Dienu skats Iteratīvais skats

Nodarbību saraksts

2023. gada rudens semestris

RFF Fizioterapija 3. studiju gads

Grupa: RFF2021v3

Diena Laiks Studiju kurss / Telpa / Pasniedzējs Komentāri
pirmd.
28.08.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
sestd.
02.09.2023
08:30 - 10:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Aija Leidere-Reine
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
02.09.2023 - 1. Traumatoloģijas un ortopēdijas vēsture. Slēgti un vaļēji lūzumi un to ārstēšana.;
pirmd.
04.09.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Guna Semjonova
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Māra Kuļša
otrd.
05.09.2023
16:00 - 18:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
sestd.
09.09.2023
08:30 - 10:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Lekcija - video ieraksts)
Raimonds Sīmanis
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
09.09.2023 - 2. Iespējamie sarežģījumi pēc kustību un balsta aparāta traumām un saslimšanām.Saite;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Guna Bērziņa
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
11.09.2023
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Agnese Studere
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Māra Kuļša
otrd.
12.09.2023
16:00 - 18:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
ceturtd.
14.09.2023
08:00 - 11:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 84 (4.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-18, Rīga, 2.stāvs
Aija Leidere-Reine
piektd.
15.09.2023
08:00 - 11:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 4.telpa, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, 2.stāvs
Iveta Ozere
sestd.
16.09.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Alise Balcere
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
16.09.2023 - 3. Mugurkaulāja traumas un saslimšanas.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Līga Savicka
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
18.09.2023
08:00 - 11:00 Infekciju slimības un tuberkuloze (Nodarbība)
telpa: 1 (3.nod.).telpa, Linezera iela, 3, k-11, Rīga, 2.stāvs
Aija Leidere-Reine
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Mareks Osovskis
otrd.
19.09.2023
08:15 - 11:15 Dermatoveneroloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Darja Arīna Miškina
16:00 - 18:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
trešd.
20.09.2023
08:15 - 11:15 Dermatoveneroloģija (Nodarbība)
telpa: 307.telpa, Baznīcas iela, 18, Rīga, 3.stāvs
Darja Arīna Miškina
ceturtd.
21.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
21.09.2023 - 4. Iegurņa un augšstilba traumas. To diagnostika, ārstēšanas principi, iespējamie sarežģījumi. Agita Zariņa;
piektd.
22.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Rota Vēciņa
22.09.2023 - 1. Augšējās ekstremitātes traumas. To diagnostika, ārstēšanas principi, iespējamie sarežģījumi.;
sestd.
23.09.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
10:15 - 11:45 Dermatoveneroloģija (Lekcija - video ieraksts)
Aleksejs Zavorins
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
23.09.2023 - 4. Termiskā trauma.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Lolita Vija Neimane
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
pirmd.
25.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
25.09.2023 - 2. Augšējās ekstremitātes saslimšanas. Agita Zariņa;
13:30 - 15:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
15:15 - 16:45 Sporta medicīna (Lekcija - attālinātā tiešsaiste)
Ivans Šapošņikovs
otrd.
26.09.2023
11:30 - 13:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Ruta Jakušonoka
26.09.2023 - 5. Apakšstilba un pēdas traumas. To diagnostika, ārstēšanas principi, iespējamie sarežģījumi.;
16:00 - 18:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
trešd.
27.09.2023
08:00 - 10:15 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Agita Zariņa-Krivāne
27.09.2023 - 3. Mugurkaulāja traumas un saslimšanas. Agita Zariņa;
ceturtd.
28.09.2023
08:30 - 10:45 Ortopēdija (Nodarbība)
telpa: 1.auditorija, Duntes iela, 18, Rīga, 5.stāvs
Zane Pavāre
28.09.2023 - 6. Apakšējās ekstremitātes saslimšanas. IESKAITE;
piektd.
29.09.2023
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Mareks Osovskis
sestd.
30.09.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Ruta Jakušonoka
30.09.2023 - 5. Politrauma.Šāvienu izraisīti ekstremitāšu ievainojumi.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Agnese Kārkliņa
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
otrd.
03.10.2023
16:00 - 18:15 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Daiga Pulmane
piektd.
06.10.2023
16:00 - 19:00 Sporta medicīna (Nodarbība)
Jānis Kaupe
06.10.2023 - Roberta Feldmaņa iela 8, LOV (pulcēties 1.stāva vestibilā);
sestd.
07.10.2023
10:00 - 11:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Lekcija - video ieraksts)
Māra Kuļša
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Elīna Pūcīte
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Edgars Svolaks
07.10.2023 - 6. Deformējošais osteoartrīts.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Viesturs Drunks
17:15 - 18:45 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Lekcija - video ieraksts)
Sabīne Grīnberga
piektd.
13.10.2023
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
sestd.
14.10.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Auslands
13:45 - 15:15 Ortopēdija (Lekcija - video ieraksts)
Andris Jumtiņš
14.10.2023 - 7. Osteomielīts.;
15:30 - 17:00 Vispārējā rehabilitācija (Lekcija - video ieraksts)
Ilze Markova
pirmd.
16.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
16.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
otrd.
17.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
17.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
trešd.
18.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
ceturtd.
19.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
piektd.
20.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
20.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
sestd.
21.10.2023
12:00 - 13:30 Neiroloģija un neiroķirurģija (Lekcija - video ieraksts)
Kaspars Auslands
pirmd.
23.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
Agnese Studere
23.10.2023 - TOS, Duntes iela 22, 142.kabinets (līdz jāņem halāti);
16:15 - 18:30 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
23.10.2023 - Jaunķemeri, baseins;
otrd.
24.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Līga Savicka
trešd.
25.10.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Guna Semjonova
piektd.
27.10.2023
13:30 - 16:30 Sporta medicīna (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Māra Kuļša
otrd.
31.10.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 021.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, -1.stāvs
Ilze Markova
piektd.
03.11.2023
10:00 - 13:00 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 146.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Māra Kuļša
pirmd.
06.11.2023
08:45 - 11:45 Sporta medicīna (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
16:15 - 18:30 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
06.11.2023 - Jaunķemeri, baseins;
otrd.
07.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 213.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Sūna
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 408.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Viesturs Drunks
trešd.
08.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 206.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Sūna
ceturtd.
09.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Sūna
piektd.
10.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 207.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Sūna
11:30 - 14:30 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
pirmd.
13.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Sūna
12:00 - 15:00 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
16:15 - 18:30 Fizikālā medicīna un hidroterapija (Nodarbība)
Sabīne Grīnberga
13.11.2023 - jaunķemeri, baseins;
otrd.
14.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 204.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Inga Sūna
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 130A/B (B.Tetereva).telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 1.stāvs
Unda Avota
trešd.
15.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 206.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Rolfs Ozols
ceturtd.
16.11.2023
08:30 - 10:00 Neiroloģija un neiroķirurģija (Nodarbība)
telpa: 206.telpa, Hipokrāta iela, 2 k-4, Rīga, 3.stāvs
Rolfs Ozols
otrd.
21.11.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 245.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Viesturs Drunks
pirmd.
27.11.2023
12:00 - 15:00 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 409.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 4.stāvs
Māra Kuļša
otrd.
28.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Agnese Kārkliņa
trešd.
29.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
ceturtd.
30.11.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
piektd.
01.12.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
pirmd.
04.12.2023
08:00 - 11:45 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība)
telpa: 419.telpa, Asaru prospekts, 61, Jūrmala, 4.stāvs
Dace Stirāne
13:15 - 17:00 Fizioterapija ortopēdijā: kursa darbs (Nodarbība - attālinātā tiešsaiste)
Dace Stirāne
otrd.
05.12.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 244.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Ilze Markova
piektd.
08.12.2023
10:00 - 13:00 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 217.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
pirmd.
11.12.2023
12:00 - 15:00 Veselības veicināšana un profilakse fizioterapijā (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Māra Kuļša
otrd.
12.12.2023
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 242A/B.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Viesturs Drunks
otrd.
02.01.2024
15:00 - 18:00 Vispārējā rehabilitācija (Nodarbība)
telpa: 219.telpa, Anniņmuižas bulvāris, 26A, Rīga, 2.stāvs
Lolita Vija Neimane