Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

MF Medicīna 4. studiju gads

Grupa: MF2020v13

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jurijs Lapidus
28.08.2023 - 15.tēma;
otrd.
29.08.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jurijs Lapidus
29.08.2023 - 16.tēma;
trešd.
30.08.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jurijs Lapidus
30.08.2023 - 17.tēma;
ceturtd.
31.08.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jurijs Lapidus
31.08.2023 - 18.tēma;
piektd.
01.09.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jurijs Lapidus
01.09.2023 - 20.tēma;
sestd.
02.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Ludmila Vīksna
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
02.09.2023 - 1. Traumatisms kā sociāla problēma. Traumatoloģijas un ortopēdijas vēsture. Mehāniskā trauma. Slēgtie un vaļējie kaula lūzumi.;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Māris Taube
02.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Īss ieskats psihiatrijas vēsturē. Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā;
pirmd.
04.09.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Jūlija Tarasova
04.09.2023 - 21.tēma;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
05.09.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Jūlija Tarasova
05.09.2023 - 22.tēma;
trešd.
06.09.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 425.telpa, Miera iela, 45 (1B), Rīga, 4.stāvs
Ieva Pitkēviča
06.09.2023 - 23.tēma;
ceturtd.
07.09.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Areta Garza
07.09.2023 - 19.tēma;
piektd.
08.09.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Līga Puksta-Gulbe
08.09.2023 - 26.tēma;
sestd.
09.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Sniedze Laivacuma
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
09.09.2023 - 2. Politrauma;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Jana Žodžika
16:45 - 18:15 Psihiatrija (Lekcija - video ieraksts)
Elmārs Rancāns
09.09.2023 - VIDEOLEKCIJA. Šizofrēnija un tās ārstēšana gadsimtu gaitā;
pirmd.
11.09.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Karlīna Elksne
11.09.2023 - 24.tēma;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
12.09.2023
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Karlīna Elksne
12.09.2023 - 25.tēma;
trešd.
13.09.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Līga Puksta-Gulbe
13.09.2023 - 27.tēma;
ceturtd.
14.09.2023
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 5.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Līga Puksta-Gulbe
14.09.2023 - 28.tēma;
sestd.
16.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Irmejs, Ansis Ģīlis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Silvestris Zēbolds
16.09.2023 - 3. Osteomielīts (septiskās komplikācijas ortopēdijā).;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Areta Garza
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Konrāde
pirmd.
18.09.2023
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
19.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ilze Ekšteina
trešd.
20.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Oksana Koļesova
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Aija Leidere-Reine
21.09.2023 - Hemorāģiskie drudži – jēdziens, klasifikācija, etioloģiskās grupas, klīniskā aina, diagnozes verifikācija, ārstēšanas principi. Tropu infekcijas - Ebolas vīrusa simulācija;
piektd.
22.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Indra Zeltiņa
sestd.
23.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Indra Zeltiņa
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
23.09.2023 - 4. Kustību un balsta aparāta labdabīgie un ļaundabīgie audzēji.;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Dace Rezeberga
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
pirmd.
25.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: Mācību telpa, Šarlotes iela 1B, Centrālā laboratorija
Jeļena Storoženko
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve, Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
26.09.2023
08:00 - 11:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Aleksandrs Černušenko
trešd.
27.09.2023
12:00 - 15:00 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Nodarbība)
telpa: 305A.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs; 302.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 3.stāvs
Liāna Linda Skrauča
27.09.2023 - HIV infekcija / AIDS – diagnostika, klīniskās norises raksturojums, ārstēšana, profilakse. Indikātorslimības, oportūnistiskās slimības. HIV/AIDS simulācija;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-301.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 3.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
ceturtd.
28.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
28.09.2023 - 1. Slimnieku izmeklēšana ar kustību un balsta aparāta traumām, to sekām un ortopēdiskām saslimšanām (t.sk. goniometrija, ekstremitāšu garuma mērījumi, ortopēdijas testi). Agita Zariņa;
piektd.
29.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 2.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Zane Pavāre
29.09.2023 - 12. Osteomielīts un strutainais artrīts.;
sestd.
30.09.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Pēteris Studers
30.09.2023 - 5. Deformējošais osteoartrīts.;
13:15 - 14:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Briedīte
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Derovs
pirmd.
02.10.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 23.telpa, Ģimnastikas iela, 1, Rīga, 5.stāvs
Mikus Štālhuts
02.10.2023 - 5. Apakšējās ekstremitātes muskuļu un cīpslu traumatiski bojājumi. Pēdas traumas un ortopēdiskās saslimšanas. Mikus Štālhuts;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība)
telpa: A-501.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
03.10.2023
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
03.10.2023 - 2. Kustību un balsta aparāta traumu konservatīvās ārstēšanas metodes (t.sk. transporta imobilizācija, desmurģija, ģipsēšanas tehnika).;
trešd.
04.10.2023
14:00 - 16:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Oļegs Stunžāns
04.10.2023 - 9. Ceļa locītavas mīksto audu bojājumi. Diagnostikas un ārstēšanas iespējas traumatoloģijā un ortopēdijā.;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Liepiņš
ceturtd.
05.10.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Zane Pavāre
05.10.2023 - 14. Mugurkaula traumas un saslimšanas.;
piektd.
06.10.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Rota Vēciņa
06.10.2023 - 7. Apakšējās ekstremitātes kaulu diafizāri lūzumi, to diagnostika un ārstēšana, komplikācijas.;
sestd.
07.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jurijs Perevoščikovs
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Laura Andersone
07.10.2023 - 6, Termiskā trauma.;
pirmd.
09.10.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 214.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ivans Krupeņko
09.10.2023 - MITC nepieciešama tikai telpa ar kušeti 4. Augšējās ekstremitātes ortopēdiskās slimības, muskuļu un cīpslu bojājumi.;
18:00 - 19:30 (B) Gēnu horizontālā pārnese (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Inese Čakstiņa-Dzērve
otrd.
10.10.2023
12:00 - 14:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 22.telpa, Lielvārdes iela, 68, k-2, Rīga, 4.stāvs
Sergejs Smirnovs
10.10.2023 - 13. Termiskā trauma.;
trešd.
11.10.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Silvestris Zēbolds
11.10.2023 - 11. Osteoartrīts.;
ceturtd.
12.10.2023
13:00 - 15:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Laura Gelderiņa
12.10.2023 - 10. Apakšējās ekstremitātes kaulu intraartikulāri lūzumi, mežģījumi. Laura Gelderiņa;
piektd.
13.10.2023
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 3.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
13.10.2023 - 3. Augšējās ekstremitātes kaulu lūzumi, mežģījumi, to diagnostika, ārstēšana un komplikācijas.;
sestd.
14.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Agita Jēruma
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Svolaks
14.10.2023 - 7. Mugurkaulāja traumas un saslimšanas.;
15:00 - 16:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Lekcija - video ieraksts)
Kārlis Rācenis
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 215.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Andris Vikmanis
16.10.2023 - 6. Augstas enerģijas traumas. Politrauma. Iegurņa kaulu traumatiski bojājumi.;
otrd.
17.10.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daniels Deksnis
17.10.2023 - 15. Semināra nodarbība;
13:00 - 15:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Laura Gelderiņa
17.10.2023 - 8. Zemas enerģijas traumas. Augšstilba kaula proksimālās daļas lūzumi. Geriatriskās traumas īpatnības. Laura Gelderiņa;
ceturtd.
19.10.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Zane Pavāre
19.10.2023 - 16. Kolokvijs (ortopēdijas testi, transporta imobilizācija, desmurģija).;
piektd.
20.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Armands Počs
20.10.2023 - 4.tēma Čūlas slimība;
sestd.
21.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Gundars Lācis
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
11:30 - 13:00 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Jekaterina Gagarina
21.10.2023 - 8. Kaulu lūzumu radioloģiskā diagnostika. Redzamais un neredzamais. Biežākās radioloģiskās kļūdas.;
pirmd.
23.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Irmejs
23.10.2023 - 8.tema Krūts dziedzera slimības: vēzis.;
otrd.
24.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Armands Počs
24.10.2023 - 7.tēma Akūts un hronisks apendicīts.;
trešd.
25.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andrejs Brikuns
25.10.2023 - 6.tēma Primāras ārējās vēdera sienas trūces.;
ceturtd.
26.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Zenons Narbuts
26.10.2023 - 9.tēma Endokrīna ķirurģija;
piektd.
27.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
27.10.2023 - 1.tēma Žultsakmeņu slimība. Akūts un hronisks holecistīts.;
sestd.
28.10.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
pirmd.
30.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
30.10.2023 - 2.tēma Aknu slimības;
otrd.
31.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andris Gardovskis
31.10.2023 - 5.tēma Resnās zarnas slimības.;
trešd.
01.11.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 7.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Šapovalovs
01.11.2023 - 3.tēma Akūts pankreatīts.;
ceturtd.
02.11.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
02.11.2023 - Psihisko traucējumu klasifikācija. Psihiatriskās palīdzības organizācija Latvijā, likumdošana un juridiskie aspekti. Pacienta intervēšana un klīniskā apraksta noformēšana psihiatrijā. Uztveres, domāšanas, afektīvie, trauksmes un kognitīvie traucējumi;
piektd.
03.11.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
03.11.2023 - Šizofrēnijas un citu psihotisko traucējumu vispārējie simptomi, klasifikācija un diagnostika SSK-10, ārstēšanas un rehabilitācijas pamatprincipi;
sestd.
04.11.2023
08:00 - 09:30 Infektoloģija un laboratorā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Jeļena Storoženko
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Vilmanis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
06.11.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība)
telpa: 306.telpa, Tvaika iela, 2 (A korp.), Rīga, 3.stāvs
Vineta Viktorija Vinogradova
06.11.2023 - Organisko psihisko traucējumu vispārējās izpausmes. Demenču klīnika, diferenciālā diagnostika, aprūpe un ārstēšanas iespējas;
otrd.
