopātiju klīniski morfoloģiskā korelācija;
trešd.
10.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 14:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
11.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
10:45 - 12:15 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Vita Skuja
11.01.2024 - Digestīvā trakta endoskopiju mūsdienu izmeklēšanas metodes un to modifikācijas;
piektd.
12.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
sestd.
13.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš