Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 4. studiju gads

Grupa: ASNMF2020z1

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Datumi/Periodi Komentāri
pirmd.
08:00 - 10:15 Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Amanda Smildzere
04.12.2023 - 11.12.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Ziediņa
02.10.2023
02.10.2023 - N10;
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Irmejs
13.11.2023
13.11.2023 - Topic 8. Breast diseases: cancer;
09:15 - 11:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
25.09.2023
25.09.2023 - N7;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Vanaga
16.10.2023 - 30.10.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Pāvils Plūme
06.11.2023
06.11.2023 - Topic 4. Complications of ulcer disease.;
15:15 - 17:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 104.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Diāna Zandere
09.10.2023
09.10.2023 - G8;
15:30 - 18:30 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Oļegs Plesunovs
13.11.2023
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Edgars Naudiņš
11.12.2023
08.01.2024
11.12.2023 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
08.01.2024 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator;
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
18.09.2023
18.09.2023 - G3 Baznīcas 18;
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
28.08.2023 - 11.09.2023
28.08.2023 - Topic 15;
04.09.2023 - Topic 20;
11.09.2023 - Topic 27;
16:30 - 19:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
13.11.2023
13.11.2023 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
(B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
04.12.2023
17:15 - 20:15 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
30.10.2023
30.10.2023 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
13.11.2023
otrd.
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
05.09.2023
05.09.2023 - Topic 23;
Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
05.12.2023 - 12.12.2023
02.01.2024
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 6.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Indra Zeltiņa
31.10.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 048.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Diāna Zandere
10.10.2023
10.10.2023 - G12 MITC GASEN_P_240, 241;
09:00 - 12:00 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Andris Gardovskis
07.11.2023 - 14.11.2023
07.11.2023 - Topic 5. Large bowel diseases.;
14.11.2023 - Topic 9. Endocrine surgery;
11:00 - 13:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Gunta Lazdāne
05.09.2023
05.09.2023 - Topic 21. Prezentācijas tehnika+kontracepcijas rīku komplekts.;
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
26.09.2023 - 03.10.2023
26.09.2023 - N8;
03.10.2023 - N11;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Anda Vīksna
17.10.2023 - 24.10.2023
15:00 - 18:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
07.11.2023
21.11.2023
07.11.2023 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
21.11.2023 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
15:30 - 17:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
31.10.2023
21.11.2023 - 28.11.2023
(B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Vingroš. zāle (10).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 2.stāvs
Mārtiņš Markovs
21.11.2023 - 28.11.2023
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
12.12.2023
09.01.2024
12.12.2023 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
09.01.2024 - Visualization of the gynaecological and breast pathologies on the UltraSim simulator.;
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
19.09.2023
19.09.2023 - G4 Baznīcas 18;
16:30 - 18:45 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
29.08.2023
12.09.2023
29.08.2023 - Topic 16;
12.09.2023 - Topic 28;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Arvīds Bērziņš
28.11.2023 - 05.12.2023
17:15 - 18:45 (B) Psihosomatiskā medicīna (Lekcija - video ieraksts)
Laura Valaine
31.10.2023
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
02.01.2024
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
03.10.2023
02.01.2024
trešd.
08:00 - 09:30 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
10.01.2024
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Areta Garza
30.08.2023
06.09.2023
13.09.2023
30.08.2023 - Topic 19;
06.09.2023 - Topic 22;
13.09.2023 - Topic 24;
Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ieva Roģe
29.11.2023 - 13.12.2023
03.01.2024
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Raimonds Sīmanis
18.10.2023
08:15 - 12:00 Infekciju slimības I (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 2 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ieva Kubiliūte
25.10.2023
09:15 - 11:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aivars Pētersons
27.09.2023
27.09.2023 - N9;
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 202.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ilze Puide
20.09.2023
20.09.2023 - N5;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 86 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Ieva Vanaga
01.11.2023
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Deniss Anufrijevs
08.11.2023 - 15.11.2023
08.11.2023 - Topic 1. The gallstone disease. Acute and chronic;
15.11.2023 - Topic 6. Primary external abdominal wall hernias.;
13:00 - 15:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 103.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ieva Ziediņa
04.10.2023
04.10.2023 - N12;
15:30 - 17:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
29.11.2023
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
Zane Straume
11.10.2023
11.10.2023 - G9 ARS-Skolas iela 5;
16:00 - 19:00 (B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 204 (M.Zīle Nr.1).telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Gunta Ancāne
08.11.2023
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
29.11.2023
(B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
10.01.2024
10.01.2024 - FAST protocol for polytrauma patients. Clinical situations with performing FAST protocol on the UltraSim simulator.;
17:00 - 20:00 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
13.12.2023
13.12.2023 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test;
ceturtd.
