Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

RFF Fizioterapija 3. studiju gads

Grupa: RFF2021v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
sestd.
02.09.2023
08:30 - 10:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Aija Leidere-Reine
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
02.09.2023 - 1. Traumatoloģijas un ortopēdijas vēsture. Slēgti un vaļēji lūzumi un to ārstēšana.;
pirmd.
04.09.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Semjonova
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Māra Kuļša
trešd.
06.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
06.09.2023 - 3. Mugurkaulāja traumas un saslimšanas. (Agita Zariņa);
ceturtd.
07.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
07.09.2023 - 2. Augšējās ekstremitātes saslimšanas. (Agita Zariņa);
piektd.
08.09.2023
09:00 - 11:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Uģis Zariņš
08.09.2023 - 4. Iegurņa un augšstilba traumas. To diagnostika, ārstēšanas principi, iespējamie sarežģījumi.;
sestd.
09.09.2023
08:30 - 10:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Raimonds Sīmanis
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
09.09.2023 - 2. Iespējamie sarežģījumi pēc kustību un balsta aparāta traumām un saslimšanām.Saite;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Bērziņa
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
11.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
11.09.2023 - 1. Augšējās ekstremitātes traumas. To diagnostika, ārstēšanas principi, iespējamie sarežģījumi. Agita Zariņa;
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Studere
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Māra Kuļša
otrd.
12.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Rota Vēciņa
12.09.2023 - 5. Apakšstilba un pēdas traumas. To diagnostika, ārstēšanas principi, iespējamie sarežģījumi.;
trešd.
13.09.2023
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
13.09.2023 - 6. Apakšējās ekstremitātes saslimšanas. IESKAITE;
ceturtd.
14.09.2023
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Mareks Osovskis
sestd.
16.09.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
16.09.2023 - 3. Mugurkaulāja traumas un saslimšanas.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Līga Savicka
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
18.09.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Mareks Osovskis
trešd.
20.09.2023
12:00 - 15:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Gunta Stūre
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 11:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Iveta Ozere
piektd.
22.09.2023
12:00 - 15:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ilze Ekšteina
sestd.
23.09.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
23.09.2023 - 4. Termiskā trauma.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Lolita Vija Neimane
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
25.09.2023
09:00 - 12:00 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ivans Šapošņikovs
otrd.
26.09.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
trešd.
27.09.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
ceturtd.
28.09.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
29.09.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
sestd.
30.09.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
30.09.2023 - 5. Politrauma.Šāvienu izraisīti ekstremitāšu ievainojumi.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kārkliņa
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
otrd.
03.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Ņikita Horoševs
trešd.
04.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Ņikita Horoševs
ceturtd.
05.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
piektd.
06.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
sestd.
07.10.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Svolaks
07.10.2023 - 6. Deformējošais osteoartrīts.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Viesturs Drunks
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
09.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
otrd.
10.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
10.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
12:00 - 15:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
10.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
trešd.
11.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
11.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
ceturtd.
12.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
12.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
13.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
sestd.
14.10.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Auslands
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
14.10.2023 - 7. Osteomielīts.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Markova
pirmd.
16.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Sintija Strautmane
16.10.2023 - Strautmane;
otrd.
17.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Sintija Strautmane
17.10.2023 - Strautmane;
trešd.
18.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Sintija Strautmane
18.10.2023 - Strautmane;
ceturtd.
19.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Sintija Strautmane
19.10.2023 - Strautmane;
12:30 - 15:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
20.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Sintija Strautmane
20.10.2023 - Strautmane;
sestd.
21.10.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Auslands
pirmd.
23.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Sintija Strautmane
23.10.2023 - Strautmane;
otrd.
24.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Rolfs Ozols
trešd.
25.10.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Rolfs Ozols
ceturtd.
26.10.2023
16:00 - 19:00 Sporta medicīna (Nodarbība)
Jānis Kaupe
26.10.2023 - Roberta Feldmaņa iela 8, LOV (pulcēties 1.stāva vestibilā);
piektd.
27.10.2023
08:00 - 10:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Dace Driba
pirmd.
30.10.2023
16:15 - 18:30 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
30.10.2023 - Jaunķemeri, baseins;
trešd.
01.11.2023
08:00 - 10:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 409.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Dace Driba
ceturtd.
02.11.2023
08:00 - 10:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Dace Driba
piektd.
03.11.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Zane Liepiņa
pirmd.
06.11.2023
08:15 - 11:15 Dermatoveneroloģija (Nodarbība)
telpa: 413/11.telpa, Firsa Sadovņikova iela, Rīga, 4.stāvs
Māra Rone-Kupfere
16:15 - 18:30 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
06.11.2023 - Jaunķemeri, baseins;
otrd.
07.11.2023
08:15 - 11:15 Dermatoveneroloģija (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Ilze Upeniece
trešd.
08.11.2023
08:00 - 10:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Dace Driba
ceturtd.
09.11.2023
08:00 - 10:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Dace Driba
piektd.
10.11.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Lolita Vija Neimane
pirmd.
13.11.2023
16:15 - 18:30 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
13.11.2023 - jaunķemeri, baseins;
piektd.
17.11.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ilze Markova
otrd.
21.11.2023
13:30 - 16:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
24.11.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 409.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Līga Savicka
otrd.
28.11.2023
13:30 - 16:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
01.12.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Lolita Vija Neimane
otrd.
05.12.2023
13:30 - 16:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
08.12.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 409.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Unda Avota
otrd.
12.12.2023
13:30 - 16:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
15.12.2023
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Unda Avota
otrd.
02.01.2024
13:30 - 16:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
Māra Kuļša
piektd.
05.01.2024
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Lolita Vija Neimane
otrd.
09.01.2024
13:30 - 16:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
piektd.
12.01.2024
14:00 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Līga Savicka