07.11.2023
08:30 - 12:15 Psihiatrija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Liene Vītola
07.11.2023 - Psihiskās attīstības, uzvedības un emocionālie traucējumi bērniem un pusaudžiem;
trešd.
08.11.2023
15:00 - 17:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ričards Lukjančiks
08.11.2023 - N 1 + Georgs Pimonovs (8.gr.);
ceturtd.
09.11.2023
09:15 - 11:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
09.11.2023 - N 2;
piektd.
10.11.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
10.11.2023 - N 3;
sestd.
11.11.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Zenons Narbuts
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
13.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
13.11.2023 - N 4;
otrd.
14.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
Viktorija Kuzema
14.11.2023 - N 5;
trešd.
15.11.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
15.11.2023 - N 6;
ceturtd.
16.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
16.11.2023 - G 1;
piektd.
17.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
17.11.2023 - G 2;
otrd.
21.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
Ivars Tolmanis
21.11.2023 - G 3 Gastro centrs Gaiļezera iela 1, 3.st.konf.z.;
trešd.
22.11.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Mokricka
22.11.2023 - G 4;
ceturtd.
23.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
23.11.2023 - G 5;
piektd.
24.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Edgars Bodnieks
24.11.2023 - G 6;
18:30 - 20:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
sestd.
25.11.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Linda Kokaine
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
27.11.2023
08:30 - 10:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Oļesja Basina
27.11.2023 - G 7;
otrd.
28.11.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
Ivars Tolmanis
28.11.2023 - G 8 Gastro centrs Gaiļezera iela 1, 3.st.konf.z.;
piektd.
01.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
02.12.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Haralds Plaudis
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
sestd.
09.12.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Jānis Gardovskis
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
12.12.2023
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
14.12.2023
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
11:30 - 13:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
piektd.
15.12.2023
08:30 - 10:00 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
sestd.
16.12.2023
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
otrd.
02.01.2024
09:00 - 10:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajdzībai.;
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
10:45 - 12:15 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Lelde Logina
02.01.2024 - Telpa norādīta docētāja vajadzībai.;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
02.01.2024 - Ultrasonogrāfijas (USG) aparāta funkcijas, aprīkojums, zondu veidi. Darbs ar USG aparātu un UltraSim simulatoru. Urīnizvades sistēmas USG pamati.;
trešd.
03.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Lelde Logina
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
12:00 - 13:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Funkcionālas gremošanas trakta slimības - mīti un realitāte;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
13:30 - 15:00 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
03.01.2024 - Gastrīti un gastropātija. Duodenīti.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Dace Sniedze
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
03.01.2024 - Klīnisko gadījumu apspriede un urīnizvades sistēmas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora.;
ceturtd.
04.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Juris Pokrotnieks
04.01.2024 - Mākslīgais intelekts vai datorasistēta gastroenteroloģija https://rsu.zoom.us/j/98345652608?pwd=bDdKWkxQRkhGR08yNWZJR3JwVWFZUT09;
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-510.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 302.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Rasnača
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
04.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 1. daļa.;
piektd.
05.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 208 (Darvina).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Annija Gabriela Roze
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Deju zāle.telpa, Mārupes iela, 17 k-2, Rīga, 1.stāvs
Gints Peleckis
12:15 - 15:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Andrejs Lioznovs
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
14:30 - 17:30 (B) Neonatoloģija (Nodarbība)
telpa: 415.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 4.stāvs
Kristīne Rasnača
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Jekaterina Safronova
05.01.2024 - Gremošanas sistēmas parenhimatozo un dobo orgānu (aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzera un liesas) USG. Klīnisko gadījumu apspriede un aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera un liesas patoloģiju piemēru vizualizācija uz UltraSim simulatora. 2. daļa.;
sestd.
06.01.2024
13:00 - 14:30 (B) Seksualitāte (Lekcija - video ieraksts)
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
pirmd.
08.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 15:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Viktorija Kuzema
08.01.2024 - Elektrolītu traucējumi;
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Anita Gauruča
otrd.
09.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
12:00 - 14:15 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Aivars Pētersons
09.01.2024 - Glomerulopātiju klīniski morfoloģiskā korelācija;
trešd.
10.01.2024
09:00 - 12:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
13:00 - 14:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
ceturtd.
11.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Gints Peleckis
10:45 - 12:15 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
12:30 - 14:00 (B) Seksualitāte (Nodarbība)
telpa: B-511.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 5.stāvs
Vents Sīlis
15:00 - 16:30 (B) Gastroenteroloģijas, nefroloģijas aktuālie jautājumi (Lekcija - video ieraksts)
Vita Skuja
11.01.2024 - Digestīvā trakta endoskopiju mūsdienu izmeklēšanas metodes un to modifikācijas;
piektd.
12.01.2024
10:30 - 12:00 (B) Joga un meditācija: aktuālās prakses un risinājumi (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Gints Peleckis
15:00 - 16:30 (B) Dažādi fitnesa nodarbību veidi (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Anita Gauruča
sestd.
13.01.2024
15:00 - 16:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Arvīds Bērziņš