Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

RFMT Mākslas terapija 1. studiju gads

Grupa: RFMT2023v2

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
sestd.
02.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
(B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Vende-Kotova
10:45 - 12:15 (B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
(B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Vende-Kotova
13:00 - 14:30 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
14:45 - 16:15 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
piektd.
08.09.2023
09:00 - 10:30 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
10:45 - 12:15 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
sestd.
09.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
(B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
(B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
piektd.
15.09.2023
09:00 - 12:00 Medicīniskā rehabilitācija un komandas darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Bērziņa
13:00 - 14:30 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aelita Vagale
14:45 - 16:15 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Aelita Vagale
16:30 - 18:00 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
18:15 - 19:45 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Šneidere
sestd.
16.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
(B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
10:45 - 12:15 (B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
(B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
13:00 - 14:30 (B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
14:45 - 16:15 (B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
piektd.
22.09.2023
09:00 - 10:30 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
10:45 - 12:15 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
13:00 - 14:30 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Mārtinsone
14:45 - 16:15 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Mārtinsone
16:30 - 18:00 Novērojuma prakse (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
sestd.
23.09.2023
09:00 - 10:30 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
(B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
10:45 - 12:15 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
(B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
piektd.
29.09.2023
09:00 - 10:30 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
10:45 - 12:15 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
16:30 - 18:00 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
18:15 - 19:45 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
sestd.
30.09.2023
09:00 - 10:30 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sanita Šuriņa
10:45 - 12:15 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sanita Šuriņa
piektd.
06.10.2023
13:00 - 14:30 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Iveta Dzērve
14:45 - 16:15 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Iveta Dzērve
16:30 - 18:00 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Iveta Dzērve
sestd.
07.10.2023
13:00 - 14:30 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Anna Golubeva
14:45 - 16:15 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Anna Golubeva
16:30 - 18:00 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Anna Golubeva
piektd.
13.10.2023
09:00 - 10:30 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
10:45 - 12:15 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Daiga Spila
13:00 - 16:00 Medicīniskā rehabilitācija un komandas darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Bērziņa
16:30 - 18:00 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
18:15 - 19:45 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
sestd.
14.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Vende-Kotova
(B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Madara Sprūdža
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Kristīne Vende-Kotova
(B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Madara Sprūdža
13:00 - 16:00 Medicīniskā rehabilitācija un komandas darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Bērziņa
18:00 - 19:30 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
19:45 - 21:15 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Akmane
piektd.
20.10.2023
13:00 - 14:30 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Grieta Pīrāga
14:45 - 16:15 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Grieta Pīrāga
16:30 - 18:00 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Grieta Pīrāga
sestd.
21.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
(B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Līva Kupča
10:45 - 12:15 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
(B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Līva Kupča
13:00 - 14:30 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Aelita Vagale
14:45 - 16:15 Personības un attīstības psiholoģija (Lekcija)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Aelita Vagale
piektd.
27.10.2023
09:00 - 10:30 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anita Pipere
10:45 - 12:15 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Anita Pipere
13:00 - 14:30 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
14:45 - 16:15 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
16:30 - 18:00 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
18:15 - 19:45 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Lekcija - video ieraksts)
Kristīne Šneidere
sestd.
28.10.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
(B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
(B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agne Rožlapa-Junkere
13:00 - 14:30 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
14:45 - 16:15 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
piektd.
03.11.2023
09:00 - 10:30 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Agne Rožlapa-Junkere
(B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
10:45 - 12:15 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Agne Rožlapa-Junkere
(B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
13:00 - 14:30 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Agne Rožlapa-Junkere
14:45 - 16:15 (B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Agne Rožlapa-Junkere
sestd.
04.11.2023
09:00 - 10:30 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Šneidere
10:45 - 12:15 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Šneidere
13:00 - 14:30 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Inese Paiča
14:45 - 16:15 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Nodarbība)
telpa: 163.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Inese Paiča
piektd.
10.11.2023
13:00 - 16:00 Medicīniskā rehabilitācija un komandas darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Bērziņa
sestd.
11.11.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
13:00 - 14:30 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sanita Šuriņa
14:45 - 16:15 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sanita Šuriņa
piektd.
17.11.2023
09:00 - 10:30 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
10:45 - 12:15 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
piektd.
24.11.2023
09:00 - 10:30 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Inese Paiča
10:45 - 12:15 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Nodarbība)
telpa: 161.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Inese Paiča
13:00 - 14:30 Personības un attīstības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Aelita Vagale
14:45 - 16:15 Personības un attīstības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Aelita Vagale
sestd.
25.11.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Līva Kupča
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Līva Kupča
13:00 - 14:30 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Anna Šteina
14:45 - 16:15 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Anna Šteina
16:30 - 18:00 Profesionālās izaugsmes grupa (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Anna Šteina
piektd.
01.12.2023
09:00 - 12:00 Medicīniskā rehabilitācija un komandas darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Bērziņa
13:00 - 14:30 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sanita Šuriņa
14:45 - 16:15 Pētījuma metodoloģija (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Sanita Šuriņa
sestd.
02.12.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
(B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Madara Sprūdža
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Līva Kupča
(B) Drāmas terapija I (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Madara Sprūdža
13:00 - 14:30 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
14:45 - 16:15 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Inese Paiča
piektd.
08.12.2023
09:00 - 10:30 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Šneidere
10:45 - 12:15 Neiropsiholoģija mākslas terapeitiem (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Šneidere
13:00 - 14:30 Personības un attīstības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Aelita Vagale
14:45 - 16:15 Personības un attīstības psiholoģija (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Elīna Akmane
sestd.
09.12.2023
09:00 - 10:30 (B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 187.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
(B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
10:45 - 12:15 (B) Deju un kustību terapija I (Nodarbība)
telpa: 187.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Kristīne Vende-Kotova
(B) Drāmas terapija I (Nodarbība)
telpa: 182.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Madara Sprūdža
13:00 - 14:30 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Inese Paiča
14:45 - 16:15 Individuālā konsultēšana mākslu terapijā un psihodinamika (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Inese Paiča
piektd.
05.01.2024
09:00 - 12:00 Medicīniskā rehabilitācija un komandas darbs (Nodarbība)
telpa: Māc.telp./Bibliot..telpa, Lielvārdes iela, 68, k-1, Rīga, 4.stāvs
Guna Bērziņa
14:45 - 16:15 Pētījuma metodoloģija (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Sanita Šuriņa
16:30 - 18:00 Pētījuma metodoloģija (Nodarbība)
telpa: 185.telpa, Jāņa Asara iela, 5, Rīga, 1.stāvs
Sanita Šuriņa
sestd.
06.01.2024
09:00 - 10:30 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
10:45 - 12:15 Profesionālā darbība mākslu terapijā un tās tiesiskie pamati (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
13:00 - 14:30 Novērojuma prakse (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
14:45 - 16:15 Novērojuma prakse (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska
16:30 - 18:00 Novērojuma prakse (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jana Duhovska