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
31.08.2023 - 07.09.2023
31.08.2023 - Topic 17;
07.09.2023 - Topic 26;
Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
30.11.2023 - 14.12.2023
04.01.2024
08:00 - 11:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Indra Zeltiņa
02.11.2023
08:15 - 10:30 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 201.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Juris Pokrotnieks
28.09.2023
12.10.2023
28.09.2023 - G6;
12.10.2023 - G10;
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 103.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ieva Ziediņa
05.10.2023
05.10.2023 - N13;
12:00 - 14:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 222.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Ilze Puide
21.09.2023
21.09.2023 - N6;
12:00 - 15:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
Iveta Ozere
19.10.2023 - 26.10.2023
19.10.2023 - TPSC, Upeslejas, Conference Hall, 2nd floor;
26.10.2023 -
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Pāvils Plūme
09.11.2023
09.11.2023 - Topic 7. Acute and chronic appendicitis.; 13.11.23. at 12:15;
14:00 - 16:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Areta Garza
14.09.2023
14.09.2023 - Topic 25;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Artūrs Šilovs
11.01.2024
11.01.2024 - Summary and revision of the knowledge and practical skills acquired during the previous practical classes. Test.;
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
30.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 214.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Ksenija Nikolajeva
09.11.2023
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
04.01.2024
piektd.
08:00 - 09:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
10.11.2023
17.11.2023
08:00 - 10:15 Dzemdniecība un ginekoloģija (Nodarbība)
telpa: 28.telpa, Tērbatas iela, 30, Rīga, 5.stāvs
Natālija Bērza
01.09.2023
15.09.2023
01.09.2023 - Topic 18;
15.09.2023 - Topic 29;
Pediatrijas pamati I (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Amanda Smildzere
01.12.2023 - 15.12.2023
11:00 - 14:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
20.10.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 706.telpa, Nīcgales iela, 5, Rīga, 7.stāvs
Aleksejs Derovs
22.09.2023 - 06.10.2023
22.09.2023 - G5;
29.09.2023 - G7;
06.10.2023 - N14;
12:15 - 15:15 Ķirurģiskās slimības I (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-24, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Šapovalovs
10.11.2023 - 17.11.2023
10.11.2023 - Topic 3. Acute pancreatitis; Start 9:00;
17.11.2023 - Topic 2. Liver disease;
15:30 - 18:30 (B) Praktiskās apmācības vēdera, vairogdziedzera ultrasonogrāfijā un FAST protokola pielietošanā, izmantojot UltraSim simulatoru (Nodarbība)
telpa: 7.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Edgars Naudiņš
08.12.2023
08.12.2023 - Ultrasound imaging of the parathyroid glands and thyroid: visualisation of the clinical cases and the pathologies of the parathyroid glands and thyroid on the UltraSim simulator.;
16:00 - 18:15 Iekšķīgās slimības I (gastroenteroloģija, nefroloģija, endokrinoloģija) (Nodarbība)
telpa: 322.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Vita Skuja
13.10.2023
13.10.2023 - G11 Baznīcas 18;
16:00 - 19:45 Infekciju slimības I (Nodarbība)
telpa: A-707.telpa, Dzirciema iela, 16, Rīga, 7.stāvs
Liāna Linda Skrauča
27.10.2023
16:30 - 19:30 (B) Ekstremālo situāciju medicīna (Nodarbība)
Arvīds Bērziņš
10.11.2023
24.11.2023 - 01.12.2023
(B) Psihosomatiskā medicīna (Nodarbība)
telpa: 205 (M.Zīle Nr.2) .telpa, Kristapa iela, 30, Rīga, 2.stāvs
Laura Valaine
10.11.2023
24.11.2023
17:00 - 18:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
10.11.2023
17:30 - 19:00 (B) Sporta spēles (Nodarbība)
telpa: Sporta zāle (1).telpa, Cigoriņu iela, 3, Rīga, 1.stāvs
Mārtiņš Markovs
05.01.2024 - 12.01.2024
18:00 - 19:30 (B) Uzturs veselībai dažādos dzīves posmos, funkcionālā pārtika (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ansis Zauers
05.01.2024
sestd.
08:00 - 09:30 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
02.09.2023 - 14.10.2023
09:45 - 11:15 Ķirurģiskās slimības I (Lekcija - video ieraksts)
Andris Gardovskis
02.09.2023 - 14.10.2023
11:30 - 13:00 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Jana Pavāre
02.09.2023 - 30.09.2023
13:15 - 14:45 Pediatrijas pamati I (Lekcija - video ieraksts)
Amanda Smildzere
02.09.2023 - 23.09.2023