Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

ZF Zobārstniecība 4. studiju gads

Grupa: ZF2020v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Nodarbība)
telpa: A-107.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 1.stāvs
Jānis Millers
28.08.2023 - 09.10.2023
09:45 - 12:00 Ortodontija I (Nodarbība)
Edmonda Niķe
11.09.2023 - 30.10.2023
15:00 - 16:30 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
18.09.2023 - 02.10.2023
16.10.2023 - 13.11.2023
27.11.2023
16:45 - 18:15 Ievads mutes veselības pētniecībā (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
25.09.2023
otrd.
12:30 - 15:30 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Agnija Tāluma
21.11.2023
13:00 - 16:00 Sejas un žokļu ķirurģija (Nodarbība)
Agnija Tāluma
12.09.2023 - 10.10.2023
24.10.2023 - 14.11.2023
18:00 - 19:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Lekcija - video ieraksts)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Laura Bubko
05.09.2023 - 12.09.2023
10.10.2023
05.09.2023 - 12.09.2023 - Videolekcija. Telpa norādīta docētāja vajadzībai, un studentiem, tā neattiecas.;
10.10.2023 - Videolekcija. Telpa norādīta docētāja vajadzībai, un studentiem, tā neattiecas.;
trešd.
10:30 - 12:45 Klīniskā farmakoloģija zobārstniecībā (Nodarbība)
telpa: 107 (MT Nr.3).telpa, Konsula iela, 21, Rīga, 1.stāvs
Mārcis Zeibārts
06.09.2023 - 13.12.2023
03.01.2024
14:00 - 16:15 Infekcijas slimības (Nodarbība)
Gundars Lācis
25.10.2023 - 13.12.2023
03.01.2024 - 10.01.2024
25.10.2023 - 13.12.2023 - 25.10. - PSKUS A korpuss. Pulcēties 1.stāva vestibilā. 15.11. - Zoom attālināti;
03.01.2024 - 10.01.2024 - 25.10. - PSKUS A korpuss. Pulcēties 1.stāva vestibilā. 15.11. - Zoom attālināti;
14:45 - 16:15 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija)
Alise Balcere
30.08.2023 - 27.09.2023
16:30 - 18:00 Infekcijas slimības (Lekcija - video ieraksts)
Aija Leidere-Reine
30.08.2023
ceturtd.
11:15 - 14:15 Zobu protezēšana - klīnika (Nodarbība)
telpa: 401.telpa, Dzirciema iela, 20, Rīga, 4.stāvs
Guntis Žīgurs
31.08.2023 - 07.12.2023
piektd.
09:00 - 10:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Aleksandra Gromova
27.10.2023
27.10.2023 - Lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi dodties uz 3.stāvu, lai izvairītot no liekas burzmas, jo 3.stāvā tiek pieņemti pacienti. 13.10. un 08.12. – patstāvīgā darba diena, klātienes nodarbības nonotiek.;
10:00 - 11:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Artūrs Miksons
08.09.2023 - 29.09.2023
08.09.2023 - 29.09.2023 - Cien. studenti, lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi doties uz 3.st., lai izvairītos no burzmas, jo 3.stāvā dakteri strādā ar pacientiem.;
12:00 - 13:30 Psihosomātiskā medicīna un psihoterapija (Nodarbība)
telpa: 307 (Avicennas).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 3.stāvs
Aleksandra Gromova
13.10.2023 - 20.10.2023
03.11.2023 - 08.12.2023
13.10.2023 - 20.10.2023 - Lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi dodties uz 3.stāvu, lai izvairītot no liekas burzmas, jo 3.stāvā tiek pieņemti pacienti. 13.10. ,3.11.,un 08.12. – patstāvīgā darba diena, klātienes nodarbības nonotiek.;
03.11.2023 - 08.12.2023 - Lūgums sagaidīt docētāju 2.st. un kopīgi dodties uz 3.stāvu, lai izvairītot no liekas burzmas, jo 3.stāvā tiek pieņemti pacienti. 13.10. ,3.11.,un 08.12. – patstāvīgā darba diena, klātienes nodarbības nonotiek.;
14:30 - 17:30 Terapeitiskā zobārstniecība (Nodarbība)
telpa: 226A.telpa, Dzirciema iela, 20, k-3, Rīga, 2.stāvs
Simona Skrīvele
08.09.2023 - 15.12.2023
05.01.2024
sestd.
08:00 - 09:30 Ādas un mutes gļotādas slimību klīnika un morfoloģija (Lekcija - video ieraksts)
Ingrīda Čēma
02.09.2023 - 21.10.2023
09:45 - 11:15 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Una Soboļeva
02.09.2023
16.09.2023
Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Ģirts Šalms
09.09.2023
Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Iveta Jankovska
23.09.2023 - 21.10.2023
11:30 - 13:00 Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Inta Zepa
02.09.2023 - 09.09.2023
Ievads mutes veselības pētniecībā (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Maldupa
16.09.2023 - 21.10.2023
13:15 - 14:45 Sejas un žokļu ķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Stāmers
02.09.2023
16.09.2023 - 21.10.2023
15:00 - 16:30 Bērnu terapeitiskā zobārstniecība I (Lekcija - video ieraksts)
Ilona Viduskalne
02.09.2023 - 04.11.2023
16:45 - 18:15 Zobu protezēšana - klīnika (Lekcija - video ieraksts)
Inguna Grīnvalde
09.09.2023
Ortodontija I (Lekcija - video ieraksts)
Ieva Mauliņa
16.09.2023