Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

SSNMFz Medicīna 6. studiju gads

Grupa: ASNMF2018z4

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
04.09.2023
13:00 - 15:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 2.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Vita Skuja
04.09.2023 - G1;
otrd.
05.09.2023
18:15 - 20:30 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
Zane Straume
05.09.2023 - G2 MC Elite Imanta;
trešd.
06.09.2023
13:30 - 15:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ieva Ziediņa
06.09.2023 - N1;
ceturtd.
07.09.2023
11:30 - 13:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 102.telpa, Pilsoņu iela, 13, k-11, Rīga, 1.stāvs
Ieva Ziediņa
07.09.2023 - N2;
piektd.
08.09.2023
15:30 - 17:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Vitolds Mackēvičs
08.09.2023 - E;
pirmd.
11.09.2023
14:00 - 16:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Voicehovska
11.09.2023 - K1;
otrd.
12.09.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Voicehovska
12.09.2023 - K2;
trešd.
13.09.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Voicehovska
13.09.2023 - K3;
ceturtd.
14.09.2023
08:00 - 10:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Voicehovska
14.09.2023 - K4;
piektd.
15.09.2023
14:00 - 16:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 203.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Jūlija Voicehovska
15.09.2023 - K5;
pirmd.
18.09.2023
15:30 - 17:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 4.mācību telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Irēna Kurcalte
18.09.2023 - K6 Kardioloģijas simulācijas Nepieciešams aprīkojums SimMan;
otrd.
19.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
19.09.2023 - P1;
trešd.
20.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
20.09.2023 - P2;
ceturtd.
21.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 218.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Stuķēna
21.09.2023 - P3;
piektd.
22.09.2023
15:30 - 17:45 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: n/n.telpa, Bukultu iela, 1A, Rīga, 1.stāvs
Anna Mihailova
22.09.2023 - R;
pirmd.
25.09.2023
09:00 - 11:15 Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes (Nodarbība)
telpa: 6B.telpa, Hipokrāta iela, 4, Rīga, 6.stāvs
Daiga Auziņa
25.09.2023 - H;
otrd.
03.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Jānis Jušinskis
03.10.2023 - Topic 4. Organ transplantation;
trešd.
04.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Haralds Plaudis
04.10.2023 - General surgery;
ceturtd.
05.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ints Siliņš
05.10.2023 - Thoracic surgery;
piektd.
06.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Ints Siliņš
06.10.2023 - Thoracic surgery;
pirmd.
09.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 1.stāvs
Haralds Plaudis
09.10.2023 - General surgery;
otrd.
10.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 216.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Haralds Plaudis
trešd.
11.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Ints Siliņš
11.10.2023 - Thoracic surgery;
ceturtd.
12.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
telpa: 1.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Ints Siliņš
12.10.2023 - Thoracic surgery;
piektd.
13.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Mārtiņš Kalējs
13.10.2023 - Cardiac surgery. Latvian Centre of Cardiology, P.Stradiņa CUH, Block 32 (B3), III Floor, Room 3.;
pirmd.
16.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Mārtiņš Kalējs
16.10.2023 - Cardiac surgery. Latvian Centre of Cardiology, P.Stradiņa CUH, Block 32 (B3), III Floor, Room 3.;
otrd.
17.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Mārtiņš Kalējs
17.10.2023 - Cardiac surgery. Latvian Centre of Cardiology, P.Stradiņa CUH, Block 32 (B3), III Floor, Room 3.;
trešd.
18.10.2023
09:00 - 12:00 Ķirurģisko slimību diagnostika un ārstēšana (vispārējā, sirds un torakālā ķirurģija) (Nodarbība)
Mārtiņš Kalējs
18.10.2023 - Cardiac surgery. Latvian Centre of Cardiology, P.Stradiņa CUH, Block 32 (B3), III Floor, Room 3.;
piektd.
20.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Pauls Sīlis
pirmd.
23.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sandra Derkevica
otrd.
24.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elizabete Cebura
trešd.
25.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Pauls Sīlis
ceturtd.
26.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 152.telpa, Vienības gatve, 45, k-7, Rīga, 2.stāvs
Dace Zavadska
piektd.
27.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Sergejs Ņikuļšins
pirmd.
30.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 317.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Jevgēnija Petruhina
otrd.
31.10.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Elīna Aleksejeva
trešd.
01.11.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 304.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Kristīne Lukjanoviča
ceturtd.
02.11.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 614.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 6.stāvs
Iveta Dzīvīte-Krišāne
piektd.
03.11.2023
14:30 - 16:45 Pediatrijas pamati III (Nodarbība)
telpa: 303.telpa, Vienības gatve, 45, k-20, Rīga, 3.stāvs
Ingūna Lubaua